Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) imibogyo


imibogyo
veterán

Ez most annyira nem jön be. Ilyen jellegű házakban kinézetet tekintve még mindig ezek az etalonok számomra:
- Aerocool Dead Silence Cube
- anidees AI 7MB Micro-ATX Cube
- RAIJINTEK Aeneas

(#2) zetor2000


zetor2000
senior tag

Azt mekkora rajság lenne már, ha ez a színcsík levehető lenne, és adnának vagy 10 darabot belőle... Vinnék, mint a cukrot, pláne ha nem csak fekete alappal lenne, hanem mondjuk divatos élénk színekkel is.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#3) Garada


Garada
őstag

Kicsit fapados ez a kinézet, annyira nem tudta elnyerni a tetszésemet.

(#4) #16939776


#16939776
törölt tag

Mechanikai stabilitását csak a videokártya beépítése fokozza. ;]

(#5) flashpointer


flashpointer
őstag

Az egyetlen ilyen felépítésű ház gyárilag létező oldalszellőzéssel.
Kár hogy gagyi a kinézete.

(#6) zolee5016 válasza zetor2000 (#2) üzenetére


zolee5016
őstag

miaza rajság?? :F
........................
ez a ház eléggé átlagos ebben a kategóriában...........

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#7) KAMELOT


KAMELOT
titán

Jó az, hogy úgy le lehet nyitni! Elég jó kis kuckó!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#8) TESCO-Zsömle válasza zolee5016 (#6) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kisebbségi csoportosulás. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9) Milka 78 válasza zolee5016 (#6) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A rajság a közvetlen a királyság előtt és rögtön a kiskunság után található miazma...teljesen kézenfekvő nem? :DDD

Szerintem sem nagy eresztés ez a kuckó és jobb elrendezésűt is láttunk már.

(#10) Jim Tonic válasza zolee5016 (#6) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

:DDD

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#11) waithEard válasza zetor2000 (#2) üzenetére


waithEard
őstag

Nem hinném, hogy sokat segítene rajta. :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#12) qisqaqas


qisqaqas
senior tag

Nagy ez a ház. :/

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#13) zetor2000 válasza zolee5016 (#6) üzenetére


zetor2000
senior tag

A rajság, olyan, mint a királyság. Nem tudtam, hogy teneked nem jön le, kevés tévét nézel, még kevesebb bulvárt olvasol. Helyes...

Ami engem zavar, hogy 10 forintos csicsa, ami feldobja, de lehetne olyan, mint a nokia előlapok, hogy cserélhetőek... Ma a kék a menő, holnap a piros, tegnap meg a lila volt... Színválaszték meg korlátozódik a feketére? Olyan költséges más színű darálékból önteni a formát?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#14) zolee5016 válasza zetor2000 (#13) üzenetére


zolee5016
őstag

NEEEEE ne ne akard megmagyarázni.... :O :O :O Inkább akkor írd királyság..........

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#15) qisqaqas válasza zetor2000 (#13) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Legalább van alapanyaga a moddereknek. :) ők kényszerítik az embereket hogy építsenek szépeket, mert a gyártósbácsik képtelenek ilyesmire. Sokszor az az érzésem hogy amikor a házakat tervezik akkor a designer mindig szabadságon van.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#16) Pr3ciSioN válasza zetor2000 (#13) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Vagy csak nem Borsodban él :D

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#17) zovifapp111


zovifapp111
aktív tag

Érdekes... :) Talán házat választani a legnehezebb.Én még nem találtam olyat ami minden szempontból tetszene.(Külső-belső-szerelhetőség-szellőzés-anyaga-méret-színek-és legfőképp az ára) :D

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#18) Televan74


Televan74
nagyúr

Csini,de még mindig marad nekem a Raven3 -m. ;)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#19) iMaverick válasza zolee5016 (#14) üzenetére


iMaverick
addikt

Ezt miért kell magyarázni? Azért mert nem ismerted ezt a szót? Én szolnoki létemre ismertem... Bár az is igaz, hogy itt Pesten pár embert megleptem pár kifejezéssel, amit Szolnokon mindenki ismert. :K

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#20) gmaci78


gmaci78
tag

Nem értem, játékra tervezve, de se vízhűtő nem fér bele, se 2-3-4 normális monitorvezérlő.
Ok végülis a passziánsz is egy játék. :F

Geri

(#21) #72042496 válasza Pr3ciSioN (#16) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ugyan, ezt a szót mi Pesten is régóta ismerjük és szeretjük. :)

A házhoz: a fehér és a fekete csíkkal emészthető, de a maradék két színre tényleg illik az hogy raj. :)

(#22) Psych0


Psych0
őstag

Van ilyenbol atx-es is? A fekvo alaplap es a leveheto oldallap lenne a kovetelmeny, mert pcie bovitokartyak fejlesztesehez kene.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#23) creation


creation
senior tag

Jól néz ki a házikó, határozottan tetszik, csak nekem nagy...

Egy fekvő alaplap álló táppal a gépház elejében, 2,5-es 2db max 3db hellyel és notebook ODD lehetőséggel, mITX méretben lenne számomra az ideális. Ahogy arról már "tervem" is készült... :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#24) Milka 78 válasza zovifapp111 (#17) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Mert "Garas Dezső" vagy! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) kenwood


kenwood
veterán

Eleg jonak tunik az anyaghasznalat.
15-18 k kornyeken ez jo ajanlat lenne,mert a nagyobb gyartok 30 korul adjak az ilyesmi hazikokat.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#26) Phvhun


Phvhun
őstag

Kár hogy gagyi müanyag hatást kelt az eleje.

(#27) caprine válasza zolee5016 (#14) üzenetére


caprine
aktív tag

rajság: [link]

Nem csodálom, hogy nem ismerem, nem abba a rétegbe tartozom :DDD

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#28) caprine


caprine
aktív tag

A házról az első kép alapján azt hittem hogy hokedli. :DDD

A felnyitásos ötlet jó, de szerintem biztos nem elég merev a ház, és nekem spec kicsi is lenne. A GTX 970-em biztos nem férne el benne, csak porrázuzva.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#29) imibogyo válasza creation (#23) üzenetére


imibogyo
veterán

Ilyen igényekre nem megfelelő ez a házikó? Fekvő lap, noti ODD, ház elejében az álló táp stb. minden megvan amit mondtál. ;)

Vagy kisebb kompromisszumokkal még vannak házak, itt van például egy (mondjuk ez fekvő táppal és nem slim ODD). Ilyenből van több fajta is, személyes kedvencem kinézetre (bár itt nincs ODD) az Octans.

[ Szerkesztve ]

(#30) creation válasza imibogyo (#29) üzenetére


creation
senior tag

Node hova teszed a Ninja-t, meg ne már hogy 19000HUF egy falat fémért... A HDD-k meg a CPU felett... Kábelek a habokban...

Értem én hogy Antec... De az is érdekessége, hogy a táp az előlaptól szív...

Sok házat megnéztem már, ezek java részét is, amit linkeltél. Köszönöm a fáradozásod, hogy kerestél. De túl nagy az igényem és túl alacsony áron várom el. Tipikus Magyar mentalitás :) Vagy csak szimpla sóherség.

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#31) imibogyo válasza creation (#30) üzenetére


imibogyo
veterán

Nekem nem kell mondanod. Én is javarészt rühellem a gyári házakat (vagy drágállom), ezért szoktam én is magamnak készíteni őket. Ez a mostani gépem. Csak gondoltam megmutatok egy-két házat, hátha nem találkoztál még velük, nem tudhattam mennyire néztél utána a témának. :K

(#32) iMaverick válasza imibogyo (#31) üzenetére


iMaverick
addikt

Azt a "monitort" nem nézed egy kicsit közelről? Hány colos? ;)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#33) creation válasza imibogyo (#31) üzenetére


creation
senior tag

Ahhoz eléggé, hogy mérgemben rajzoljak...

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#34) iMaverick válasza creation (#33) üzenetére


iMaverick
addikt

Durva! A Ninja a "házon kívülre" koncepció érdekes! Végülis miért kellene a benti zárt térben fűtenie?

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#35) imibogyo válasza iMaverick (#32) üzenetére


imibogyo
veterán

40-es és sajnos de (amúgy nem vészes, már kezdem megszokni az elmúlt két hét alatt, de azért jobb egy kicsit távolabbról)..... A lakás bizonyos részein megindult a fal lepergése, ezért át kellett rendezni a lakást, kisebb asztalra kellett váltanom. Előtte egy sokkal nagyobb és mélyebb asztalon volt, ott bő 1,2-1,5 méterről bámultam ugyanezt, ami már megfelelő volt. Hamarosan meg lesz oldva a probléma, mert rájöttünk, hogy mi okozza a fal pergését (olajos alapozóval lett valamikor még bőven előttünk lekenve). Amint kijavítjuk megy vissza mindenem a nagy asztalra. :K

(#33) creation: Tetszik nagyon. Jól átgondolt tervnek tűnik, így átfutva. Anno én is terveztem rengeteget (mostanában sajnos semmi időm nincs rá), esetleg ötleteket ezekből is szerezhetsz. Mondjuk a "tegyük a hűtőt a házon kívülre" koncepcióról rögtön ez jutott eszembe. Még van egy másik is, ami úgy néz ki, mint egy rádió, de nem találom. Mégis meg találtam. :B

[ Szerkesztve ]

(#36) #72042496 válasza iMaverick (#32) üzenetére


#72042496
törölt tag

40-es lesz, ott van az adatlapján. Amúgy én is ekkorát nézek kb. ilyen messziről, teljesen jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#37) creation válasza iMaverick (#34) üzenetére


creation
senior tag

Idézet egy privát üzenet váltásból és egyben a saját véleményem:

"Egy apró meglátás még záróképként... A legtöbb házat gyártó cég igyekszik a házon belül légáramlatot létrehozni. És valahogy manapság elfelejtik, hogy alapvetően egy jó gépháznak van saját légáramlata ventilátor nélkül is. Nagyon kevesen veszik figyelembe a tényt, hogy a legnagyobb hőtermelő egy erősebb gép esetén nem a processor. ÉS a helyett, hogy az ennél felgyülemlett hőtöbletet azonnal a kijuttatnák a házból, még azt megirányítják a másik hőt termelő egység felé.
Ez nincs sokkal másképp az én házam esetén sem. Ám nálam a fő hűtött egység a legnagyobb hőt termelő. A második legnagyobb hőt termelő, már eleve a szabadban van és a táp, bár rajta keresztül kapja a saját levegőjét, mégsem gondolom, hogy ez annyira rossz lenne, mert a kiáramlást tekintve a lehető leggyorsabb úton tud a fizikának megfelelően távozni az belőle...
"

Ez indította el bennem a dolgokat elsősorban.

Amiket #35-ben imibogyo linkelt, azok közül az elsőt már én is láttam, a másodikkal a gond, hogy dvga megléte esetén már érdekesebb lenne a koncepció... De úgy sem lehetetlen a vga eltüntetése. Viszont sajna a VGA biztosan kéri magának az aktív hűtést, hacsak nem: [link] :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#38) kenwood válasza creation (#30) üzenetére


kenwood
veterán

van erre szep magyar szo fillerb ... :D

egyebkent miert olyan nagy problema a ho ?
sima hazban egy intel proci mondjuk 60 fokos terhelve es 90et siman birna.
vga 60-70 es 90 fok felett kezd el szomorkodni.
normalis hardvereket kell venni,es el lehet teljesen felejteni a hoproblemat.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#39) Duree


Duree
veterán

Teljesen átlagos,semmi extra.De így van rendjén.

duree54

(#40) creation válasza kenwood (#38) üzenetére


creation
senior tag

Nem is a hővel van a gond magában, hanem hogy a ventilátorok hangját nem csipázom :) Ezért is van a kis 750k-n Ninja. A 4870-en meg S1 ;]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#41) zolee5016 válasza iMaverick (#19) üzenetére


zolee5016
őstag

Apa ... nem nem értem ,hanem NEM AKAROM érteni...
beszélni magyar????akkor légyszi..........
Az ilyen dumák nem bánnám ha a helyükön meg a fosbúkon maradnának........

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#42) iMaverick válasza zolee5016 (#41) üzenetére


iMaverick
addikt

Oké, nem vagyunk egyformák! ;]

Azért had idézzek az egyik kolléga aláírásából: mi a f@szom az a "dodó, hype, epic fail, facepalm, bullshit, lol, eye candy, powaaa, lájk, fain, candybar, applehater, hoax, páwa" & tsai ??? beszélni picit magyar ???

Na most ez itt egy internetes fórumoldal. Pont. Itt ilyen szövegek mennek.

Amúgy meg a rajság, mint kifejezés régebbi, mint maga a fosbúk. Valahogy a rendszerváltás után pár évvel már hallottam az osztálytársaimtól, akkor meg még azt sem tudtam, mi az az internet...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#43) Jim Tonic válasza iMaverick (#42) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Itt ilyen szövegek mennek. Igen? Kik részéről? Valamit magára adó ember normálisan kommunikál fórumon, ill. élő beszédben is.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.