Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) drachos


drachos
tag

Köszönöm, nagyon hasznos. Már 2 napja bújom a netet ROM ügyben, és állandóan feljönnek a "Vanilla", "modaco", "amon ra recovery" és egyéb kifejezések, de nem igazán értettem a kapcsolatot :P
Ezek szerint a modaco a2sd+ tökéletesen működik? (leszámítva a ki ne kapcsold részt :) ) ennél nincs olyan gond, hogy valóban sd-re telepít, de beépített memóriához számolja?

(#2) Gergő_


Gergő_
őstag

Azt hiszem 5 szmájlit lehet tenni egy hsz-be:
:R :R :R :R :R

(#3) oliver009 válasza Gergő_ (#2) üzenetére


oliver009
csendes tag

hali!!!

találkozott valaki olyan jelenséggel hogy az 1.7 es modacoval a telefonálás közben a hang teljesen korrekt normálisan hallható,de viszont mióta felraktam a gyári 2.1 et avval alig hallom mit beszélnek nekem,felraktam rá 2.1 modaco rmb-t és avval is ugyan ilyen halk, ez mitől lehet????és hogy lehetne kiküszöbölni????mert egyszerüen nem tudok telefonálni...:S
és még azt is szeretném megkérdezni hogy tudja e valaki hogy kell vissza rakni 2.1 után az 1.5 ös szoftvert hogy megnézzem ott is ilyen e???
válaszokat előre is köszönöm!!!

(#4) Pocok256 válasza oliver009 (#3) üzenetére


Pocok256
veterán

Hanghibát én nem észleltem sőt mióta frissítettem sokkal jobban hallanak engem és én is jobban hallom a beszélgető felem. 2.1 után 1.5 re való frissítés szinte lehetetlen azért szinte mert meglehet bár csinálni de ha ott valamit elrontasz 100%, hogy tégla lesz a telefonodból, szóval azzal nem nagyon éri meg próbálkozni.

Ajánlom, hogy tedd vissza a gyári romot és vidd be ezzel a hibával szervizbe.(mármint a hang hibával)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#5) kecz


kecz
aktív tag

Köszi szépen! Sokat segített. :R

(#6) csab101 válasza Pocok256 (#4) üzenetére


csab101
csendes tag

Nem tudom eldönteni hogy megy e az a2sd 77 mega hely lett a telefonon de többet nem tudok csinálni hiába állítom feljebb az ext 2 méretét.Valaki segítsen köszi

(#7) CoolBoy323 válasza kecz (#5) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

szívesen, ez volt a cél, h segítsek ;)

(#8) Pocok256 válasza csab101 (#6) üzenetére


Pocok256
veterán

Tegyél fel valami pl egy igot ha kiharap egy 20 megás darabot és a telod is kijelzi akkor nem megy ha nem harapja ki akkor megy :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#9) csab101


csab101
csendes tag

Szia feltettem egy igot kiharapott 20 megát úgy hogy nem megy.
Mit lehet tenni?ötletek

(#10) CoolBoy323 válasza csab101 (#9) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

kicsit részletesebben ha leírnád, h mit jelent az h "nem megy"?!

(#11) Cobyka


Cobyka
csendes tag

Köszi a tutorial-t!
Kár, hogy a Vanilla verzióban nem műxik az A2SD. :(
Remélem hamarosan elkészült az a verzió is.

(#12) oliver009


oliver009
csendes tag

köszi szépen az infot!!!

(#13) arnoid


arnoid
csendes tag

Na nem gondoltam,hogy Én ilyenre adom a fejem,de sok bosszúságot okozott a T-s 2.1 ,aztán a meg nem kapott sms-ek,és helyhiány miatt nekiláttam.A leírásodat követve pofon egyszerű volt a dolog,és tetszik is a végeredmény.Remélem a korábbi problémák is megoldódnak ezáltal!
Nagy-nagy köszönet érte!
:C :C

(#14) CoolBoy323 válasza arnoid (#13) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

:R

(#15) arnoid válasza CoolBoy323 (#14) üzenetére


arnoid
csendes tag

Továbbra is vannak meg nem kapott sms-eim. :W Nem lehet,hogy valamit rosszul állítottam be a telefonon??

[ Szerkesztve ]

(#16) CoolBoy323 válasza arnoid (#15) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

mindent automatikusan beállít...
honnan nem kapod meg a mailt? nem ilyen ingyen smsküldő oldalakról??

(#17) arnoid válasza CoolBoy323 (#16) üzenetére


arnoid
csendes tag

Legkevésbé a mailjeim érdekelnek.Azokat leszedem ha találok wifit,mert sokat kell utaznom.

SMS-ek tűnnek el,amikre nagy szükségem lenne.De ez független az új ROMtól,a hivatalos 2.1-nél is fennállt.
Eddig folyamatosan le volt tiltva az adatszolgáltatás, lehetséges,hogy-e miatt??? :F
Tegnap este ezt is engedélyeztem(mármint az adatszolgáltatást),azóta nem tudok elveszett sms.ről,remélem ez a megoldás a problémámra,de legalábbis kérdéses.Ám ha valóban ez volt a bajok forrása,akkor nem tudom mi lesz velem külföldön(sokat utazom), roaming esetén???
Mindettől függetlenül hatalmas változást hozott az új ROM,sokkal gyorsabb,és élvezhetőbb lett a Pulse.Az sms-eket viszont meg kellene oldanom valahogyan,mert sok problémám volt belőle,mind a munkám,mind a magánéletem terén.

(#18) arnoid válasza CoolBoy323 (#16) üzenetére


arnoid
csendes tag

Hja,és abszolút nem "ingyen sms-eket" nem kapok meg.
Nem jött meg T-mobile-os info sms,szimpla visszahívó sms,korábban meg a névnapi üdvözlő sms-ek(még a régi ROM-al)-no ezeket elég volt tisztázni az ismerősökkel-,meg még néhány üzenet amikről tudok. :W

(#19) CoolBoy323 válasza arnoid (#18) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ez nagyon érdekes dolog, szerintem nem rom hiba!! ha minden rommal fennáll, akkor tuti nem...

menj be a t-be, és kérdezősködj... ha a telefonod kérik, h hagyd ott, előtte tedd vissza a gyári romot, mert a főzött romok garivesztést okoznak :P

(#20) arnoid válasza CoolBoy323 (#19) üzenetére


arnoid
csendes tag

Gondolom Te is megfordultál már a nyíregyi T-s szervizben.Fogalmazzunk úgy,hogy nem az androidokra hegyezték ki tudásukat.Amikor vettem a készüléket kérdezősködtem a telóról a szervízeseknél-totális homály.
Biztosan ott kellene hagyni,aztán lehetnék 2-3hétig teló nélkül,majd valószínűleg visszakapnám,hogy nem tapasztaltak hibát...
3napja felraktam a chompSMS appot +engedélyeztem az adatforgalmat is,eddig nem tudok üzeneteltűnésről.

(#21) NPeete


NPeete
tag

Ezt a spéci recoveryt el lehet valahogy távolítani miután vissza van állítva az eredeti rom?

(#22) NPeete


NPeete
tag

előbb azt hiszem igencsak előreszaladtam a kérdéseimmel... az a fastboot mód máshogy néz ki mint a rendes bootolása a telefonnak? mert én nem tudom, hogy egyáltalán elindul-e az, pedig nyomkodom úgy a gombokat, ahogy elvileg kéne...
Szerk: megoldva, balfasz voltam :) lehet így nem kéne szórakázni a telóval..

[ Szerkesztve ]

(#23) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

Szuper.Megcsináltam,szépen működik. :R

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#24) jégé


jégé
csendes tag

Bocs, de néhány dolog nem világos.
Eleve feltételeztük a root jogot, vagy itt már nincs ilyenről szó?
Mi van akkor, ha én perverz vagyok, és jó nekem a t-s rom, csak néhány dolgot szeretnék kivenni belőle? (googlemaps, mindenféle nyelv, stb.) Ezek kikapcsolására nincs mód?
Mert perverz vagyok...

Azért kérdezem, mert nem tudom...

(#25) SZEBI25


SZEBI25
újonc

Sziasztok!

Köszönöm szépen a segítséget! Nagyon hasznos volt ez a leírás és nagyon jól működik a telefonom!

Azonban lenne néhány kérdésem, és ha valaki tud segíteni azt nagyon szépen megköszönném!

1. Az első az az lenne, hogy feltettem a t-mobile külsejű romot. És a flash-elés után ahogy elindult a telefonom, egy hibaüzenet jelenik meg: android.process.acore folyamat nem válaszol .Ez rendben van így?

2. Úgy veszem észre, hogy az app2sd működik is meg nem is. Amikor először bekapcsoltam és megláttam, hogy 77Mb szabad helyem van, úgy örültem, hogy nagyon. Utána telepítettem egy Igo-t és meg is maradt ugyanez a tárhely, akkor még jobban örültem :). Utána szépen lassan elkezdett fogyogatni és most már 45-50 Mb-nél tartok. 512 Mb.nyi tárhelyet hagytam a programoknak. Ez így rendben van?

3. Valamiért a Roadsync alkalmazást egy istenért nem tudom regisztrálni. Akár mit csinálok a regisztráció során kiírja, hogy nem tud csatlakozni a netre, ellenőrizzem az APN beállításaimat meg a tűzfalat. Pedig a telefonom egyfolytában csatlakozva van a netre. 5gb-s mobilnetem van, amit a cég fizet, úgyhogy nem szoktam leállítani semmilyen adatforgalmait.

Szóval ezek lennének a prüblémáim! :)

Nagyon szépen kérek egy kis segítséget :)

Üdv,

Szebi

(#26) bohitomi


bohitomi
csendes tag

Sziasztok!

A történet nagyon hosszú, és most nem is fontos hogy miért, de sajnos az usb-n nincs adatátvitel, csak töltés. Így tudta megoldani a szervíz.

Kérdezném, hogy Amon Ra Recovery nélkül fel lehet e tenni ezt a custom rom ot, vagy ez elengedhetetlen a FLB rom telepítéhez? De, annó mintha már megcsináltam volna egyszer ezt kb fél éve, de sajnos nem emlékszem mert olyan régen volt. Meg lehet ezt nézni valahogyan, hogy fent van-e? Vagy azóta már jött ki újabb verzió és tökmind1?

Addig nem akarom személyre szabni a telómat, amíg ez nem derül ki. 1 napja van nálam. :) és gyűlölöm a t-mobil os romot :/

[ Szerkesztve ]

(#27) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Sziasztok!

1: szívesen mindenkinek a leírást, örülök h hasznos volt!!
2: ha kérdésetek van, azt ITT tegyétek fel, mert nekem mostanában semmi időm nincs a fórumra, meg úgy semmire :(

Minden jót!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.