Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Azért az kemény, hogy nem a “kifutó” iPhone szériát veszik jobban, ami olcsóbb, hanem a frisseket.
Ellenben a Samsung, meg a Xiaomi ilyen müzlisdobozba való telefonnal szerepelteti magát a listán… Ez sok minden elárul azért.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Sehol egy Iphone mini.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#3) malor válasza kakuk.tamas (#1) üzenetére


malor
aktív tag

A vásárlók nem a drága telefonokat veszik. A "drága telefon" rétegtermék, tudhatjuk meg minden évben.

A drága telefonok piacát viszont az iPhone megjelenése óta az iPhone uralja. Ez minden Androidos gyártónak fáj, de nem találtak még ki semmit ellene. Az Androidos gyártók Apple szindrómában szenvednek, másolják, utánozzák, majmolják, stb. Ez meg is látszik a mobilpiacon, ami a sok profitot az Apple pénzcsinálógépezetébe szivattyúzza.

Semmi többet nem árul el ez a lista. Ez egy mobilpiaci status quo, amióta a Nokia halott. Talán egyszer az Apple is úgy végzi, mint a Nokia, ott is nagy volt az arc, meg a too big to fail bullshit duma ott sem jött be végül :DD

[ Szerkesztve ]

(#4) milkabrams


milkabrams
őstag

Az alma sem drágább mint az androidos flagshipek, az Oneplusomból meg csigát csinált az oos11 frissítés eldöntöttem, hogy 10 év android után váltok almára.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#5) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Most szomorú lettem, az én telefonom csak a 9. lett. Botrány. El is adom a csába... :D :D :D

(#6) Zozzy94


Zozzy94
tag

De rossz látni, hogy egy normális Samu sincs benne :(

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#7) Plug Life válasza Zozzy94 (#6) üzenetére


Plug Life
senior tag

Miért rossz?

(#8) Zozzy94 válasza Plug Life (#7) üzenetére


Zozzy94
tag

Mert az S21 széria is egész jó volt, főleg az Ultra, nekem kifejezetten tetszett, szépek-jók az A52s-A72-k is, meg most itt van az S22U....valami irgalmatlan szép az is, persze ebben a táblázatban nincs benne, de remélem sikeres lesz. Ha nem kötne annyira az oprendszer régóta Samu-t használnék, külsőre jobban is tetszenek :)

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Akkor mindharom ceg a legjobb keszulekeivel van jelen. :)

Szubrutin, sajnos. Pedig erosen dobogott a szivem ertuk, mikor olvastam a cikket.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) 19ati93 válasza Zozzy94 (#6) üzenetére


19ati93
senior tag

Kicsit furcsálom én is.

(#11) #16377600 válasza szubrutin (#2) üzenetére


#16377600
törölt tag

Azért ez nem annyira meglepő..

(#12) DS39 válasza szubrutin (#2) üzenetére


DS39
nagyúr

Ott az SE, ami jóval olcsóbb is.
Drágábban pedig már a sima 12 és 13 jobban megéri. (Aksi idő, és méret is optimálisabb)

(#13) #21346560 válasza milkabrams (#4) üzenetére


#21346560
törölt tag

Majd visszasírod még... ;]

(#14) Noukoum válasza DS39 (#12) üzenetére


Noukoum
veterán

Pedig itt a szakértők megmondták hogy mindenki kis telefonokat akar venni, csak rá vannak kényszerítve az emberek a tepsikre. Ez most (is) beigazolódott. :N

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#15) Luck Dragon válasza INGJOKE (#5) üzenetére

Az enyém csak a nyolcadik helyet zsebelte be ;] :DDD Na puff

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) janeszgol válasza Noukoum (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Pedig negy kis telo is van. iPhone 11-12-13 es SE2020.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) #16377600 válasza janeszgol (#16) üzenetére


#16377600
törölt tag

A 6,1″ már kicsi?

(#18) #16377600 válasza Luck Dragon (#15) üzenetére


#16377600
törölt tag

Az enyém dobogós🍾 :P

(#19) feliks válasza Noukoum (#14) üzenetére


feliks
senior tag

Nem biztos, hogy ez nem igaz, csak lehet hogy a palettán a kis készülékek nem az igaziak. Nekem pl szempont volt, hogy kicsit vegyek, 12minim is van, elolvastam a teszteket, láttam hogy gyengusz az üzemideje, de gondoltam annyira nem lehet vészes. Más lehet csak nem volt ilyen optimista, mint én - legközelebb meg már én sem vennék kicsit, mert naponta kétszer kell tölteni, és nem adok mégegy esélyt annak, hogy vezetékes telefont vegyek nemkevés összegért :D

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#20) janeszgol válasza #16377600 (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Az nem. De a 146.7 x 71.5 mm mar a kezesebb fajta.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) Luck Dragon válasza #16377600 (#18) üzenetére

:P :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) Somatom válasza milkabrams (#4) üzenetére


Somatom
veterán

Megértem. Ha elég egy iPhone, akkor fölösleges volt az Android. Nekem a kipróbáláshoz túl drága, a tartós használathoz meg túl buta/korlátozott lenne. De, érthető a sikere. Amire egy átlag user használja a telóját, azt tudja.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#23) Noukoum válasza janeszgol (#16) üzenetére


Noukoum
veterán

Első három nem kicsi, a negyedik a legolcsóbb iPhone amit nyugaton mindenkihez hozzávágnak, céges szinten is.

feliks: a vásárlók nem olvasnak teszteket. Bemennek a boltba, kezükbe fogják és hazaviszik.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#24) hegedus001 válasza feliks (#19) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Pont ezért vártam meg a 13minit. Bőven bírja az egész napos nyúzást :R

Eladó iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#25) Essentials válasza Somatom (#22) üzenetére


Essentials
aktív tag

"Ha elég egy iPhone, akkor fölösleges volt az Android."

Ezt a dolgot márkapreferencia szerint lehet forgatni, és hangoztatni hogy ki mit lát meg egy telefonban, és mik kevésbé fontosak számára.

Nekem spec. nem elég az android csúcs szegmens nyújtotta szoftveres minőség, nem vagyok hajlandó iPhone árat sem kifizetni értük, és nem vagyok vevő a kirakat fícsörökre sem, amik leírva hatalmasat húznak a készülékek "High-tech" mivoltán, ezért marad a jó öreg iPhone széria készülékcsere alkalmával, ami így idén ősszel esedékes a 14 PM piacra kerülésével. :R

[ Szerkesztve ]

(#26) NemMo


NemMo
őstag

Nem véletlenül remek telefonok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.