Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) SZEBI25


SZEBI25
újonc

Sziasztok!

Köszönöm szépen a segítséget! Nagyon hasznos volt ez a leírás és nagyon jól működik a telefonom!

Azonban lenne néhány kérdésem, és ha valaki tud segíteni azt nagyon szépen megköszönném!

1. Az első az az lenne, hogy feltettem a t-mobile külsejű romot. És a flash-elés után ahogy elindult a telefonom, egy hibaüzenet jelenik meg: android.process.acore folyamat nem válaszol .Ez rendben van így?

2. Úgy veszem észre, hogy az app2sd működik is meg nem is. Amikor először bekapcsoltam és megláttam, hogy 77Mb szabad helyem van, úgy örültem, hogy nagyon. Utána telepítettem egy Igo-t és meg is maradt ugyanez a tárhely, akkor még jobban örültem :). Utána szépen lassan elkezdett fogyogatni és most már 45-50 Mb-nél tartok. 512 Mb.nyi tárhelyet hagytam a programoknak. Ez így rendben van?

3. Valamiért a Roadsync alkalmazást egy istenért nem tudom regisztrálni. Akár mit csinálok a regisztráció során kiírja, hogy nem tud csatlakozni a netre, ellenőrizzem az APN beállításaimat meg a tűzfalat. Pedig a telefonom egyfolytában csatlakozva van a netre. 5gb-s mobilnetem van, amit a cég fizet, úgyhogy nem szoktam leállítani semmilyen adatforgalmait.

Szóval ezek lennének a prüblémáim! :)

Nagyon szépen kérek egy kis segítséget :)

Üdv,

Szebi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.