Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) - = Zk = - válasza #72042496 (#50) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem egy NFS 4 kéne... W10 futtathatósággal.... meg egy Underground 1....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#52) #72042496 válasza - = Zk = - (#51) üzenetére


#72042496
törölt tag

Próbáld ki esetleg ezeket. A beszámolók szerint működik és ahogy nézem, élnek még a linkek. (Remélem, nem számít kalózkodásnak. Akkor gondolom, a Redditről is törölték volna.)

[ Szerkesztve ]

(#53) - = Zk = - válasza #72042496 (#52) üzenetére


- = Zk = -
félisten


köszönöm :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#54) Lenry válasza - = Zk = - (#47) üzenetére


Lenry
félisten

itthon is csak 20 ojró, régóta nem vettem első napos játékot, és nem gondoltam, hogy pont egy EA cím lesz, amit mégis, de nekem már az első 20 percért megérte (mert eddig annyi időm volt rá)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#55) gidalight válasza cskamacska (#36) üzenetére


gidalight
tag

Köszönöm a linket :R

(#56) rolee9309


rolee9309
csendes tag

Nem is baj, hogy nem raktak alá új engine-t (szerintem)!
Pont az tetszett a RA1-ben, hogy "nyersebb" volt, a map másik feléről is hallani lehetett a mamutok, erőművek robbanását, az emberek óbégatását, mikor feldobták a bakancsot, ez már kiveszőben volt a RA2-ben, a RA3-ról meg... ne is beszéljünk inkább. Azok a gumicukor-tankok.... :D
Ha már RA2: valaki tud esetleg egy oldalt, ahol jutányos áron megvehetem/neadjisten lekalózkohdató Win10-es változata is? A CD-s verzió már nem fut el évek óta, a lekapkodottak, meg vagy kék halálok hadát okozzák, vagy szimplán el sem indulnak :( Volt egy verzió, ami futott, de az istenért sem találom meg, eszetlenül meg inkább nem töltögetnék le mindenfélét a gépre.

(#57) Gery9112 válasza rolee9309 (#56) üzenetére


Gery9112
őstag

Az origin-es változat, ha jól emlékszem, megy win10 alatt. Pár éve még, amikor volt on the house akció akkor ingyen hozzá lehetett jutni az alapjátékhoz + a Yuri's revenge-hez.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#58) ldave


ldave
félisten

Command & Conquer Remastered - One Of The Greatest Remasters Ever Made - Digital Foundry

A Slime draws near! Command?

(#59) krizitomo válasza Gery9112 (#57) üzenetére


krizitomo
tag

Instant gamingen 6.70€ az ultimate collection.
[link]

per pillanat epp out of stock, de en majd 2 eve vettem, akkor is ennyi volt az ara, siman megy win10 alatt c&c es ra1 is. plusz ebben a teljes szeria van ennyiert.

(#60) MegalodonS válasza ldave (#58) üzenetére


MegalodonS
őstag

Ma mar csak a masodik a Steam eladasi listan :Y Azert durva egy ilyen regi jatek, ilyen eladast produkal ma!!A RA2 es Yuri szerintem biztos,hogy jonnek ezek utan!!Titkon bizom a nagy kedvencem is jon majd a Generals es a Zero Hour ''Remastered''

(#61) reelc válasza MegalodonS (#60) üzenetére


reelc
veterán

+ az Origines eladások, és az ő drágább Passuk ezt tartalmazza is, vagyis egy réteg előfizetéses modellel játssza.
Persze nem lehet tudni milyen eladások lesznek, de szerintem mindenféleképpen ott lesz a legkelendőbb remasterek között.

Mindenesetre nem lehet okuk panaszra ami a fogadtatást illeti: Opencritic, Metacritic, Steam: 6540 értékelésből 90% pozitív: Nagyon pozitív.

(#62) Valentino K. válasza kikikirly (#4) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Sose fogom megérteni a hozzád hasonló játékosokat és azt, hogy miért áll fel állandóan a cerka a grafikára. Pontosan az tetszik a leginkább a játékban, ami REMASTER nem REMAKE (elég nagy a különbség), hogy megmaradtak a gyökereknél és pontosan azt a játékmenetet és azt a hangulatot kapod meg, amit anno átélhettél 95-ben. Ehhez nem kell fenszi next-gen engine és egyéb faszságok. Mostanság ha kockulok, 32 éves fejjel sokszor kapom magam azon, hogy a 90-es évek végek, 2000-es évek játékait veszem elő, amik sokszor körbehugyozzák élmény és hangulat terén a mai játékok 90%-át. S ez önmagában eléggé szomorú és sokat el is mond a mai játékok színvonaláról.
Elszalasztott lehetőség? Gondolom azért tolták 40.000en steamen pár napja a játékot :F
Következő lépésként csinálhatják is a Tiberiun Sun-t, kb az volt a legutolsó értékelhető rész nálam a C&C univerzumban.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#63) reelc válasza Valentino K. (#62) üzenetére


reelc
veterán

A retronak ereje van, ha jól "használják".

Úgy tudom eléggé sikeres lett PC-n az Ion Fury, és idén kijött konzolokra is.
Build engines, és tavalyi játék.
De volt tavaly Blood felújítás is, és az elmúlt években rengeteg remaster, és kevesebb remake.

Szóval megvan rájuk az igény. Nem fognak elmenni akkora példányszámban, mint a maguk idejében, ezt természetes, mert már nem alakítanak műfajokat, nem úttörők, aki ismerte őket azoknak nem meglepetés amiket kap.
De biztosan megéri a fejlesztőknek és a kiadóknak.
Ahogy azoknak is, akik régi kedvenceiket szeretnék újra átélni rengeteg Windows, felbontás változás... és évvel később.

[ Szerkesztve ]

(#64) Hopkins95 válasza Valentino K. (#62) üzenetére


Hopkins95
addikt

És a Command & Conquer: Generals? Nekem az a kedvencem mai napig. Igaz az azelőttieket nem is ismertem, mert akkor még túl fiatal voltam.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#65) reelc válasza Hopkins95 (#64) üzenetére


reelc
veterán

Nekem a Red Alert 2 volt valahogy az utolsó amivel játszottam (az előtte lévőkkel alig), szóval én szívesen venném, ha jönne a Remastered Collectionnak folytatása.
Tisztességes munkával (pl. a fanok bevonásával ahogy eddig) és árcímkével... meg esetleg a forráskód ingyenessé tételével szerintem hasonló fogadtatása lenne a széria többi részének is.
Nem mellesleg megint piros pontokat szerezhetne a játékosok szemében. Nekik meg jó bevétel, és nem lenne nagy közutálat mellé. A jó sajtó sokat ér (pl. a részvények miatt is).
Úgy tudom a Star Wars Jedi: Fallen Order is jól sikerült. Single, nincs mikrotranzakció.
Ez a Collection is jól sikerült.
Szóval vannak jó húzásaik nekik is.

[ Szerkesztve ]

(#66) krizitomo válasza reelc (#63) üzenetére


krizitomo
tag

off. hu blood mellett valahogy elsuhantam, az erdekes lehet. redneck rampage remaster is van mar?
azert annak idejen 4en tolni lanban dosbol bncn felejthetetlen elmeny volt ezeket a build engines jatekokat, mar amikor sikerult elinditani :)

[ Szerkesztve ]

(#67) #72042496 válasza Valentino K. (#62) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Mostanság ha kockulok, 32 éves fejjel sokszor kapom magam azon, hogy a 90-es évek végek, 2000-es évek játékait veszem elő, amik sokszor körbehugyozzák élmény és hangulat terén a mai játékok 90%-át. S ez önmagában eléggé szomorú és sokat el is mond a mai játékok színvonaláról."

Csak amit újra előszedsz, vagy amire szívesen emlékszel vissza mert klasszikussá vált vagy annyira eltalált benned valamit, az szintén a korabeli felhozatal 10%-a, de lehet, csak az 1%-a. A többi játék akkor is gyengébb, középszerű vagy épp retek volt, csak azok már feledésbe merültek. :)

Anno kevesebbet is láttál még, a legtöbb dolog friss és újszerű volt. Emellé ott a nosztalgia. Egy mai játékon nem dobnak az emlékek, egy régin viszont annál inkább. De nincs ezzel baj, sőt, jól van ez így. :)

[ Szerkesztve ]

(#68) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Srácok, tudna abban valaki segíteni, hogy hogyan tudom a nyelvet pl. németre állítani? :F

Szerk.: Már közben rátaláltam, Steamen belül kell jobb kattintással a Tulajdonságok - Nyelv fül alatt: Change language - Answer HQ :R

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#69) reelc válasza krizitomo (#66) üzenetére


reelc
veterán

Redneck nincs.
Blood: Fresh Supply GOGon is van. Nézd meg miket változtattak.
Ettől a csapattól várható még "full remaster" a SINből - ez majd kiderül mit is jelent, meg
Blade Runner: Enhanced Edition.
A vírus helyzet miatt nem tudom, idén vagy később lesz belőlük valami?

(#70) krizitomo válasza #72042496 (#67) üzenetére


krizitomo
tag

azert ezzel nem feltetlen ertek egyet, regen tobb olyan jatek volt, ami nem fogta a kezedet vegig, nem mondta meg mit csinaljal, talaljad ki. csak egy alap, a tim, probalkozz, csinald, vagy sikerul, vagy nem. egy csomo mas komolyabb jatek volt, silent hill pl, ahol elindulsz es keressed, rakjad ossze a dolgokat, vagy egy helyben topogsz, mai jatekoknal sokszor azt latni, hogy ha fel-1 percig nem jossz ra, hogy mi van, akkor a kuldetestargyat ugy highlightolja, hogy kieg az ember retinaja tole. persze vannak kivetelek most is, de ebbe az iranyba megy a dolog. kevesebb az ido, kevesebb a turelem.

(#71) #72042496 válasza krizitomo (#70) üzenetére


#72042496
törölt tag

Hmm, igazat kell adnom, hogy a komolyabb kihívásokat nagyobb élmény "legyőzni". Már csak az avatárom miatt is. :)

[ Szerkesztve ]

(#72) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Na találtam benne egy bugot, ez elég idegesítő. Nem tudok a kommandóssal mozdulni, be van ragadva. De még a helivel sem tudok visszaszállni oda, próbáltam és nem engedi.

A másik az az, hogy ha lelövik a helikoptert és a ott ragadok ahol elindultam, akkor miért nem küld egy másikat vagy akkor mit tudok csinálni? :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#73) MegalodonS válasza reelc (#61) üzenetére


MegalodonS
őstag

Kivancsi leszek ,mikor jon ki az EA azzal, hogy ez bejott es csinaljuk a kovetkezot :C

(#64) Hopkins95
Nekem a Generals(Zero Hour) az a jatek,amivel barmikor szivesen jatszok meg most is, vagy ha rossz a a kedvem, ujra jatszom a kampanyt.
Na azt kiadnak egy ilyen bovitett kiadasban :Y :Y :Y :Y de,elotte meg ott a RA2 meg a Yuri :Y Jo ez a kis penz az EA-nak :D

(#74) Hopkins95 válasza MegalodonS (#73) üzenetére


Hopkins95
addikt

Bizony ám, nekem az olyan emlékezetes, hogy emlékszem konkrét missziókra, mint amikor a kínaiakkal vagy és terroristák felrobbantották a vonuló katonáid alatt a komplett hidat: C&C Generals Brutal - China - Operation: Hong Kong Crisis 1/1
És akkor a katona rámondja: We are lucky to be alive! They will regret this! Én meg mondom Ohhh Yeaaah! :D

Vagy amikor a terroristák kinyírják az ENSZ tárgyalót a fekete autóban és a gát másik oldalán fel kell számolni a terroristákat. Na az a misszió engem próbára tett, mert felépítették a toxikus szuperfegyvert és sok mindenem felrobbantották. Így sokadik nekifutásra sikerült csak: Dam Destruction & Heli-Bridge - Command & Conquer: Generals - USA Campaign 5

Amúgy nekem USA meg Kína volt a kedvencem, mert annak vannak vadászok meg helikopterek.

Ezért is mondtam, hogy megveszem a régi részeket ha már egyszer az EA rábólintott, mert jó volna a többit is megkapni felújítva. Meg kíváncsi voltam arra is, milyen az eredeti, mivel lényegében velem egyidős az eredeti játék így sosem ismerhettem.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#75) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Azon jót vigyorogtam, mikor a régi/új játékosok már nem emlékeznek vagy még nem tudják, hogy a gyalogságot nem lőjük feleslegesen tankkal, hanem átgázolunk rajta :)
A hárvesztereket/járműveket figyelni kell, mert összeakadnak a saját egységeinkkel a szipla átjárókban, stb.. :)
VR Pisti bemutatójában is észrevenni ezeket a hibákat.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#76) negro válasza BITBOYS (#75) üzenetére


negro
őstag

VR pisti... Ajaajj. Sry is ezert, nagy OFF, de kb. 3-4 gameplay videot "neztem" (nem birtam vegig) meg onnan es a mellett, hogy azok kb. 80-as IQ- rol arulkodtak (Epic Noob a gyerek) es azon tul, hogy szivlapattal vernem pofan instant a gyereket, annyira irritalo... a latogatok atlag eletkora se lehet tobb mint 14 ev. Illetve szerintem btw 3. vilagbeli fizetett feliratkozok es nezetseg genarator megy. Ki az aki elhiszi, hogy egy magyar nyelven tolt, nem tul igenyes gamelplay oldal(mikor van masik ezer+ nemzetkozi), lassan ~1 millas feliratkozast er el? Mig egy 20! eves Totalcarnak van ~200 ezer? Arrol nem beszelve nem 1x egyertelmuen egy uccat felszivva tolta... Ezt nezni es el tartani ezeket eleg szomoru...

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#77) #72042496 válasza negro (#76) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én minden további nélkül elképzelem, hogy VR Pistinek ötször akkora YT közönsége van itthon, mint a Totalcarnak. (Gondolom legalábbis, hogy ő a TheVR Tech srác, és akkor nekem se tetszik amit láttam tőle, de nem is az én korosztályomat akarja elérni.)

(#78) BITBOYS válasza negro (#76) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ne érts félre, nem szívügyem nekem se a srác :D
De ahogy ezt a megjelenést kezelte az valami katasztrófa. Yt bedobta és ránéztem mit kezd vele.
Kommentem lényege, hogy nagyon bénán és kezdetlegesen. Több sort nem is érdemel :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#79) Hopkins95 válasza negro (#76) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én nagyon bírom, pont ezért is nézem őt, mert viccesen nyomja, nem veszi vér komolyan meg jó szöveget tol mellé. :D Ja és 25 éves vagyok, de már úgy pár éve követem mióta megnéztem a Dark Souls 3-as végigjátszását, azon nagyon jót szórakoztam és motivált engem is, hogy kipróbáljam azt a játékot is.

Vannak játékok, amit jobban szeretek nézni streamben tőle, mert jobban szórakozom ahogy szenved vele meg nyomja a szöveget hozzá, mintha én játszanám. :DD

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#80) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Én konkrétan idősebb is vagyok náluk, de van olyan videó, amin jól tudok szórakozni. Őket is tudni kell a helyén kezelni. Ha informatív gameplayt vagy alapos végigjátszást akarok nézni, akkor biztosan nem őket nézem. De van, amikor szórakoztat Pisti stílusa, amolyan bűnös élvezet ez, mint amikor valaki zs-kategóriás filmeket néz.

És azt is kár lenne letagadnom, hogy például a VR videója nélkül soha nem kezdek bele a Nioh-ba és kedvelem meg amiatt az egész souls-like stílust.

Hogy ON is legyek: egyelőre kivárok ezzel a csomaggal. Ezek a részek még kimaradtak, érdekes lenne bepótolni, de majd egy 50%-os akcióban inkább. Nincs meg a nosztalgia-faktor, ezek a játékok ide vidékre el sem jutottak.
Egy Tiberian Sun vagy egy Red Alert 2 más lenne, azt dupla ennyiért is előrendelném. Az már meghatározó élmény volt. Előbbit egy olyan tört rippel játszottam végig először, amiből a videók is hiányoztak. Évekkel később, a neten kerestem meg a sztori összefoglalóját. Utóbbi meg nálam az abszolút etalon a sorozatból. Volt olyan, hogy azzal álmodtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81) Narxis válasza Shadowguard (#80) üzenetére


Narxis
nagyúr

omg hogy nem jutott el vidékre? :D Én Dune-vel kezdtem, még faterom is játszott vele aztán ez de pl. Red Alert 2-nél Tanya nagy ösztönző volt, akkoriban nem úgy volt, hogy valaki feltöltötte youtube-ra a videókat, meg kellett küzdeni, hogy láthassuk. :D

Nekem garantált vétel, ami kimaradt az életemből az a Generals.

Thanos was right.

(#82) Shadowguard válasza Narxis (#81) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Jó kérdés, de én nem találkoztam vele :) Ugye akkoriban még nem is volt "divat" az eredeti forrásból történő beszerzés, aztán ez valahogy kimaradt. Gépteremben is csak Dune volt, azon felül Blood, Duke Nukem 3D meg hasonlók. Később került még elő a Starcraft, mint második RTS, de például az Age of Empiresről is évekkel később hallottam csak :D
Generals is jó volt, de én hiányoltam belőle a RA 2 átvezetőit.

(#83) Narxis válasza Shadowguard (#82) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jaja, Duke Nukem, Doom, Sims 1 amit karácsonyra kaptam másolt CD-n, Commandos, Prehistorik még DOS-on, ezekre emlékszem így hirtelen mert sokat játszottam velük. Nekem is maradt ki, pl. szerintem Heroes of M&M-el nem találkoztam csak 3-astól kezdve, Settlers is későn került a tudtomra. Azok voltak a szép idők, semmi DLC meg még a kiegészítő is ritkaság volt de ha volt az manapság felérne egy teljesen új játékkal, pl. Red Alert 2 Yuri's Revenge.

Thanos was right.

(#84) reelc válasza Narxis (#81) üzenetére


reelc
veterán

"Tanya nagy ösztönző volt"
Na igen. :)

(#85) Narxis válasza reelc (#84) üzenetére


Narxis
nagyúr

Húhú :C

Más: megcsináltam az első 2 pályát a ruszkikkal. Szerintem rendben van, tényleg szép, space-el lehet váltogatni a régi és új grafikát. Szerintem azért is érdemes megvenni mert így nagyobb eséllyel fognak hozzá a Red Alert 2-höz is. Amúgy meg instant nosztalgia, játszottam volna tovább de sajnos egyéb teendőim vannak.

Thanos was right.

(#86) noxon


noxon
őstag

Sziasztok. valami nem stimmel nálam, a grafikája ugyanaz a régi pixeles valami. Nem az van ami a youtubon szerepel gameplay videókban. :Y

https://www.youtube.com/watch?v=Gygyz9i_610&t=50s

Erre gondolok, nálam nagyon nem így néz ki.

Bocsi, korábban írtátok.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#87) wolfman


wolfman
veterán

Van valakinek véletlen egy 100%-os vagy legalább egy 9. küldinél tartó redalert soviet mentett állása? Újra kellett pakoljam a windózt, aztán elveszett a profilom.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.