Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74) Hopkins95 válasza MegalodonS (#73) üzenetére


Hopkins95
addikt

Bizony ám, nekem az olyan emlékezetes, hogy emlékszem konkrét missziókra, mint amikor a kínaiakkal vagy és terroristák felrobbantották a vonuló katonáid alatt a komplett hidat: C&C Generals Brutal - China - Operation: Hong Kong Crisis 1/1
És akkor a katona rámondja: We are lucky to be alive! They will regret this! Én meg mondom Ohhh Yeaaah! :D

Vagy amikor a terroristák kinyírják az ENSZ tárgyalót a fekete autóban és a gát másik oldalán fel kell számolni a terroristákat. Na az a misszió engem próbára tett, mert felépítették a toxikus szuperfegyvert és sok mindenem felrobbantották. Így sokadik nekifutásra sikerült csak: Dam Destruction & Heli-Bridge - Command & Conquer: Generals - USA Campaign 5

Amúgy nekem USA meg Kína volt a kedvencem, mert annak vannak vadászok meg helikopterek.

Ezért is mondtam, hogy megveszem a régi részeket ha már egyszer az EA rábólintott, mert jó volna a többit is megkapni felújítva. Meg kíváncsi voltam arra is, milyen az eredeti, mivel lényegében velem egyidős az eredeti játék így sosem ismerhettem.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.