Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Eddie141


Eddie141
senior tag

„kinn fejeltett”

Én arra lennék kíváncsi, hogy amikor esetleg többen álltatok a 3d-s Asus előtt, akkor mit kezdett vele a kamera? Csak egy ember számára volt megfelelő a beállítás, vagy mindenki látta még megfelelően a hatást?
Illetve milyen betekintési szögig volt még jó a 3d?

(#2) Wajk


Wajk
addikt

hmm, a szétnyújtós megoldás izgalmasnak tűnik, mégha a felbontás ugyan az, messzebről nézve a nagyobb ugyan olyan jó lehet...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#3) fricz19


fricz19
őstag

Padfone -nak semmi értelmét nem látom

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

Mi a franc ez a padfone? :F

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#5) Eddie141 válasza D1Rect (#4) üzenetére


Eddie141
senior tag

Ez egy vidéki fejlesztés, amely révén a kisvárosokban, esetleg a falukban a házaik illetve kerítéseik előtti padon üldögélő idősebb hölgyek és urak tudnak az akár kilométerekre lévő azonos fellelhetőségű ismerőseikkel beszélgetni. Ámde ezen szolgáltatás szigorúan csak otthonkában működik, hiszen ez erősíti az összetartást, és ezzel a térerőt is.
Természetesen a Padfone is fog alkalmazás bolttal is rendelkezni, amelyben hagyományos recepteket és metszési szokásokat fogunk fellelni. A Social hub szerepét a EgyPadOn fogja kiváltani az adott készülékeken, ahová csak az regisztrálhat, aki a fent felsorolt összes kritériumnak eleget tesz.
Ilyen egyszerű. Ezt nem tudni... :U

[ Szerkesztve ]

(#6) Cs_Laci válasza Eddie141 (#5) üzenetére


Cs_Laci
senior tag

Az ember, kinek megártott a munka :D

(#7) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

"Jól látszott, hogy a 2D-s 220 fps-ből kb. 65 lett, amikor 3D-re kapcsolt a rendszer."
Nem gyenge az erőforrásigénye! :Y

A lányok pedig rendben vannak. :C

Alléz Olympique de Marseille!

(#8) Vidala


Vidala
senior tag

Minden tiszteletem a tiéd rudi! Ennek a cikknek már csak az utolsó 4 képét tudtam feldolgozni (vagy se), te meg cikkeket is irogatsz közben... :))

[ Szerkesztve ]

CoVboy Forever!

(#9) mghltm válasza yakuza.tora (#7) üzenetére


mghltm
addikt

kerem alasan, mind a 4 nagyon rendben van. :K azt sem tudom melyiknel kezdjem, egyik fincsibb mint a masik :DDD

(#8) Vidala errol van szo. a szakmat mindig megelozi a p*nc* ;]

[ Szerkesztve ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#10) veector válasza D1Rect (#4) üzenetére


veector
senior tag

Olyan tablet, amiben van egy okosteló, és igény esetén ki tudod venni az okostelót és csak azt használni.
videó

(#11) ElEvEn11 válasza veector (#10) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

Esetleg üzleti szegmensben el tudom képzelni, hogy vevő lesz rá a nép, de konzumer piacon, a sok egyéb kütyü mellett tényleg értelmetlen koncepció. :U

[ Szerkesztve ]

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#12) rudi válasza ElEvEn11 (#11) üzenetére


rudi
nagyúr

Már miért lenne értelmetlen, hogy amikor mondjuk megnéznék egy filmet az ágyban/repülőn, vagy fotókat vagy bármit, amihez jól jön a 10"-os kijelző, esetleg kellene még akkuidő vagy adattár akkor rádugom egy ilyesmi dokkolóra az okostelót?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) D1Rect válasza Eddie141 (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Áhh, köszi! :R

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#14) powerp4


powerp4
aktív tag

Itt is az első csaj a legjobb! :D

powerp4 --- Mobilon (2O~824~2I~3O) 12-22 óra között vagyok elérhető!! --- Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/2m3bmhwc --- Új szabályok a HardverApró-n (érdemes elolvasni!): https://tinyurl.com/yckdt3k3 --- Jelöld be magad a PH! térképen: https://terkeph.hangya.net

(#15) - = Zk = - válasza powerp4 (#14) üzenetére


- = Zk = -
félisten

elfogadnám mind a 4.-et, maradjunk annyiban! :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) d@minator válasza - = Zk = - (#15) üzenetére


d@minator
addikt

ilyen ASUS különlegességeket bármennyit.;) :DDD

(#17) - = Zk = - válasza d@minator (#16) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sose kéne Asus! :N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) ElEvEn11 válasza rudi (#12) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

Ja kérem! Így nem hülyeség, de akkor már inkább bedugom a töltőt egy hálózati aljzatba. Ez nekem egy erőlködés-szagú, "csináljunk valami innovatívat" cucc.

[ Szerkesztve ]

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.