Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Ezt már szeretem! Demó PC-re és ráadásul multiplayer. :DD

(#2) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Egy csöppet későn érkezik, de legalább jön.

(#3) Enton válasza BalaNce87 (#2) üzenetére


Enton
addikt

Még mindig hamarabb mint amiknek nem is jön vagy csak megjelenés után. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) krystman


krystman
őstag

Hát tehettek volna bele egy Single részt! Multi nem érdekel!

(#5) Arena87


Arena87
aktív tag

Név változtatáson kívül semmi új. :N
De bizonyára biztosan jót lehet játszani vele. Majd elválik. :B

[ Szerkesztve ]

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#6) GAbre


GAbre
veterán

"Nagy duzzogva" letöltöm majd... :DDD

Avatar

(#7) Xaels


Xaels
félisten

Remek, ezt meglesem majd. A Beta-t emiatt nem szedtem le és jól is tettem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) SSJmeszes válasza BalaNce87 (#2) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Miért későn? Ez után jön a megjelenés.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#9) kexksz válasza krystman (#4) üzenetére


kexksz
addikt

Engem meg pont a multi érdekel, single úgyse fog nagyon lekötni a maga 5-6 órás storyjával, egyszer kijátszom és kész, viszont ha a multi kidolgozott és élvezhető lesz (értsd: jobb mint a CoD) akkor már megy is majd az előrendelés. :)

(#10) LW válasza krystman (#4) üzenetére


LW
őstag

BF:BC2 is jó volt multi-bétában. Szerintem jó móka lesz.
Meg legalább tudnak bugvadászni. :))

(#11) F34R


F34R
nagyúr

Igen szeressük várós lesz nagyon , legalább annyira üt mint az első rész akkor jó :)

(#12) Ari18


Ari18
őstag

Kiadhatták volna egy időben a boxos demoval. Én már előrendeltem a limited editions-t 7800Ft-ot megér simán.

(#13) Benyaking


Benyaking
aktív tag

Tudom hogy novarez de jatszottam a betaval pcn neten es meg hogy csak "felkesz" igy is nagyon jo! A lathatatlansag jo is meg nem is remelem lesz majd olyan szero ahol nem lehet hasznalni! A multi demot majd csak siman le lehet tolteni vagy olyan lesz mint a bf:bc2?

Szerk.: Ari18. Hol kerul 7800ba?(pc?)

[ Szerkesztve ]

(#14) Laraxior válasza kexksz (#9) üzenetére


Laraxior
titán

kicsit hosszabb lesz mint 5-6 óra :)) legalábbis ha nem easy-n nyomod,mert akkor inkább valami öttusás game kellene helyette,ahol lehet futni mint a nyúl ;) :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15) Polllen válasza BalaNce87 (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igaz, már az előtt ki kellett volna adni, hogy elkezdik fejleszteni!!! :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16) Ari18 válasza Benyaking (#13) üzenetére


Ari18
őstag

Igen pc-re. Dobtam egy pü-t, mert az már reklámnak számítana, ha ide kiírnám :)

[ Szerkesztve ]

(#17) Norb3rto válasza Ari18 (#12) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Szintén zenész,naggyon dúrva lesz :C

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#18) kexksz válasza Laraxior (#14) üzenetére


kexksz
addikt

A lényegen semmit nem változtat; egy délután alatt végigviszi az ember aztán kész.

(#19) Laraxior válasza kexksz (#18) üzenetére


Laraxior
titán

deltán nem hiszem..legalábbis én a Warheadet nem vittem végig deltán olyan hamar.. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#20) BalaNce87 válasza SSJmeszes (#8) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát pont azért akkor már kivárja az ember a teljest, ha már csak 2-2 és fél hét van a megjelenésig, az ilyen beta multit a teljes játék megjelenése előtt 1-2 hónappal kéne/szokás kiadni hogy teszteljék majd jelentsék a hibákat, persze a support igen gyenge manapság. Lásd box-ra már kint van 1-2 hete a beta.

[ Szerkesztve ]

(#21) Polllen válasza BalaNce87 (#20) üzenetére


Polllen
nagyúr

A demónak soha sem ez volt a célja...

Bár igazából mindegy is mit mondok, neked általában semmi sem jó... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22) #08052480 válasza BalaNce87 (#20) üzenetére


#08052480
törölt tag

A béta még tavaly jött ki. Ez már demó és a célja a játék prezentálása nem bugvadászat. btw inkább kivárja a megjelenést és vakon megveszi? Ugyan...
Engem épp a demo győzött meg róla, hogy ezért egy árva garast sem fogok kiadni.

(#23) kpal


kpal
veterán

Na remélem jó lesz.

(#24) BalaNce87 válasza Polllen (#21) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mi az hogy semmi sem jó...beszélsz itt össze vissza a multiból beta szokott lenni nem demo, demo általába a singlet jelképezi, box-ra multi beta van.
Én nem ahhoz vagyok szokva hogy abban a hónapban jön demo vagy beta amikor kijön a játék, ilyen k.rva egyszerű.

(#25) kexksz válasza BalaNce87 (#24) üzenetére


kexksz
addikt

Ez a kis "előzetes" már nem bugjavításra van, tavaly volt olyan beta. Csupán arra, hogy meggyőzze a népet, hogy a játék jó, tehát meg kell vennie. :)

(#26) oriic válasza SSJmeszes (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van olyan is hogy egy játék megjelenése után jön ki a demo. Lásd legutóbb Starcraft 2.

Live-Die-Respawn

(#27) #08052480 válasza BalaNce87 (#24) üzenetére


#08052480
törölt tag

Tökmindegy mi szokott lenni :P Ez demó és nem béta.

http://in.answers.yahoo.com/question/index?qid=20090216022006AAHXgZa

Mint mondtam, a béta már tavaly lezajlott...

(#28) phanzetomox válasza BalaNce87 (#24) üzenetére


phanzetomox
őstag

valószinüleg a fejlesztők nem egyeztettek veled a szokásaidról :DDD nagy fekete pont a crytek-nek :(

Amúgy jó hogy jön demó így legalább nem kell máshonnan "beszerezni" ahhoz hogy kipróbáljam és eldöntsem kell-e vagy sem. :)

(#29) BalaNce87 válasza BalaNce87 (#24) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mi az hogy semmi sem jó... le lehetne állni ezzel, nagyon tudnék neki örülni. A multiból beta szokott lenni nem demo legalábbis régen így volt. Mert ugye a demo azt jelenti csak singlebe hogy nem teljesen kész nem tükrözi a teljes játék képességeit csak bemutat belőle párat, a beta meg egy nem kiforott rendszer amiből az következik hogy laggos nem adja be rendesen a találatot stb. Eddig akárhány multis fps-t néztem és jött ki belőle multi lehetőség, a játék megjelenése előtt 1 vagy több hónappal azt betanak nevezték, ezek szerint ez már nem így van. Mondjuk azt sem értem ha már volt beta tavaly boxosoknak, és 2 hete jött multi demo, akkor miért panaszkodnak rá hogy laggos még eléggé, azaz problémás. Mi a különbség egy beta multi és egy multi demo között, azon kivül hogy az egyik később jelenik meg?
Én nem ahhoz vagyok szokva hogy abban a hónapban jön demo vagy beta amikor kijön a játék, ilyen egyszerű, persze már az is nagy dolog ha van valami demo. Egy kérdés ha most ez kijön demoként de betara jellemző hibákkal lesz tele tehát nem lesz végső állapotban akkor minek kéne hívni?

Nem volt idő szerkesztenem már, ez a végleges.

[ Szerkesztve ]

(#30) BloodyEddie válasza BalaNce87 (#24) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Tudod egyáltalán mi az hogy demo, és mi az, hogy béta?

(#31) Mans20


Mans20
addikt

Még ha nem is lesz olyan hosszú a single,legalább jó legyen.

(#32) BalaNce87 válasza BloodyEddie (#30) üzenetére


BalaNce87
addikt

Őőő általába a beta is azért van hogy kipróbálhassa az ember akárcsak a demot és eldöntse kell e neki, csak a beta-nal jelenteni lehet a hibákat és ezért ez kéne legyen neki a fő szempontja. A Bad company-ből volt beta aztán pár hónapra rá kijött a játék, nem volt még a megjelenés hónapjában egy multi demo, de minek is kellett volna.

[ Szerkesztve ]

(#33) BloodyEddie válasza BalaNce87 (#32) üzenetére


BloodyEddie
őstag

A béta az tesztváltozat, a demo pedig a teljes játék egy korlátozott része, de általában végleges. Bétát a fejlesztés külső teszterek által segítése miatt szoktak kiadni, és nem mindig nyilvános. (szép magyarul hangzó mondat lett :D)

(#34) shady1989 válasza GAbre (#6) üzenetére


shady1989
tag

én is ezt fogom tenni :R

(#35) fpeter07 válasza Laraxior (#19) üzenetére


fpeter07
veterán

Kis alienek tudnak szemetek lenni, még sima hardon is... Legalábbis Nomáddal szemben különösen. :D

(#36) _csocso_


_csocso_
senior tag

Én is jobban örültem volna, ha van egyéni pálya is a demóban.. "Nyugisan" körbe lehet nézni.. Itt meg mindjárt kapsz párat az arcodba ( Nem vagyok pro játékos )

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#37) szebev


szebev
senior tag

Bocs nem vok kepbe!Akkor most mikor van demo Xbox-hoz?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#38) bitblueduck válasza BalaNce87 (#29) üzenetére


bitblueduck
senior tag

a demo azt jelenti csak singlebe hogy nem teljesen kész nem tükrözi a teljes játék képességeit csak bemutat belőle párat
Letezik single meg multi demo is. Azt jo esetben akkor adjak ki, amikor teljesen kesz a jatek. Szoval a demo/probaverzio az olyan, mint a teljes, csak korlatozassal, pl ido, csak az elso x palya es/vagy single vagy multi megkotes stb.

beta meg egy nem kiforott rendszer amiből az következik hogy laggos nem adja be rendesen a találatot stb
A beta a meg felkesz jatek kiadasa tesztelesre, kiprobalasra. Nem kotelezo, hogy lagoljon, attol meg lehet beta :) pl sc2 beta egesz kiforrott volt szerintem, ott inkabb balance-olason volt a hangsuly. Tehat ez a demoval/probaverzioval ellentetben tesztverzio.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#39) oriic válasza szebev (#37) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Boxhoz már volt demo. Hír is volt róla.

Live-Die-Respawn

(#40) szebev válasza oriic (#39) üzenetére


szebev
senior tag

Mikor volt? Lemaradtam arrol a hirrol! Akkor mar nem is tart?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#41) Crytek


Crytek
veterán

Single playert 2x végigtoltam már nagyon jó game. Elő is lett rendelve!Addig míg kihozzák végignyomom majd párszor mert nem lehet megunni!

Next PC Upgrade: 2022

(#42) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Nekem tetszik a demó, ha a költségvetés engedi akkor beruházok egyre :R

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#43) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

és nem is drága... 8000

(#44) Polllen válasza BalaNce87 (#29) üzenetére


Polllen
nagyúr

Semmi sem jó = az fps topikok 80%-ban azt írod le, hogy mennyire nem jó az adott játékban valami vagy az egész franchise.

Mindig is markáns különbség volt a béta és a demó között. A bétára azért szoktak rá a fejlesztők, mert így rengeteg ingyenes tesztelőt szerezhetnek... A demónak, mint ahogy lent is írták pedig a vevőcsalogatás a lényege és ezt a végleges játékból veszik ki jó eséllyel... Demó ezer éve létezik, a nyilvános béta tesztelés kevésbé öreg, de amúgy sem sokat jelent, hogy kevered a multiplayer demo és a multiplayer beta kifejezések jelentését.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#45) sith7


sith7
nagyúr

Néha még a demo - ból is hiányoznak dolgok, amik a teljesben már benne lesznek, nem egy béta verzióból ... :F :U

(#46) LackoMester


LackoMester
addikt

A w verziót nem próbáltam, mindenképpen megvárom a Demo-t annak függvényében döntöm el, megveszem -e. Teljesen jó, h. a Demo multit tartalmaz. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#47) Slystyle


Slystyle
őstag

Na erre vártam Én. Tudtam, ha lesz boxra, akkor lesz pc-re is. Amúgy Nekem tuti vevős a téma, bár nem a megjelenés napján, de áprilisban. Kíváncsian várom, hogy milyen lesz a multi rész. :K

(#48) Angel1981 válasza krystman (#4) üzenetére


Angel1981
veterán

Így van.
Még ha csak egész rövidet is..... :U

(#49) Mappa


Mappa
addikt

Így van! mostanság amúgy sem divat demo-t kiadni pc-re.... úgy hogy jöjjön csak az a demo, azt abból letud szűrni pár dolgot, kedvet kap hozzá, tetszik - nem tetszik stb. és nincs csalódás mint pl. a sz** black ops-nál

nem kötelező megadni

(#50) oriic válasza szebev (#40) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.