Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

Grat a teszthez! Korrekt kis írás, jó ház! :K

© asszongya'hogy

(#2) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Jó kis ház, csak az ára nem tetszik :)

(#3) arnoldito


arnoldito
senior tag

Köszönjük a cikket! Nekem is ilyen van, még németből hozta öcsém, mivel nálunk nem volt elérhető egy darabig, nem is értem miért... Sokáig a shopban nem lehetett hozzá venni pci-e kábelt, hogy vertikálisan be lehessen tenni a vga-t, így én a lian-li kábelt vettem iszonyat borsos áron hozzá!!! 20k volt, a ház került kétszer ennyibe, nem is kell mondanom milyen pofátlanul megkérik az árát.

(#4) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Tetszenek ezek a 20cm-es előlapi ventik. M-atx házakból mostanság csak 14-est látok (leszámítva a silverstone kockáit).

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#5) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Tiszta giccses az egész. Főleg rózsaszínben.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#6) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

20 centis ventillátorokat használnak PC hűtésre? Én azthittem 14 a max.
Ennek tényleg csak szellőzteténként van értelme.

(#7) dhstyle


dhstyle
tag

Sziasztok ! A témához nem teljesen kapcsolódan lenne egy kérdésem olyanokhoz akik jobban otthon vannak a ház témában ! Van egy coolermaster HAF 912+ házikom és szeretnék plexi oldallapot rá , de sehol nem találtam a neten , valaki tudja hol lehetne hozzá kapni ? esetleg valaki aki legyártaná?

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#8) DajaPécs válasza dhstyle (#7) üzenetére


DajaPécs
csendes tag

A CoolerMaster általában bővelkedik a ház kiegészítőkben, így ha gyárilag nem találsz rá, akkor jó eséllyel nincs is. Ez esetben marad az, hogy gyárt valaki vagy Te magad rá.

(#9) CsabaSteel


CsabaSteel
aktív tag

Hali! Kinek mi a véleménye a cooler master MasterCase h500-as házról?

Csé

(#10) Nagus válasza CsabaSteel (#9) üzenetére


Nagus
senior tag

A sima H500 több dologban eltér. A PSU coverre nem tudsz +2 SSD-t rakni, nincs HDD cover, a hátsó részen a cable cover hiányzik, a ház tetejéről hiányzik a 360mm-es vízhűtéses tető.

Én a sima H500 RGB-vel szemezek, 40 ezerért meg lehet venni amiből a három ventilátor ára összesen 20 ezer. Ízléses gépet lehet építeni ezzel a házzal is.

(#11) CsabaSteel válasza Nagus (#10) üzenetére


CsabaSteel
aktív tag

Köszönöm, már meg is rendeltem a sima h500-ast már várom mikor hozzák ki😊😊

Csé

(#12) CsabaSteel válasza Nagus (#10) üzenetére


CsabaSteel
aktív tag

Hali! Te már megrendelted a házat?

Csé

(#13) Nagus válasza CsabaSteel (#12) üzenetére


Nagus
senior tag

Én még nem de biztos H500 RGB-re fogom lecserélni a jelenlegi 12 éves CM 690 II-t. Az ARGB-t én nem csípem és ahogy néztem 10 ezerrel drágább is.

(#14) CsabaSteel válasza Nagus (#13) üzenetére


CsabaSteel
aktív tag

Én Oáziscomputeren rendeltem elő de még nem jött meg csak annyi hogy beszerzés alatt de közbe meg ott van, hogy 1-3 munkanap de közbe már vasárnap adtam le a rendelést. Még kicsit várok vele hátha megjön. 40999Ft amit én rendeltem be a tiéd meg 47200Ft

Csé

(#15) CsabaSteel válasza Nagus (#13) üzenetére


CsabaSteel
aktív tag

Ma jön az új Cooler Master MasterCase H500-as házam, hétvégén szerelés :)

Csé

(#16) Nagus válasza CsabaSteel (#15) üzenetére


Nagus
senior tag

A hátsó 120-as ventilátor tényleg retek szar? És a házhoz adott splitter tényleg 2 pines?

(#17) CsabaSteel válasza Nagus (#16) üzenetére


CsabaSteel
aktív tag

Hali! Hétfőn hozták ki céghez mert másképp nem tudtam átvenni, majd most hétvégén megírom neked szerelés után.

Csé

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.