Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Akármennyire is szeretem a sci-fi műfajt, de valahogy ez a játék nem az én világom lesz. Demo-val sem játszottam sokat. Egy csomó cucc kedvez a kempereknek, mint az a hologram... Anno COD-ban is behozták azt a szar "heartbeat sensor"-t és minden csíra megkereste a legstabilabb sarkot és a fél map-on ott gubbasztott lesve a piros pöttyöket...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) DMG válasza Xaels (#1) üzenetére


DMG
senior tag

Múlt héten kaptam kedved egy kis CS-hez, rá kellett jönnöm, hogy így 28 éves fejjel már nem az én világom, meg ki is jöttem a gyakorlatból, ez az én bénaságom. De az a rengeteg sötét ember (tisztelet persze a kivételnek, akik megtűrik maguk mellett a nyílt szervereken az idegen embereket) akivel ott lehet találkozni. Ami a lényeg, hogy mindenféle szégyenérzet nélkül kempelnek, annak idején simán kivágtuk érte a csába. :( Szóval ez a divat.

[ Szerkesztve ]

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#3) baleee89


baleee89
aktív tag

nekem nagyon bejön demoval is sokat játszok! szerintem nem olyan vészes ez a campelés meg holoram téma! hologram kb 3 játékba tévesztett meg utána ki lehet szúrni! camp meg be bújik valahova 2. már úgy is tudod hogy ott lesz! replayből lehet tudni hova bujt!

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#4) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ideje vmi modern kori online lövöldözős játékot keresnem a QL mellé :C
vannak alternativák, és az jó. :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) julius666


julius666
addikt

A Demo alapján egész pofás, kiegyensúlyozott a multija, még hogyha annyira nem is extra, azért a nanosuit jó poén :) .

A motor is nagyon szépen optimalizált lett, megkockáztatom a jelenleg kint lévő motorok közül a legskálázhatóbb. Szóval nem rossz játék, bár a single-je gyanítom gyenge lesz, de az FPS-eket nem is arra találták ki :DDD

Szóval szerintem nem kell szégyenkezniük a srácoknak, ismét nem váltották meg a világot, de a saját kategóriájában a jelenlegi felhozatalban szvsz elég jó játék. Esetleg a BF3 moshat be neki, de én nem vagyok benne biztos hogy annyira be fog mint amennyire sokan várják.

[ Szerkesztve ]

(#6) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

A multi nekem is bejött, vároos!

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#7) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Nekem amennyire tetszett a a Crysis multija annyira nem jön be ez az új irány. :O Előrendelést is visszamondtam :(

braner00 kerüljétek!

(#8) Mappa


Mappa
addikt

nálam meg pont hogy fordult a kocka .... :U

első napokban nem fogott meg a multi demo ....le is írtam a topik-ban hogy szép meg minden de nem tetszik a multi - kb 1 óra játék után állítottam ezt.

na de utána valami függőség kapott el, pláne, hogy még jól is ment darálás.... és egyre jobban tetszettek az upgradelt ficsőrők :C

úgyhogy most nagyon ott vagyok, lehet még is csak megveszem majd mert nagyon oda tapasztott a multi demo a gép elé.... olyannyira hozzászoktam hogy ha visszacseppenek az én favorizált COD:MW2 már maximum armor és nanovision gombokat nyomogatom kevés sikerrel :DDD ..totál kattanás van ;]

ja és a hologram egy igen fun dolog.... :))

nem kötelező megadni

(#9) Jhonny06


Jhonny06
veterán

0:34 - 0:35 közötti lövés elég gagyinak tűnik.

(#10) ittakary


ittakary
nagyúr

"Is that fair? Who cares?" :D :D :D

(#11) Nashaba válasza Xaels (#1) üzenetére


Nashaba
tag

A hologram és a (bár ezt nem említetted) cloak is nemes egyszerűséggel kijátszható, még pedig a Nano Visionnal, ami lényegében egy hőszenzor. A cloakot kiszúrja, a hologramot pedig nem érzékeli, a szépen megbújó "camperek" (rühellem ezt a szót) sem tudnak tenni ellene semmit. Szóval szerintem ebben a játékban ez nem lesz különösebb baj, ráadásul tudtommal a játék még "bünteti" is ezt a stílust.

(#12) Laraxior válasza Nashaba (#11) üzenetére


Laraxior
titán

campeléssel nincsen killstreak..ugyanis nem a killt számolja a killstreakhez,hanem az összegyűjtött dögcédulákat :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#13) Cane


Cane
őstag

Elég vicces hogy folyamatos lövés mellett (bármilyen ágyúval) zoom közben célra tud tartani.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#14) Laraxior válasza Cane (#13) üzenetére


Laraxior
titán

Nanosuitban? miért lenne vicces?

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#15) _csocso_ válasza ViTaZi (#7) üzenetére


_csocso_
senior tag

Én is gondolkodom, hogy visszamondjam, nem vagyok egy hardcore játékos, single jobban érdekelt volna, de ez a játék már nem igazán arra megy rá.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#16) kexksz válasza Nashaba (#11) üzenetére


kexksz
addikt

Hologram szerintem látszik Visionben is, de lehet rosszul emlékszem. :F

(#17) elithun


elithun
őstag

Ha Steamen is előrendelhető lenne 8000 HUF-ért Bad Company 2-vel már előrendeltem volna a demo alapján. Számomra meglepő volt, hogy milyen élvezetes tud lenni. Habár "egy újszülöttnek minden vicc új".

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#18) Xaels válasza julius666 (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem az a jól skálázódás vicc kategória. Mi és hova skálázható? Van 3 grafikai sémánk, meg felbontás, Vsync meg fullscreen beállítási lehetőség. Nem hagyják, hogy a játékos a saját szájíze szerint állítsa be. Mellesleg nekem 5770-el erősen érezhető a monitorom natívján az fps esés harc közben...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19) julius666 válasza Xaels (#18) üzenetére


julius666
addikt

Valószínűleg a teljes verzióban több beállítás lesz.

(#20) Xaels válasza julius666 (#19) üzenetére


Xaels
félisten

Hát majd hisszük, ha látjuk. A Beta-ban is ezek voltak, semmi több. Az előzetesen beígért Dx11-es támogatást is az nV hegeszti utólag... Én a Crytek-nek már nem hiszek csak ha látom amit mondtak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) kenwood3


kenwood3
őstag

sztem én ezt a részét kihagyom nekem nem nyerte meg a tetszésem a Demo :(

Mi az az ekezet dragasag??

(#22) julius666 válasza Xaels (#20) üzenetére


julius666
addikt

A bétában is úgy volt? Az úgy viszont már tényleg gyanús. Ha csak ennyi beállítási lehetőség marad bent, az valóban gáz. Mind1, majd meglátjuk.

(#23) kpal


kpal
veterán

Van ebben minden jó ami csak kell :)

#4) - = Zk = -:nem is tudtam hogy a Griden kívül érdekel a lövöldözés is ;)

(#24) sheriff.crib


sheriff.crib
tag

Ez egy igazi "bátran, mint az öngyilkosok" game lett!!(persze taktikásan, okosan stb..)
Azt kaptam, amit vártam!
Kicsit emlékeztet a FEAR: Project origin-re,(effectek stb...) + a War of the worlds filmre, de ez nem baj, mert így még jobban fog tetszeni és még jobban fogom várni!Egy cseppet sem csalódtam.

OFF:A csillagos ötös:P :R
Bulletstorm :Y :C
Crysis 2 :Y :C
Rage :Y :C
Battlefield 3 :Y :C
Dead Space 2 :Y :C

[ Szerkesztve ]

Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

(#25) Xirtam válasza Xaels (#20) üzenetére


Xirtam
veterán

Csinálj jobbat! :) Fikázás az megy. . . :)

(#26) Xaels válasza Xirtam (#25) üzenetére


Xaels
félisten

Felejtsük már el ezt a csinálj jobbat dumát, ha nem tudsz a témához érdemben hozzászólni, kár koptatni a billentyűzetet.

Amúgy meg van jobb, Battlefield: Bad Company 2 - nagyobb pályàk, Fizika, csapatjáték, járművek és natív felbontáson megy rendesen csata közben is...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27) - = Zk = - válasza kpal (#23) üzenetére


- = Zk = -
félisten

óóó, régen egy német sniper klánban "éltem", igaz, az a mohSPvel volt. tactical sniper. imádtam :C igy hát kemper/sniperes voltam. és valszeg maradok is. :))

egyedül a QL-ben vagyok mindent-lövő.... de azért hiányzik már a régi jó öreg "kempelés". :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.