Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) jo.dani


jo.dani
újonc

Csupán azért írok, mert van egy ilyen telefonom, van egy tabom ami szintén CC-os így van tapasztalatom. A tab kb. 2 éves (novum) a mai napig lejátszik, betölt mindent amit futattni akarunk rajta. Egyáltalán nem használok rajta mindenféle idióta google play-es takarító progikat (meggyőződésem hogy semmit nem érnek, és a tab említett időszak alatti hibamentes működése is ezt igazolja). A telóról: egy tipp próbáltatok már 400-500 e.ft. nikon fényképező géppel telef'onálni? Ugye milyen gyenge teljesítményt nyújtezen a fronton? Ami nem csoda, hiszen nem telefon! Ez a cc5500 meg egy telefon, inkább telefonálni használjuk és akkor nem lepődünk meg azon, hogy az afrikai safarin készített oroszlános kép szar lett. A gps-e, amint bekapcsolom azonnal talál, helyet és tök mindegy neki, hogy hol vagyok (épület, autó, kert), a wifi az egész lakásban maximumon szokott lenni, de még a kertben sem lepődik meg, pedig a router a lakás túlfelén va a fiam szobájában. A hangerő kb. 2\3 -on van akkor is ha telefonálok és ha zenétt hallgok, esetleg filmet nézek. Az ára pedig szerintem korrekt. Amúgy a családban van Sony, Samsung, htc és iphon 5 és megvallom nektek az apple készülék veri az összeset, de a CC5500 semmivel nem rosszabb a többinél, csak fele annyi volt mint bármelyik. Konklúzió: vagy nekem van kib...-t nagy szerencsém mind a két Concorde-dal, vagy csak simán helyén kezelem a dolgokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.