Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) woodbear válasza Tr.Schumi (#500) üzenetére


woodbear
addikt

Én is úgy csináltam, de 100%-nál már nem mutatta, hanem újratöltötte a replayt.
Na mindegy úgyis mentem egy jobbat.

Te viszont menj a fenébe! :D:D Majdnem 6s-t versz rám.
Tetszik ez a manuális váltó, tényleg sokat számít.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#502) Crazyman33 válasza FeeLing_ (#489) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Rendben, gyere csak! hehe

A különbségen én már nem csodálkozom. elég sok mindenen múlik. Ezért írtam a múltkor hogy jó lenne tanulni az élmenők videóiból.

"Csak hogy fejlődjön az ember, hogy mondjuk egy kanyarvételnél észre vegyem, hogy "bakker ez ennyivel is elfért volna, én meg visszaraktam kettőbe, én állat"

A kuplung az csak egy dolog. Nem mindegy melyik kanyart hanyadikban veszed. Nem biztos hogy vissza kellene váltani, csak egy picit felengedni a gázt vagy belepöccinteni a fékbe. Vagy más íven menni, később fékezni, vagy hamarabb hogy a következő kanyar jobban jöjjön ki, stb.

Szerintem többet jelent, hogy mennyi időt mész vele.

StLui!
"Szellemautó: Titeket nem zavar?"
Nekem ilyen gondom nincs, mivel hdd nélkül nincs szellemautó. hehe
Pedig én szívesen használtam anno.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#503) StLui válasza Crazyman33 (#502) üzenetére


StLui
veterán

régi gépet eladtad?, mert a hdd használható róla, hiába bannolt
én is szívesen használtam eddig, de itt talán túl szűk a pálya és semmit nem látok, bár néha arra is bemozdítom a kormányt ha hátulról belémmászik, még egy szellemautótól is ijesztő :DDD

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#504) FeeLing_ válasza StLui (#503) üzenetére


FeeLing_
csendes tag

Nekem is bannolták a gépem, de meg lehet csinálni, hogy lehessen újra hdd-re másolni!
Forrasztás meg hack, és működött! De eladtam és vettem egy új elitet, hogy live-on forzázhassak :)

(#505) Tr.Schumi válasza Crazyman33 (#502) üzenetére


Tr.Schumi
újonc

Használj pendrive-t most már ugyanúgy támogatja mint ha memória kártya lenne. Bejelöltelek.

XBOX Live: TruncateSchumi Két dolog van a világon ami nyugodtan kimaradhat az ember életéből, boxolni Mike Tyson és versenyezni Michael Schumacher ellen. "Bertrand Gachot"

(#506) woodbear válasza FeeLing_ (#504) üzenetére


woodbear
addikt

Már nem kell semmi hekk meg forrasztás.
Bár egy jó kis sült hekket most befalnék :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#507) StLui válasza FeeLing_ (#504) üzenetére


StLui
veterán

ha nem bannolt gépre rakja, akkor használható a bannolt gépről levett HDD trükk nélkül is

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#508) Crazyman33 válasza Tr.Schumi (#505) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Schumi! StLui! FeeLing!

A régi gépet nem adtam el. Megmaradt gonosz módban, mivel van két gyerekem. Kicsit olcsóbb így. Nem bannolt, Ahogy írt az Eddie hogy banhullám, már vágtam is el a köldökzsinórt.
Azon van egy 60 gigás vinyóm (mivel Prémium). Vettem egy WD250gigás vinyót és egy gyári házat. Megformázom rádobom a Prémiumra, arról pedig átjön az Arcade-ra a 60gigás. Persze előtte áthúzom a dolgokat.
Hogy bármelyik autóval tudjak menni és bármelyik pályán a Bajnokságban, ahhoz telepítenem kellett a második lemezt. Tehát gondolhatjátok hogy használom a pent. Viszont az csak egy lehetőség, nem hdd, úgy ahogy írod, mintha egy nagyobb memóriakártya lenne.
Mindenképpen hdd kell hozzá. Kiírja ha szellem autót akarok betölteni, sőt saját szellemautóm sincs pedig be van kapcsolva!

Szóval ott tart a dolog hogy a ma kezdődő Construma kiállítás miatt hulla vagyok már egy hete minden este. Sokszor élni sem volt kedvem. Tegnap pedig próbáltam, de az istenért sem tudtam rávenni a pc-t hogy pen-ről bútoljon (formázás miatt)
Röviden ennyi a történet.

Schumi!
Köszönöm!

Sült hekk? Jöhet ezerrel!

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#509) woodbear válasza StLui (#507) üzenetére


woodbear
addikt

Ha felrakja az új dashboardot, semmi trükk sem kell hozzá, ugyanis visszaáll a HDD install lehetősége.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#510) woodbear válasza Crazyman33 (#508) üzenetére


woodbear
addikt

A mi cégünk is megy ki Construmára!!
Láthatsz 1-2dolgot amit én rajzoltam/gyártottam :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#511) Crazyman33 válasza woodbear (#510) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Hogy-hogy megy ki? Ha már ma reggel nem volt ott akkor szólj nekik hogy ne is induljanak! hehe

Melyik épület hanyas stand? mondjuk én már csak hétfőn fogok menni, bontani.
Nálunk is láthatsz jó pár bútort amit én gyártottam.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#512) woodbear válasza Crazyman33 (#511) üzenetére


woodbear
addikt

Igen elírtam, tegnap már kinnvolt :D szerencsére nem zaklatnak a sok hülyeséggel már.
Megkérdezem, hogy hol vagyunk, mert én csak az infópultokat, meg reklámtáblákat csináltam, azt nem tudom hova teszik :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#513) FeeLing_ válasza Crazyman33 (#476) üzenetére


FeeLing_
csendes tag

Kiprobáltam kuplunggal, nem is olyan nehéz, Stage B-n mentem egyet mégegyszer, 1:52:4xx-et, Crazyman33 vigyázz!!:)

(#514) Crazyman33 válasza FeeLing_ (#513) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Látom ma már be kell ülni a cockpitbe nekem is.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#515) Tr.Schumi


Tr.Schumi
újonc

2:02.102 :DD

XBOX Live: TruncateSchumi Két dolog van a világon ami nyugodtan kimaradhat az ember életéből, boxolni Mike Tyson és versenyezni Michael Schumacher ellen. "Bertrand Gachot"

(#516) Crazyman33


Crazyman33
senior tag

Na, az autót már megvettem. Már csak a tuningra kell pénz.
Addig is az idők:

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#517) Redbreast válasza Crazyman33 (#516) üzenetére


Redbreast
csendes tag

Köszi,hogy feldobod az időket!!!
Ma délután volt egy kis időm mentem is gyorsan egy 2.06.143-at.
Gratula az élbolynak a nagyszerű időkhöz! :C

(#518) Tr.Schumi válasza Redbreast (#517) üzenetére


Tr.Schumi
újonc

Köszi ! :DD

XBOX Live: TruncateSchumi Két dolog van a világon ami nyugodtan kimaradhat az ember életéből, boxolni Mike Tyson és versenyezni Michael Schumacher ellen. "Bertrand Gachot"

(#519) Bitang1975


Bitang1975
csendes tag

A 4. helyre azért igényt tartok, ha valaki becsúszik elém, akkor hajlandó vagyok még 1x meghajtani ezt a romot! ;)

(#520) zioncsabi


zioncsabi
tag

kicsit off...
de lecsereltem a boxom egy elite- re. egy baratomtol vettem es egyenlore rajta hagytam a profiljat. Hogyan lehet megvaltoztatni, hogy melyik profil legyen a rendszergizda, tehat zioncsabikent lepjen be, ne jakab a kubai neven?

Asszem meg nem volt olya bajnoksag, ahol a letoltheto dolgok szerepet jatszottak, de, ha lesz ilyen, szoljatok elore legyszi.

(#521) Bitang1975 válasza Bitang1975 (#519) üzenetére


Bitang1975
csendes tag

Látom ARMS-nek ez sikerült lehet, hogy egyet még rápróbálok, bár közel 1mp kellene, ahhoz meg a heti egy alkalom kevés.... :K

(#522) Arms válasza Bitang1975 (#521) üzenetére


Arms
csendes tag

Hát nem tudom hányszor indultam neki ennek a pályának, ritka idegesítőek azok a gyors kanyarok a pálya közepe felé. Főleg amikor Lacc szellemautója előtt vagyok és úgy szállok el :))
Az a legszebb, hogy a páya végén 2 mp vesztek Lacchoz képest :)

[ Szerkesztve ]

(#523) FeeLing_ válasza Arms (#522) üzenetére


FeeLing_
csendes tag

Mások szellem autóját csak akkor lehet betenni, ha ismerőseid között van az illető?

(#524) Arms válasza FeeLing_ (#523) üzenetére


Arms
csendes tag

Nem, azét rakod be akiét akarod.
Engem viszont az érdekelne, hogy be lehet e állítani úgy a szellemautókat hogy a sajátomat ne lássam csak azt akiért kiválasztottam.

(#525) Bitang1975 válasza Arms (#524) üzenetére


Bitang1975
csendes tag

Sajna nem... :( Egyetlen opció van szelemautó on/off...

(#526) Bitang1975 válasza FeeLing_ (#523) üzenetére


Bitang1975
csendes tag

Aki benne van a top100-ban...

(#527) Crazyman33 válasza zioncsabi (#520) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Privát ment!

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#528) Crazyman33


Crazyman33
senior tag

Néhány érdekes baleset. Jó néhányszor visszatekertem, hogy is volt ez?
1.rész
2.rész
3.rész

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#529) meduzah


meduzah
csendes tag

A korrektség kedvéért írom: továbbra is kormánnyal megyek, de a váltást átkonfiguráltam a gombokra. Így viszont nincs már mivel kuplunggoljak. :) 2:04.124-et mentem, elég jónak érzem és megöl a kíváncsiság mennyi lenne ha én kuplunggolnék.

Eléggé borzalmas szörnyet teremtett a gyorstuning. Marhán hiányzik belőle az anti roll bar, ami nélkül úgy leng mit ama nemes, patás állatnak a szerszáma és itt most nem a kantárra gondolok. :) Nem néztem, de szerintem simán belefért volna a max700-ba. Ez van, ezt dobta a gép! :D

Kormula 1

(#530) Bitang1975


Bitang1975
csendes tag

Ismét felajánlok egy autót, de nem a győztesnek, mert az valószínű ismét Lacc lesz.
Az ajánlatom nem érinti a Sumi,Moto,Lacc,Csirke 4-est! :DDD :DDD :DDD
Tehát ezt a szűrőt bekapcsolva az első helyezett kapja a névreszóló tuning verdát! :K

(#531) zioncsabi


zioncsabi
tag

Jelentem, a heten nem lesz ertekelheto eredmenyem es ha jol emlekszem a het elejen futott idom ervenytelen( ennyi idom es kedvem volt...). Varom a kovetkezo fordulot, grat mindenkiek. Ez nekem nemvolt kezreallo gep, nem akartam a kontrollert a kepernyobe vagni.

(#532) Crazyman33 válasza Bitang1975 (#530) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Ismét egy gyönyörű darab!
Köszönjük!!! :R

A szűrőt pedig majd aktiválom! hehe

(van már szellem autóm)

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#533) Redbreast válasza Bitang1975 (#530) üzenetére


Redbreast
csendes tag

Ilyenkor sajnálom,hogy nem vagyok netes player,mert megpróbálkoznék elhódítani ezt a nagyszerű verdát! Gratula a vashoz Csirke! :C
Amúgy javítottam egy kicsit 2.05.559.Szerintem ez a vége! :)

(#534) woodbear válasza Crazyman33 (#532) üzenetére


woodbear
addikt

Megkaptad mailben a képeim?

Oldalam: www.swsfoto.de

(#535) Crazyman33 válasza woodbear (#534) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Igen, még tegnap. Köszönöm

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#536) Bitang1975


Bitang1975
csendes tag


Heti nürburgringi vas! :K

(#537) FeeLing_


FeeLing_
csendes tag

Nem a Stage D-n kell menni ezen a héten?

(#538) lacc885 válasza FeeLing_ (#537) üzenetére


lacc885
csendes tag

igen ezen a héten a stage d -n megyünk :K

(#539) Crazyman33 válasza FeeLing_ (#537) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Álmos voltam még,bocs. Javítom majd.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#540) FeeLing_ válasza lacc885 (#538) üzenetére


FeeLing_
csendes tag

lacc ha megkérdezhetem, milyen tunigbeállitást modositottál, hogy 2:02:xx-es időt mentél?:)
A hosszú egyenesben mennyit mentél 275-285 között?

(#541) lacc885 válasza FeeLing_ (#540) üzenetére


lacc885
csendes tag

azt hiszem 280 fölött volt a végsebességem, de majd este leírom a setupomat, meg talán egy visszajátszást is felteszek

(#542) Crazyman33 válasza lacc885 (#541) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Állítgattam én is az autót, nem sok sikerrel. Az első 10 méteren fogtam a szellemed. Hehe

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#543) lacc885 válasza Crazyman33 (#542) üzenetére


lacc885
csendes tag

Tehát a setupom a stage C-re:
gumik: 1,8 1,7 bar
sebességváltó: 2,73
kerékbeállítás: -0,7 -0,3 0,2 -0,3 5,1
rugók: 127,9 71,6
lengéscsillapító: 6,3 8,5 7,0 8,9
leszorítóerő: 28 45 kg
fékezés: 53% 91%
differenciálmű: 38%

[ Szerkesztve ]

(#544) FeeLing_ válasza lacc885 (#543) üzenetére


FeeLing_
csendes tag

Kössz szépen:)
Sokáig kisérletezted ezt ki? :)

(#545) lacc885 válasza FeeLing_ (#544) üzenetére


lacc885
csendes tag

Szerdán már a beállítások nagyja megvolt, plusz vasárnap még finomítottam rajta
feltettem a visszajátszást

(#546) sgx


sgx
tag

Igeeen, ismet szereztem 1 pontot :)

(#547) StLui válasza lacc885 (#545) üzenetére


StLui
veterán

Ezt jól gondolom, hogy kézi kamerás felvétel a tévéről? Ezek szerint nem tudod a gold előfizetéssel sem video fájlként letölteni magadnak a visszajátszást számítógépre és azt feltenni?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#548) StLui válasza sgx (#546) üzenetére


StLui
veterán

Gratulálok !
kemény küzdelmet vívtunk :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#549) Tr.Schumi


Tr.Schumi
újonc

Uraim, sajnos egy időre eltünök mert megkotlott a meghajtóm :W :W :W a gari meg már lejárt :Y :Y , úgyhogy nem tom mikor lesz megint gépem. :F
Addig is további jó versenyzést!

XBOX Live: TruncateSchumi Két dolog van a világon ami nyugodtan kimaradhat az ember életéből, boxolni Mike Tyson és versenyezni Michael Schumacher ellen. "Bertrand Gachot"

(#550) Bitang1975 válasza Tr.Schumi (#549) üzenetére


Bitang1975
csendes tag

Hát ezt szomorúan hallom...:(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.