Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) gbors válasza Egzee (#43) üzenetére


gbors
nagyúr

érzésem szerint a 6400+ 1280x1024-ben kevés lenne a 8800GTS-hez - nem drámaian, de érezhetően. 1680x1050-ben és felette minden bizonnyal nem lenne gond.
a cikk 2. részébe tervezek többek között X2-es méréseket is, ott kiderül majd, hogy hogy viszonyul játékban az E2xxx és az X2 - de nekem az az előzetes érzésem, hogy azonos órajelen az E2xxx gyorsabb lesz, ill. az E6xxx még gyorsabb, bár aligha nagyon sokkal.

ityam: attól függ, melyik celeronra gondolsz. az E1200-assal tragédia nem lenne, de az kétmagos. a P4-eseket viszont inkább felejtsd el - nekem volt olyanom, és 2.4GHz-en még egy GF6200-as kihajtására sem volt igazán alkalmas... amúgy a cikkben látszik, hogy a Bioshock mennyire nem CPU-érzékeny - de azért egy 3GHz-es P4 (nem celeron) messze nem volt elég neki, még a 2600XT-hez sem.

VIC20 (+ ityam is): az Oblivion valóban más tészta, egy későbbi epizódban biztosan sort kerítek rá, mert helyenként még a 2600XT-mmel is CPU limites volt 3GHz-es CPU mellett :Y ezért írtam a cikk végén, hogy minden szélsőségre nem tudtam kitérni, most ezeket gyűjtöm :)

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.