Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) woodbear válasza heihachi (#300) üzenetére


woodbear
addikt

Elég érdekes az autó tulajdonság :) Tényleg mind más :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#302) Gulyopapa válasza heihachi (#300) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Látom versenyezni nem jársz de kíbickedni jó :U ... teszt volt részemről csak ... :P

(#303) heihachi válasza Gulyopapa (#302) üzenetére


heihachi
addikt

Ha a Tiédet levesszük, akkor is van még 2 különböző A600-as autó, meg ketten a tuning nélkül mennek. Nem kötözködés, pusztán szeretném tisztázni, hogy akkor most mi a rákkal kell menni.

Akkor gondolom a ggyury meg a Zioncsabi féle autó lesz az, mert azok egyformák.

Versenyezni meg csak ott szeretek, ahol van is értelme.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#304) StLui válasza heihachi (#303) üzenetére


StLui
veterán

és ha gsfranz is csak tesztelt, akkor, hogy fogja lenyomni az előírás szerinti autóval, ha jól emlékszem nem szokott az élmezőnnyel menni?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#305) ggyury válasza heihachi (#303) üzenetére


ggyury
csendes tag

Az enyém gyorstuningolt verzió.

XBOX 360 Gamertag: ggyury

(#306) eddie17 válasza StLui (#304) üzenetére


eddie17
addikt

Nem jól emlékszel, régen azzal mentem, aztán jöttek a többiek.
Legfeljebb kizárnak ebből a versenyből. Nem voltam tisztában a tuning mértékével.
Majd megoldom, nem kell ezen aggódni.

(#307) sgx válasza ggyury (#305) üzenetére


sgx
tag

Ezt a gyorstuningot melyik menuben lehet megvalositani? nekem sajnos nem sikerult megtalalnom...

(#308) eddie17 válasza eddie17 (#306) üzenetére


eddie17
addikt

Jól van kizárhattok, nem tudom vezetni a gyorstuningolt verziót, és a tv-m épsége többet ér ennél.

(#309) ggyury válasza sgx (#307) üzenetére


ggyury
csendes tag

Fejlesztés menü, azon belül gyorsfejlesztés. Utána ki tudod választani a célosztályt. Jelen esetben A600.

XBOX 360 Gamertag: ggyury

(#310) woodbear


woodbear
addikt

Én meg már azthittem, hogy igaz az amit írtak anno a forzáról, hogy figyeli a játék a játékos beállítottságát, és úgy adja az autókat/versenyeket stb.... gondoltam az automata tuningra is kiterjesztették :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#311) StLui válasza eddie17 (#306) üzenetére


StLui
veterán

A mostani élmezőnyt jelentette amit írtam, mert hogy most közéjük kerültél ezzel az idővel, és ebből arra gondoltam, hogy a normál autóval nem fogod tudni utolérni magad, de nem akartalak megbántani.
Fotó gondolom jó lenne, csak ennél megint nem ellenőrizhető a fejlesztés az offlineosoknál.
De én pl eddig azt sem tudtam, hogy így látni a fejlesztéseket online játékosok esetén.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#312) meduzah


meduzah
csendes tag

Nálam a következőket pakolná bele a gyors tuning:
-sport súlycsökkentés
-sport rugók
-sport szívócsonk
-sport kuplung
-sport váltó
-sport hajtás
-szélesebb kerekek elöl, hátul.

Mindezt 26620 zsozsóért. Ebből egy 1281 kilós, 315 Kilowatt teljesítményű kocsi lesz ha megjönnek az alkatrészek, addig meg csak az alap kocsit próbálgatom a pályán. :)

Kormula 1

(#313) StLui válasza meduzah (#312) üzenetére


StLui
veterán

Szintén, de az összeg több, gondolom a kedvezmények miatt

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#314) zioncsabi válasza meduzah (#312) üzenetére


zioncsabi
tag

Én úgy emlékszem 25xxx pengőt kellett leszurkolnom a fejlesztésért. Lehet, hogy tényleg mindenkinek másként adja be???

(#315) zioncsabi


zioncsabi
tag

Itt lesz a megoldás....
Akkor az előző háeszemet tekintsétek semmisnek.

(#316) woodbear


woodbear
addikt

Eddig 1:56:834 de még felkiáltó jeles az időm :) Nehéz irányítani vááá :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#317) meduzah válasza StLui (#313) üzenetére


meduzah
csendes tag

Ja, igen. Az összeg nem mérvadó, mert egyénileg változhat.

Kormula 1

(#318) Crazyman33 válasza meduzah (#312) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Álmomban sem gondoltam hogy esetleg másnál mást fog felajánlani gyors tuningnak.
Ha esetleg így van akkor egyszerűen pontosítom a tuningot. Részletesen kibontva.
Gondoltam ez így gyorsabb és egyszerűbb, de ha nem működik hát akkor nem. Kövezetek meg.

Ma este én is ránézek pontosan, és kipróbálom többször.

StLui!

Ahogy már jó párszor kitárgyaltuk, senkinek nem célja a csalás (nekünk offosoknak sem!). Aki csal (szerintem nincs ilyen köztünk) annak száradjon le a gázt taposó lába. hehe

Az onliájn listán lévő kis piros keresztre, nekem is meduzah hívta fel a figyelmem.
Akiket nekem megjelenít azokat szoktam is figyelni.

Kb. két hét és én is onlájn leszek. Egy lépéssel közelebb hozzátok. Akkor már mindenkiét (időket, adatokat) látni fogom.

Redbreast-ért pedig oda adnám az egyik kezem. Ő is tisztán versenyzik.

Az onlájnosoknak megadtam a lehetőséget hogy adott esetben éljenek a fotó lehetőséggel. Ezzel azt elkerülve, hogy véletlenül olyan pályára megyünk ahol már van egy gyorsabb köre más autóval (vagy azzal de erősebbre tuningolva), és emiatt akaratán kívül is kizárja magát. Nyugodtan jöhet a kép Eddie!

Szerk.
Ja most olvasom: "Jól van kizárhattok"
Nem korai ez még? Majd hétfőn hajnalban, de csak ha nagyon akarod! hehe

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#319) StLui válasza StLui (#313) üzenetére


StLui
veterán

10:00 lett életem első köre ezen a pályán :B :C

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#320) StLui válasza Crazyman33 (#318) üzenetére


StLui
veterán

Szerintem ugyanaz a gyorstuning mindenkinél, ez talán így már ki is derült.
Én sem gondolnám senkiről, utólag átgondolva lehet nem is kellett volna ez ügyben megszólalnom, mert nem is akartam feszültséget okozni, bocs :R . Nekem ez az egész csak érdekesség volt, leginkább mert nem is gondoltam volna hogy látni a fejlesztéseket a netes táblázatban. Megegyszer bocs hogy forszíroztam a témát.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#321) StLui válasza StLui (#319) üzenetére


StLui
veterán

most jövök rá hogy stage A, akkor rossz helyen kerestem a ranglistákban a pályát mert itt csak a teljes kör van, hol lesz ez point-to point? :U

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#322) Crazyman33 válasza StLui (#321) üzenetére


Crazyman33
senior tag

YES!!!!

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#323) StLui


StLui
veterán

Bakonyi vagánynak meghuzogattam a bajszát, ennyi elég mára :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#324) woodbear válasza Crazyman33 (#322) üzenetére


woodbear
addikt

Mentek a képek az időmről. :C

Oldalam: www.swsfoto.de

(#325) StLui válasza woodbear (#324) üzenetére


StLui
veterán

gondolom nem baj ha küldesz közben is, de egyébként elég vasárnap, vagy amikor úgy gondolod jobb már nem lesz, vagy időd nem lesz többet menni a héten.
Üdv a csapatban részemről is :C

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#326) eddie17


eddie17
addikt

Jót tett az egómnak egy kis online verseny. Külhoniakkal nyomtam, szétvertem a gyári FXX-el a tuningos R3-as seggüket:D Nagyon nagy csaták voltak.

(#327) Crazyman33 válasza StLui (#325) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Írt a képek mellé pár sort az emilben:
"ennél jobb időm tuti hogy nem lesz. Sajna tőlem ennyire telik.
Tehát küldeném a két képet. "

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#328) woodbear válasza StLui (#325) üzenetére


woodbear
addikt

Így van amit Crazyman írt. Jobbat nem tudok szerintem :)
És köszi az üdvözletet :) :R

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#329) Bitang1975


Bitang1975
csendes tag

Volt egy pici időm, így én is szaladtam a pályán egyet.

(#330) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

+ Truncatenak van egy általam ellenőrzött 1:52,579-es ideje

[ Szerkesztve ]

(#331) woodbear válasza Gulyopapa (#330) üzenetére


woodbear
addikt

Schumi egy UFO :D Ide is beírom :D

Amúgy a nyíl mit jelent ott ahol a az ABS, TCS, MT....stb vannak?
Mit jelent a sima piros, és mit a félig zöld?
(ideális ív és féktáv jelölésre gondolok)

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#332) Crazyman33 válasza woodbear (#331) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Jól gondolod!
Pályavonal.
piros nyíl csak fékezésnél, zöld-piros a teljes

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#333) woodbear válasza Crazyman33 (#332) üzenetére


woodbear
addikt

Értem. Köszi szépen! akkor nekem is piros nyíl lenne :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#334) Crazyman33


Crazyman33
senior tag

Úgy látom itt nagyon sokat lehet bukni a rajton.
2:01,xxx

A rajthoz jött már javítás? Kérdem az onlájnosokat.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#335) meduzah válasza Crazyman33 (#334) üzenetére


meduzah
csendes tag

Igen, javítottak rajta! Aki kézi kuplunggal megy annak a rajtnál nincs gépi motorbőgetés, lehet fordulatszámon tartani a motort ami nagyon fontos a jó elinduláshoz. A többieknek megmaradt az eredeti rajtprocedúra.

Nagyon élvezetes autó lett ez a Porsche.

Kormula 1

(#336) Crazyman33 válasza meduzah (#335) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Akkor jó. Mert ez így elég bosszantó, hogy 10X indulok neki mire sikerül a rajt. Még 8 nap és lájv.

Nekem is nagyon tetszik az autó, a hangja pedig brutál!
1:57,xxx, jövök fel mint a ki_aszott higany.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#337) Tr.Schumi


Tr.Schumi
újonc

Szevasztok!

Az új időm 1:52.478 a visszajátszást küldöm .

XBOX Live: TruncateSchumi Két dolog van a világon ami nyugodtan kimaradhat az ember életéből, boxolni Mike Tyson és versenyezni Michael Schumacher ellen. "Bertrand Gachot"

(#338) zioncsabi


zioncsabi
tag

Akkor nem javítottak rajta.....

(#339) Bitang1975 válasza Tr.Schumi (#337) üzenetére


Bitang1975
csendes tag

Kicsit arc vagy egy ilyen UFÓ fejet berakni avatarnak!:D:D:D:D Dehát aki Suminak hivatja magát...:D:D:D (csak basztatlak nem komoly :N )

(#340) Tr.Schumi válasza Bitang1975 (#339) üzenetére


Tr.Schumi
újonc

Vettem ! De akikkel eddig játszottam azok tényleg UFO-nak hívnak :)) :DD

XBOX Live: TruncateSchumi Két dolog van a világon ami nyugodtan kimaradhat az ember életéből, boxolni Mike Tyson és versenyezni Michael Schumacher ellen. "Bertrand Gachot"

(#341) Bitang1975 válasza Tr.Schumi (#340) üzenetére


Bitang1975
csendes tag

Az is vagy! De ha még nyilvánosságra is hozod felboncolnak az 51-es körzetbe! :C

(#342) Crazyman33


Crazyman33
senior tag

1:57,734 , ennyi a vége. Majd meglátom mire elég.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#343) StLui


StLui
veterán

Kicsit sajnáltam az elköltött Zsé-t a múlthetire, mivel nem tudtam nagyon próbálkozni, de kiderült a következő Zsé gyűjtő verseny pont "A"-s autóval megy és ez az egyetlen ilyenem, szóval pont jól jött, és a verseny pedig Nürburgring SerisA sorozat, szóval pályaismerkedésnek sem rossz, de ez a Viper kicsit durván hangzik, na majd meglátom mire jutok vele. A Zsé-t ma sikerült locsolkodás után összeszedni, pedig locsolkodáskor is Zsé-t kértem, de senki nem adott :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#344) Crazyman33 válasza StLui (#343) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Pedig gondolkoztam hogy ez legyen vagy az ACR. Mit szóltál volna ahhoz? hehe

Amint kapom az időket Gulyotól, rakom az eredménytáblát.

Szerk.
Itt van! Itt van! Már átküldte Gulyo!

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#345) StLui válasza Crazyman33 (#344) üzenetére


StLui
veterán

nagyon ciki, hogy most meg kell néznem mi az az ACR? :U

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#346) eddie17 válasza Tr.Schumi (#340) üzenetére


eddie17
addikt

Üdvözletem Schumacher Bácsi:D
Azt el ne felejtsük, hogy még az ufóságon kívül Palik Laci magyar hangja is vagy:D

(#347) StLui válasza eddie17 (#346) üzenetére


StLui
veterán

eddie17, ggyuri:

azt hiszem Ti ketten hívtatok online versenyre, de sajna nincs goldom még.
De majd ebben a meghívásos, elfogadós dologban el kell majd mélyülnöm, gondolom a meghívást ilyenkor külditek a barátlista összes online jelenlévőjének?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#348) zioncsabi válasza Crazyman33 (#344) üzenetére


zioncsabi
tag

Ez az elso autos jatek, ahol a vipera( akarmelyik) nem akar mindig megbuntetni. Eloszor pont ezt az ACR- t neztem es utana a tobbit iskiprobaltam, mert azt hittemez az egyetlen kezelheto dodzs, de inkabba jatekban szurtak elvalamit, mert tok kezelheto az osszes.

(#349) Crazyman33


Crazyman33
senior tag

Három gondom van.

1. BaddestTax TCS-t használt. Kizárás.
2. Schumi ideje jött emilben Gulyopapától. Egyszerű számok. Kép sehol.
Kizárás.
(Remélem megérted, hogy a szabály az szabály. Ha a te idődet elfogadom így akkor mindenkiét el kell fogadnom ezután!)
3. Ki az a hGabesz?

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#350) Gulyopapa válasza Crazyman33 (#349) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Ezentúl csak játszom ... kérj meg lécci valaki mást erre az egy hétre segíteni ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.