Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Ha nem lenne benne nanosuit, akkor ezt bármilyen néven el lehetne adni. Nekem ez valahogy nem Crysis. Persze biztos azért, mert csak a multi részét láttuk.

#tarcsad

(#2) $H4Đ0W


$H4Đ0W
csendes tag

na ez fasza lesz gyerekek (bár mondjuk én biztos nem a multiért fogok vele játszani) ;)

(#3) Def26 válasza Yutani (#1) üzenetére


Def26
félisten

+1

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) Xirtam


Xirtam
veterán

Szerettel várjuk

(#5) aram01


aram01
nagyúr

várni,várjuk de azért a singlébe is belenéztem volna

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) zazahoho


zazahoho
őstag

jöhetne már :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#7) #97544192


#97544192
törölt tag

kurva nagy játék lesz! :C

(#8) EczkE


EczkE
addikt

Úgytűnik bennem van a hiba, de nekem ez nem jött át. :U

Asszem mindenféleképpen!

(#9) Morden24 válasza EczkE (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem csak benned... :U

Sectumsempra - For Enemies

(#10) EczkE válasza Morden24 (#9) üzenetére


EczkE
addikt

Megnyugtattál. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#11) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Ez egy MW2 nanosuit-al...de teljes egészében.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#12) Daczy válasza HyP3b0y (#11) üzenetére


Daczy
aktív tag

Azért nem egészen. MW2 kicsit összrakottabbnak tűnik. Ha jól láttam, itt elég sokat kell beleereszteni az ellenbe, hogy kinyiffannyon, ami egy ilyen szűk pályán nem túl szerencsés húzás.

(#13) #97544192


#97544192
törölt tag

könyörgöm, csak a divatmajom mw2-höz ne hasonlítsátok a crysis-t, csak ahhoz ne... inkább mondjátok, hogy olyan mint a super mario :U mw2 tipikus divatjáték, szart sem ér a grafika, kb 1000 éves motor hajtja, teljesen olyan mint az évekkel azelőtti cod4*, ráadásul a fejlesztők is leszarják magasról. és akkor még a cheaterekről nem is beszéltem.

*ja nem, mert vannak új mapok :DDD :DDD :DDD

(#14) Morden24 válasza #97544192 (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mert a Crysis nem divatjáték? :D

Sectumsempra - For Enemies

(#15) #97544192 válasza Morden24 (#14) üzenetére


#97544192
törölt tag

a crysis-ban 100x több munka van, mint az utolsó 4 codban egyszerre... megérdemli, hogy divatjáték legyen. az mw2 meg semmi, hozzáadnak egy új fegyvert és mindenki be van csinálva.

[ Szerkesztve ]

(#16) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Az tény és való hogy a grafika gyönyörű, főleg hogy boxon fut a játék (hát még a PC-s milyen szép lesz), de a videóból annyi szűrődött le hogy szűk pályán henteli egymást 12 ember (ha jól tudom ennyi fős szerók lesznek) ami miatt akaratlanul is a codhoz kell hasonlítanom.Ami nekem nem baj mivel szeretem a cod-ot.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#17) Morden24 válasza #97544192 (#15) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jó, hát én a grafikán kívül az első részben semmit nem láttam, ami miatt megérdemelt volna bármilyen kiemelkedő titulust. Ofkorsz ezt az eladásai is mutatták.
A COD meg egyebek ha lehet, még kevésbé érdekel, mint a Crysis, de ettől függetlenül az utóbbiak rengeteg embernek a kedvencei, szóval szerintem az ilyen összehasonlítás max. flémet fog okozni pár túlértelmes fanboy között :U

Amúgy meg a Crysis kizárólag azért lett divatjáték, mert a gép teljesítményének fokmérője lett, ami valljuk be, eléggé kétes értékű pozíció.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#18) shaddam


shaddam
aktív tag

Nagyon nem jön át mi a rajongás oka.A crysis 2 tipikusan az a játék lesz ami pár hónappal a megjelenés után bagóért árulnak majd használtan.

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#19) #08052480 válasza #97544192 (#15) üzenetére


#08052480
törölt tag

ja igen crysis, aminek a multiján két ember dolgozott :) nem mintha nem látszott volna rajta, az utóbbi pár év fps-felhozatalának magasan a legrosszabb többszemélyes játéka.

(#20) Morden24 válasza #08052480 (#19) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az egy dolog, hogy két ember dolgozott rajta, de kb. ennyien is játszották.

Sectumsempra - For Enemies

(#21) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Nagyon nem jött át :)

https://vertigostore.eu

(#22) #08052480 válasza Morden24 (#20) üzenetére


#08052480
törölt tag

:DDD Az első hetekben azért jópáran lógtak rajta, pár meccs erejéig én is, de elég hamar nyilvánvaló vált, hogy a konkurens címek bokájáig sem ér fel - ugyan a szingli sem tetszett sokkal jobban, elég gyorsan meg is váltam a drágától.

(#23) heady91


heady91
tag

Én ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy nagyon látszik, hogy a csávónak ez kb az első meccse. Én is játszok a bétával, és az elején, amíg az ember nem szokja meg a kissé fura gombkiosztást, illetve a játék mechanikáját, addig annyira nem nagy cucc. De utána nagyon élvezetes lesz. Arról meg, hogy sokat kell belelőni egy emberbe, csak annyit mondanék, hogy a fejlövés instant kill, máshová kicsit több kell, de szvsz jól balanszolt.

XBOX Live Gamertag: FunnyMixer91 || Nexus 7 || NOKIA Lumia 920 Red

(#24) fasirTTT


fasirTTT
őstag

hú, de nem szeretem nézni a boxos videókat, mert olyan szenvedősnek tűnik nekem ez a mozgás :D
maga a crysis 2 ...háát....kíváncsi leszek rá... hiányozni fog nekem a dzsángöl :(

(#25) Loha válasza fasirTTT (#24) üzenetére


Loha
veterán

Egyet értek, rossz nézni, nem is bírtam... :U
Olyan mintha vmi full kezdő PC-s játékost nézne az ember, ahogy szerencsétlenkedik... ;]

(#26) heady91 válasza Loha (#25) üzenetére


heady91
tag

Mert a csávó full kezdő. Olyan, aki nem most kezdte, annak nagyon jól megy. Tény, hogy olyan headshotokat soha nem fog konzolos adni, mint amilyeneket pc-n lehet, de biztos, hogy ez a legfontosabb? Nem az, hogy jól szórakozz?

XBOX Live Gamertag: FunnyMixer91 || Nexus 7 || NOKIA Lumia 920 Red

(#27) fasirTTT válasza heady91 (#26) üzenetére


fasirTTT
őstag

mi nem arról beszélünk, hogy hogy szórakozik, hanem hogy milyen szar nézni az ilyet :D (most ne írjátok, hogy akk ne nézzétek...asd...)
kellene erről 1 pc gameplay is :D

(#28) Overclocked válasza Loha (#25) üzenetére


Overclocked
tag

+1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.