Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Motaba78


Motaba78
őstag

nagyon sajnálatos erről olvasni, tegnap én is megkaptam a játékot, ma lesz a teszt élesben.

illetve multinál mindig meg kell adni a széria számot ?
és ráadásul az első hozzászólás is sikerült először a reg. óta :P

[ Szerkesztve ]

(#2) beers


beers
addikt

Felháborító....!
Csodálkoznak, hogy a pc-sek fikázzák a konzolosokat!
Remélem a bf3 nem lesz hasonló!

M&N

(#3) Malachi válasza beers (#2) üzenetére


Malachi
addikt

én mondjuk csodálkoznék, ha a cég hazugságai miatt a konzolosokat fikáznád, de te tudod.

erről meg ennyit, szokjuk meg, hogy vége a PC-re fejlesztésnek. talán még a HL3 ha valaha kijön még ebben az életben, az egy normálisan megírt, hibátlan PC-s FPS lesz, a többit meg lehúzhatjuk a budin. mert ha egy ekkora névnél ezt meg merték lépni - nincs lehetőség custom grafikai beállításokra, dx9, a pofám leszakad - akkor szépen sorban a többi is ezt csinálja majd. menjenek a francba.

(#4) Zolee11


Zolee11
senior tag

Meg is érdemli a Crytec, ha az eladások nem hozzák majd az elvárt szintet. A konzolosok is panaszkodnak, tehát egyik verzió sem lett az igazi. Csak gratulálni tudok, annak a pénzéhes okostojásnak aki ezt kitalálta. Szánalmas.

no brain, no problem

(#5) Xirtam


Xirtam
veterán

Nah szép. De semmi gáz, végül is az egész játékipar fejlődését a retek konzolok gátolják. Jó ez így . . . :W

Nekem ettől függetlenül tetszik a játék. de, a Crysis 1 sokkal nagyobb mérföldkő volt.

[ Szerkesztve ]

(#6) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Azért nem kell sirni,igy is szép a játék és dx11-ben k*rva sok ember gépén fog lassúlni az tuti :D Csak most nem jöhetnek a techdemo dumával...

(#7) Boxi88 válasza beers (#2) üzenetére


Boxi88
őstag

Tényleg az... és utána majd tényleg megy a cégnél a sírás, hogy jajj mert ellopták, meg feltörték...

(#8) CsiguszMaxim válasza WongFeiHong (#6) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Ami az egészben a legidegesítőbb és számomra nem csak ehhez a játékhoz kapcsolódik, az az hogy mi a fenéért kell nekem szenvedni mindenféle idióta parancsok beírogatásával, hogy kihozzam a játékból a maximumot (maximum game mi? :((( ) Nem programozó meg informatikus vagyok, hogy ha megveszek egy játékot akkor utána még azt nekem kelljen buzerálni. Az ilyenen pillanatok alatt felkapom a vizet.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#9) kutga


kutga
nagyúr

Még jó hogy nem vettem meg... :(

Let the Zone take me if I am.

(#10) WongFeiHong válasza CsiguszMaxim (#8) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Ebben teljesen igazad van. Az biztos hogy figyelmetlenek voltak de én örülök neki hogy itt a játék és elég jóra sikerült. A "temetett" xboxon is elég jó látványt nyújt és kiválóan játszható. Nekem ez számit! :)

(#11) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Epic fail. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12) KKaresz45


KKaresz45
senior tag

Ez tényleg olyan, mint egy rossz vicc. Az ilyen esetekből látszik, hogy mennyire szörnyű a PC-s játékipar helyzete. Amit a DX11 körül csinálnak, megintcsak kiveri a biztosítékot. Lásd még: DA2.

Egyértelmű az üzenet. Vegyél konzolt a játékra, és vegyél egy PC-t is minden másra. (Netezés, szövegszerkesztés, stb.) Nehogy már csak egy platformon tudják elszívni a pénzedet ... :(

(#13) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Szégyen, kár volt megvenni :(((

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#14) CsiguszMaxim válasza KKaresz45 (#12) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Nem baj amíg EVE nincs, csak PC-re addig nagy gáz nem lesz ;]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#15) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Ilyen hanyagságot "Press Start to begin" és hazugságot nem vártam volna a Crytektől.

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#16) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

No, hát ez így f0$... Kezdem azt gondolni, a 2-es rész csak fejőstehén... Mi lesz itt néhány év múlva? :F

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#17) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Az mokás,hogy ekkora nevet nem tudnak megcsinálni pc re normálisan
Akkor mit várjunk ezután a kissebb játéknevektől?
Az meg különösen érdekes,ha ez egy konzol "átirat" akkor miért kell neki ekkora hardverigény?
Persze a hardverigényt a konzolhoz viszonyitva értem.
Nem hinném,hogy egy 8800 gt szintü grafikus megjelenitő lenne a konzolokban.
Egyszer valahol láttam leirva,hogy milyen vga-nak felel meg a boxban lévő grafikus kártya,de már nem emlékszek mi is volt az.

[ Szerkesztve ]

(#18) LackoMester


LackoMester
addikt

Nagyon csalódtam a Crytek-ben, kamu banda. Ezek hülyének akrták nézni a PC-s társadalmat. DX 11 sehol.
Korábban megakartam venni a játékot, de a Demo nemgyőzött meg, tehát nem lesz Crysis 2-m.
Most már kijelenthető a Crysis is csak egy ócska konzolport. :N

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#19) Morden24


Morden24
nagyúr

Szerintem nagytotálban látszik, hogy semmibe nem nézték a PC-piacot. A lóvét bezsebelik a két konzolról meg az engine licenceléséből (kivéve, ha ezutóbbi tényleg csak arra képes, hogy akadjon konzolon, mert akkor ez elég hárdkór öngól), a PC-s változatot (ami egy szimpla port) meg kicsapták a nagyvilágba, aztán ha tök véletlenül nagy eladásokat produkálna, majd valami újabb bullshit nyilatkozat kíséretében kiadnak hozzá egy dx11 patchcset.

Ebben csak az a gáz, hogy ahogy olvasom, a konzolos játék sem nevezhető éppenséggel tökéletesnek...

szerk.: Az viszont már más kérdés, hogy mitől "szar konzolport" a játék... rosszabb, mint a konzolos változat? Utóbbi változat felsőbbrendű valamilyen szempontból? Én ilyenről nem tudok, sőt: a konzolos változat a gyengébb az akadások miatt. Innentől fogva a PC-s társadalom nyafogása, hogy "szar konzolport", már megint csak óvodás hülyeség. Ez nem szar konzolport, hanem ilyen a játék. Az, hogy mellé a cég nyomja a maximum bullshitet, más kérdés, de a Crytektől már elnézést, én a Crysis óta csak bullshitet látok (dx10, menő engine, exkluzív PC-s fejlesztő, konzol és pc változat külön-külön készítve satöbbi).

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#20) Steven


Steven
addikt

Hogy sír a nép...vicc !
Pedig szerintem a sok szemét között igen is ez egy jó játék! konzol átírat lett? Gondolom nem véletlen ők is a pénztárcájukat nézik... az, hogy le se szarják a pc-seket szerintem ez így ebben a formában tutira nem igaz..! Főleg , kiadták pc re nem? hát de ... jön majd a patch dx11 meg miegymás nem kell a sírás... ha nem tetszik ne vegyétek meg...

Amúgy megjegyzés biztos nagyon könnyű lehet 3 platform játékot írni ... gondolom mindenki izomból vágja:) :C

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#21) finkelstein


finkelstein
tag

Én meg szeretném végre elindítani, és nem csak a dobozát bámulni.

(#22) pechman8


pechman8
aktív tag

Felháborít, de sajnos igaz. A kedden kézbevett játékot ma tudtam aktiválni, és valóban a grafikai opciók szinte nincsenek is! Hogy ez a konzolok miatt van? Az nem érdekel! De tény hogy nincs, erősen butított. A látvány A LEGMAGASABB szinten - EXTREME- is sajnos azt kell mondjam gyenge. 2011-ben a Cryengine-től ez édeskevés. Nem néz ki rosszul és ez a megállapítás maga a botrány. Le kellett volna esnie az államnak, és képregényként szaggatnia kellett volna nálam, de e helyett a GTX260GS-m megeszi reggelire. Ami nem az optimalizáltság miatt van, vagyis az miatt van, csak nem PC-re hanem a sok éves elavult konzolokra!

Bocsika, de akik "power" géppel rendelkeznek, pénzt dobtak ki az ablakon! Bőven elég a tavaly előtti ...

Crytek! Bocsi de ezt tőletek nem vártam volna.

ui: Állítólag késöbb lesz DX11 patch....

[ Szerkesztve ]

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

(#23) Pöttön válasza Xirtam (#5) üzenetére


Pöttön
őstag

Szerintem inkább úgy kellene fogalmazni hogy a Crysis 1 grafikailag mérföldkő volt. :B
Ez pedig csak egy tucat termék lett... :(

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#24) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Megrendeltem, de még se kifizetés, se átvétel nem történt meg az elfoglaltságaim miatt. Érdemesebb lenne visszamondani?

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#25) Raysen623


Raysen623
addikt

Ezekután várhatják mikor veszem meg a játékot! Majd ha fagy!:D
A konzolosok pedig igenis húzzanak el a vérvörös lófilére cuppogni! Tudnám melyik agyament elme szüleménye volt hogy összeeresszék a két tábort multiban?! Amilyen ocsmányul játszanak! Még játéknak sem nevezném.... Legszivesebben a konyhában lőném agyon térdenállva az ötletgazdát! Javaslom mindenki térjen vissza a saját térfelére és maradjon is ott.
Nem mondom hogy dögöljön meg a konzol, vagy szar mint az atom, de eszem ágában sincs venni továbbra sem olyan számítógépet ami csak egy valamire jó: játékra.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#26) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Update-eltem a hírt, nem 74, hanem 3774 konzolparancs van a Crysis 2-höz. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#27) Silentfrog válasza Vistaboy (#26) üzenetére


Silentfrog
veterán

Az szép.... :)

(#28) Morden24 válasza Vistaboy (#26) üzenetére


Morden24
nagyúr

De feltételezem, ez a teljes konzolból elérhető parancslista, nem csak a grafikai beállításokra vonatkoznak :U

Sectumsempra - For Enemies

(#29) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Na most akkor ha nem Dx11-es, akkor mi??
Dx9 vagy Dx10??? :F
Amúgy ha tényleg ez lesz minden játéknál, akkor
tényleg nem érdemes gépet fejleszteni 2015-ig! (akkor jön állítólag az Xbox720)

(#30) sittes79 válasza Raysen623 (#25) üzenetére


sittes79
addikt

keress orvost öcsém mert bajok vannak az agyadban erősen...

(#31) Vistaboy válasza Morden24 (#28) üzenetére


Vistaboy
veterán

Valószínű, de nem is írtam azt, hogy csak a grafikára vonatkoznak. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#32) Malachi válasza Steven (#20) üzenetére


Malachi
addikt

nem az a vicc, hanem az, hogy a korábban LÁTVÁNYBAN úttörő Crysis-ból csináltak egy konzol portot. LÁTVÁNYBAN. mert az esetleg még elmegy, hogy egyszerűbb a játékmenet, hogy a konzolos kazuárok is tudjanak egy jót játszani. de az, hogy a sokkal többre képes grafikát is lebutítják 2 évvel ezelőtti szintre...ahelyett, hogy szájtátós, durva fejlesztésekkel pakolnák tele, amit egy 3waySLI-s GTX590 rendszer is csak sírva bírna el... szóval érted. igazából csak az zavar sokakat szerintem, hogy a zászlóshajóból csináltak egy kínai dzsunkát. még egyszer mondom, látványban. abban dobott nagyot az első rész is, amúgy csak egy átlagos FPS volt. ezzel is jót fogok majd játszani az tuti, de a rossz szájíz azért megvan és akkor mennyire meglenne, ha mondjuk ezért vettem volna egy 560Ti-t... mikor a GTX260-on is elmegy max beállításokon... ha igaz, amit az előbb írt valaki.

Vistaboy - akkor írd át a címet.

[ Szerkesztve ]

(#33) BeLucZ válasza Malachi (#32) üzenetére


BeLucZ
addikt

tehát akkor azt állítjátok hogy sokkal kisebb igénye van a crysis 2 bétánál, ami kiszivárgott 2 honapja ??? ez vicces, gondolom akkor az még egy kevésbé optimalizált verzio volt, mert nálam 580al 1920ban hardcore sémával volt olyan 60 fps körül de vmikor lement 50re is, és hát szerintem az elég faszán nézett ki, ezekszerint akkor szarabb annál? ez azért poén, pedig azt mondták hogy végleges játék mennyire überfasza lesz és hogy az még egy kezdetleges verzio, mert annak elégedett voltam a látványával

(#34) vatomi válasza Raysen623 (#25) üzenetére


vatomi
aktív tag

Betöltötted már a 14-et vagy eléred a 40kg-ot? Biztos, hogy valami nagy dolog történhetett hogy így kinyílt a csipád :DDD

(#35) Malachi válasza BeLucZ (#33) üzenetére


Malachi
addikt

olvasd el a 22-es hszt, ő állítja. nem mond igazat? miért ne mondana? bár az lehet, hogy 800*600-ban próbálta... :D

[ Szerkesztve ]

(#36) aya


aya
addikt

Holnap tudom élesben tesztelni, remélem a 6850-em azért kihasználja majd, bár rossz hallgatni hogy de dx10 és dx11 :(
Mi a fenét csináltak eddig átírták az egyik konzolos verziót?

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#37) Rebell


Rebell
senior tag

Én még az elején írtam, hogy remélem nem Konzol átirat lesz (megszokott módon), az egyik Forumban, úgy Leordították a fejém, erre tessék.

Komolyan mondom, kár volt 1 GTX 460as 1Gb karira beruházni emiatt. Sztem at EVGA 9800GTX+-om is vinné (vitte volna) a játékot, Advanced grafikán. Na mindegy.

Ez 1 nagy bukás, az tény, de sztem a multi miatt megveszem,ha olcsóbb lesz vmivel a Game.

(#38) KKaresz45 válasza BeLucZ (#33) üzenetére


KKaresz45
senior tag

És még azt írták a részletes gépigénynél, hogy 1.8 giga VRAM kell majd hozzá a max. futtatáshoz meg 3GHz Intel Core i7 CPU.

Jó, mondjuk ha jön majd a DX11 támogatás, akkor az dobni fog a gépigényen bizonyára.

(#39) WongFeiHong válasza Raysen623 (#25) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Akkor ne játsz azért se és ne vedd meg a játékot. Csúnya crytek kicseszett veled mert egy konzolátiratot kaptál. :D Húúú...

[ Szerkesztve ]

(#40) BeLucZ válasza Malachi (#35) üzenetére


BeLucZ
addikt

Én csak annyit tudok, hogy próbáltam a bétát 1920x1200ban hardcore sémával ami abban a maxot jelentette és ott elég pöpecül nézett ki, dx9 ide vagy oda, jo nem volt tökéletes de azért szerintem frankon nézett ki, nem gondoltam hogy visszafejlődés lesz a bétához képest :D hisz pont arra hivatkoztak hogy az még egy félkész változat,bugos és hogy grafikailag sincs a toppon... ezek szerint tényleg nagy kama gépek..... dx11 peccs szerintem nem fog olyan sokat dobni rajta, de hát ez miiii hogy nincs részletes grafikai beállítás???? alap lenne egy ilyen játéknál hogy legyen, hogy lehet igy visszafejlődni az első részhez képes ami úttörő volt minden téren, azt hiszem hogy ha a nagy crysisnál nem foglalkoznak pc-vel akkor le lehet huzni a rolót de rendesen.....

(#41) Vistaboy válasza Malachi (#32) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jogos, a cím még a korábbi verzióból maradt. :B

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#42) Angel1981


Angel1981
veterán

Szomorú...... :(
Lesz vajon a jövőben egyáltalán olyan nagy költségvetésű játék, ahol TÉNYLEG a PC az elsődleges platform? :F
(Bízom a Diablo 3-ban!)

(#43) KKaresz45 válasza BeLucZ (#40) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Szerintem úgy gondolták, hogy először kidobják PC-re is a "sima" konzol portot, aztán majd kalapálják, jön a DX11-támogatás, meg a különböző peccsek. Bár most már nem tudom, hogy mit gondoljak. Ezek után semmin sem lepődnék meg.

(#44) danilla


danilla
őstag

Szerintem nagyon szép a játék, ebböl látszik az, hogy a "régi" grafikai technològiákat még nem aknázták ki teljesen.

Viszont az nagyon szánalmas, hogy a crytec hazudozik, pedig tisztában kell lenniük azzal, hogy ùgy is kiderül az igazság.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#45) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Srácok, lehet egy kérdésem? Akinek megvan a pc-s változat és kipróbálta egy közepes géppel, grafikát, "konzolportos" szöveget félretéve elmondaná, hogy milyen a játék? Ps3ra hamarosan meglesz, de azért kiváncsi vagyok. A történet vezetés izgalmas?

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#46) kenwood3 válasza LackoMester (#18) üzenetére


kenwood3
őstag

+1
Én is így vagyok vele engem se győzött meg a demo és szerintem én is kihagyom . Az meg , hogy konzolport sztem 1ertelműen igaz.

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#47) gabor85


gabor85
őstag

Újjab banda akik elvágták magukat a játékosok előtt.

(#48) rankesz


rankesz
veterán

Remélem lesz hozzá valami launcher, amivel lehet menüből paraméterezni a játékot, mert elhihetik hogy nem fogok konzolparancsdokat gépelgetni hogy jobban nézzen ki a játék...

(#49) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Köszi a listát, de elég lett volna egy linkben is, hogy ne húzza szét az oldalt :)

(#50) Morden24 válasza Vistaboy (#31) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja, én úgy értelmeztem, hogy a korábbi 74 az csak grafikára vonatkozott, és így számomra picit félreérthető volt a 3774, ennyi :)

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.