Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ViZion


ViZion
félisten

Alakul szépen. :K
Várjuk a további képeket.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2) zolee5016


zolee5016
őstag

nagyon érdekes forma...tetszik.... :C

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3) Andrew_31


Andrew_31
Modder

Szép lett.
Szépen fényezel. :R

(#4) Ramses07


Ramses07
Modder

Nagyon szép lesz! :C

Life is short, ride hard!

(#5) csabi112


csabi112
Modder

ViZion,zolee5016,Andrew_31,Ramses07: Uraim, köszönöm az elismerő szavaitokat! :R

“Kreativitás = 10% tehetség és 90% elszántság.”

(#6) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Szia

Ha szabadna érdeklődni, a festés előtti állapotot hogyan érted el? Csak simán szórógitt + kontroll festék? Olyan mint ha gránit lenne. Nagyon tetszik.
Azért a piros sem rossz árnyalat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) csabi112 válasza Fr0z3n (#6) üzenetére


csabi112
Modder

Nagy léptékekben leírtam a folyamatot a bejegyzésemben, de azért az elôkészítés egy kicsit összetettebb.
Részletesebben: alu felcsiszolása-P120,P240, zsírtalanítàs, alapozófesték felfújása, majd pàr perc száradás után mehet rá a szórógitt a kívànt vastagságban, több rétegben. Rövid száradás utàn egy kis kontroll-spray(olyan, mint a matt fekete). Teljes száradás után, ismét csiszolás: P240,P320,P400,P800. Majd portalanítás, zsírtalanítás, és mehet a szín.
Remélem tudtam segíteni.

“Kreativitás = 10% tehetség és 90% elszántság.”

(#8) Fr0z3n válasza csabi112 (#7) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Köszönöm, leírtam. Egy "gránit" mintájú képkeretet akarok összehozni egy holdas festményemnek. Remélem ütős lesz :D

Thx még1x :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.