Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Puma K


Puma K
veterán

Ez elég kellemetlen hír a Sony-nak, hogy Amerikában majdnem mindenhol az folyik, hogy a PS3 halálra van ítélve. Lehet elkezdenek árakat csökkenteni.

Számomra legjobban a Wii tetszik utána az Xbox 360 és az utolsó a PS3.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#2) rumkola válasza Puma K (#1) üzenetére


rumkola
veterán

Én is Wii-t vettem. Tartozékokkal már PS3 ára felett költöttem, de nem bántam meg. Elképesztően nagyokat baromkodunk vele izomlázig, ezt a PS, BOX vagy PC nem tudja nyújtani.
Persze egy magányosan gubbasztó kockának jobb a másik 3....

(#3) Puma K válasza rumkola (#2) üzenetére


Puma K
veterán

Mi is hülyülünk ezerrel haverokkal izomlázig. Egyszerűen annyira jó az a kis Wii.

Hiába egyszerű, de mégis nagyszerű. :DD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4) edward2


edward2
addikt

ps3ból lekövetkeztetni hogy meghal a bluray? ez kicsit erős.
egyre jobban terjednek a HD tv-k nem gondolja senki hogy ekkora képernyőn nézik majd az emberek a dvd-t.

(#5) Beantech


Beantech
tag

az PS3 legnagyobb gondja amiért nem népszerű ez épp az, hogy túl jó, mert lássuk be a legtöbb ember zsugori, kapzsi, és inkább másolt játékokat használna amit tudtommal még nem tehet meg egykönnyen a játékok meg drágák, + ha kicsit olcsóbb lenne mondjuk 70 körül már versenybe lépne nálam az xbox 360 mellé, pedig higgyétek el nagyon zsir kis gép ez a ps3 :D haveromnak az van nagyon sokat játszok használom kicsit netezek linuxon nagyképernyős tv-n tök jól gondolok egyet és átlépek játszani valami jó kis game-el:D

(#6) bwoay válasza rumkola (#2) üzenetére


bwoay
nagyúr

Csak odáig ne fajuljon a dolog, hogy kiderüljön:
a Nintendo a Wii-vel feltalálta a multiplayert,
a többi géppel csak egyedül lehet játszani.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7) Peat;)


Peat;)
veterán

Aztán megjelenik gof3 és lám léghajó lesz. Egy xbox tulaj.

[ Szerkesztve ]

(#8) Mr.Grincs válasza Beantech (#5) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Szerintem a zsugori és a kapzsi az egy kicsit erős szó, inkább nem teheti meg mindenki hogy eredeti játékokat vásásroljon. Inkább ez a jellemző a társadalomra. Ha van rá mód az írottakhoz akkor naná hogy azt fog használni ha azt akarja, hogy spróljon. Nekem XBOX 360om van és NEM másolt játékokkal tolom a mókát és igen, nem épp olcsó múlatság de így nyugodtabb vagyok:) Amúgy anno én is PS3at akartam venni de kevesebb mint a feléért hozzá tudtam jutni egy Prémium példányhoz egyértelmű, hogy nem hagytam ki a vételt, mondanom sem kell hogy nem bántam meg hogy végül nem ps3at vettem. És igazad van hogy az ára sok én is ezt magyarázom, de ezt a cikkben is leírták. Ha egy árban lenne a boxxal akkor vennék ps3at is, de mivel nincs és nem is lesz soha egyárban ezért még nem veszek ps3at.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#9) ithomas


ithomas
őstag

"az PS3 legnagyobb gondja amiért nem népszerű ez épp az, hogy túl jó."

Ekkora egy szánalmas sz*r szöveget....anyám... :Y

Real eyes realize real lies!

(#10) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Hát na ja. A ps3-nak le kéne süllyednie a xbox szintjére és akkor nyereséges lenne: hagyni kéne, hogy feltörhessék, ócska tákolmány legyen az egész stb :DDD Vicces, hogy azé nem tud valami sikeres lenni, mert nem annyira szar, mint a többi vetélytársa. Najó a Wii-vel semmi bajom nincs, mert az más megközelítésből lett sikeres, de az is fel lett törve szal pfff.

ithomas : és miért? Tán nem így van? :D

Amúgy az se lenne rossz, ha több nagy durranás érkezne playstationra, mert tényleg, szinte minden játék megjelenik ps3ra meg xboxra egyaránt, akkor miért ne vásárolna valaki xboxot ps3 helyet, ha az viszi ugyanúgy a játékot blablabla bam csikics uuhhh

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#11) Def26 válasza Inv1sus (#10) üzenetére


Def26
félisten

"akkor miért ne vásárolna valaki xboxot ps3 helyet, ha az viszi ugyanúgy a játékot blablabla bam csikics uuhhh"

Qrva egyszerű, mert occsóbb ezért csóró Pista is meg tudja fizetni és nyomatja rajta a Verba gamékat...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

A Sony a nagy zsetont a PS2 ből nyerte meg nyeri, de soha nem fogja elérni azt az eredményt amit a PS2 vel ért/ ér el, még mindig lehet kapni a PS2-t és jönnek rá a játékok ezerrel. Nyomják mint tóth a lovát érzik ők is hogy ebből bukta lesz. Ha nem is bukta de eléggé le vannak maradva a boxhoz képest.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#13) rumkola válasza bwoay (#6) üzenetére


rumkola
veterán

ne forgasd ki a szavam, én a csoportos ökörködésről beszéltem, nem a multiról... :U

(#14) Gregorius válasza Inv1sus (#10) üzenetére


Gregorius
őstag

Ha a nép törhető konzolt akar, akkor a nép a törhető konzolra voksol a pénzével. Ha a nép olcsó konzolt akar, akkor az olcsó konzolra. Ha húzócímeket akar, akkor arra a konzolra, amelyhez sok húzócím van.
Ha a nép gyémántberakásos metálarany state-of-the-art státusszimbólumot akar, akkor PS3-at vesz, de a rozsdás kiszuperált kacattal ezek szerint jobban tud szórakozni. Ez ilyen egyszerű.

P.S.: nincs valakinek világviszonylatban összehasonlító statisztikája mondjuk az elmúlt két évről görgetett illetve havi eladási adatokkal?

[ Szerkesztve ]

(#15) Zsoccc válasza Gregorius (#14) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Nézz szét itt, elég sok kimutatást lehet találni.

(#16) Peat;) válasza Gregorius (#14) üzenetére


Peat;)
veterán

[link] Itt, de pontosat sosem fogsz találni...én még egykori wii tulajként néztem itt (vizslattam hogy ha meglesz ennyi meg annyi eladás biztos bejelentik az egyszemélyes komoly hangulatú jó játékokat is mert nagyon kevés volt rá, hát nem, wii party konzol marad elsődlegesen, pedig szuper játékok jöhetnének rá)

Egyébként a warez téma kicsit elgondolkodtató. Az egy gépre jutó játékeladások tekintetében az x360 gépei jobban állnak. Ha a warez annyira döntő tényező lenne, akkor úgy gondolom hogy a korábbi megjelenés és a több játék nem mutatkozna a szoftvereladásban. De mutatkozik.

Illetve meg lehet nézni a gamer365 fórumában, hogy mennyire pörög a ps3 és az x360 eredeti játékok adás vétele az "eladó játékok eredeti" nevű topikokban (mindkét szekcióban ez a neve). Ps3-nál a legfrissebb 50 hozzászólás utolsó kommentje (50. legfrisebb) dec 12., péntek 11:08-ig nyúlik vissza. X360-nál ez a szám: ma 9:42. Elég beszédes, pedig azt hiszem a magyar piac erősen warezfertőzött. De kíváncsi voltam miattatok mert szerintem is sok a warezbéla :) de meglepett a dolog. Ráadásul ps3-ra auchenben :) láttam hogy nagyon jó áron vannak nagyon jó játékok, platinum kiadással 6k. Teljesen korrekt. Szóval ps-t az ág is húzza, ettől többet érdemelne.

(#17) Khaal


Khaal
őstag

Elég megnézni az árakat: PS3 legalább 20 ezerrel drágább, a kontroller hozzá 1-2 ezerrel drágább, a játékok egyárban vagy 1-2 ezerrel drágábbak, mint X360-hoz. Arcadet már kapni 45 ezerért, míg a legolcsóbb PS3 is több mint 80 ezer.
A nagyátlagot meg még nem érdeklik a blu-ray filmek, inkább pc-s körben van elterjedőben a HD, a letöltött rippelt filmhez meg nem kell blu-ray lejátszó.

(#18) eddie17 válasza Peat;) (#7) üzenetére


eddie17
addikt

Mi az a gof3? god of war?

(#19) Gregorius válasza Zsoccc (#15) üzenetére


Gregorius
őstag

Köszi, ezt kerestem. Hát nagyon úgy tűnik, hogy a PS3 szinte már csak Japánban tartja magát és ott is csak a görgetett eladásokban tudhatja magát biztonságban.

(#20) Mr.Grincs válasza Khaal (#17) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát kb ezek az arányok vannak amiket írtál. Ami nagyon csöcs a PS3 ban hogy a vinyót házilag lehet cserélni szakértelem nélkül, viszonylag olcsóbban mint a boxnál....Igaz ot csak mevenni és cserélni kell, de drága nagyon a méretéhez képest.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Persze, mindig a warezra fogják az xbox előnyét.
Aztán csak meg kéne nézni, hogy melyik gépre átlagosan hány játékot adnak el.
Na ott toronymagasan az xbox vezet, utána jön a ps3 és aztán a wii.

(#22) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Szerintem a PS3 egyszerűen csak a következő évtől kezd majd bejönni. Valószínűleg a Sony is erre bazíroz.Szóval az, hogy még nem ontja a pénzt, nem jelent semmit. Jó kis gép ez a PS3, már márciusra be is van tervezve :DD

(#23) Depression


Depression
veterán

Sajnálom, hogy ezt kell olvasnom, pedig sokáig a cell processzort istenítették. Nem is a Blu-Ray lett volna a lényeg, de hát arra rakták a hangsúlyt, és pont annak a nehézkes indulása miatt került ilyen helyzetbe.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#24) Gordiann


Gordiann
őstag

Hiába van warez, a box-nak ott van az aduásza: a Live.
Live nélkül 1 darab játékot nem adnának el. És a gép ára ps3 körül lenne ma is.

PS3-nak egész más a politikája. Nem biztos, hogy rosszabb, lehet, hogy csak látszólag nem szárnyal most, aztán jön egy nagy árcsökkentés, blu ray akkor már jóval olcsóbb lesz, és fordul a kocka. PS3 egy tuti gépezet lesz, elérhető áron. (netán fel is törik, de az nem feltétel ebben a gondolatmenetben)

Ellenben ez nem fog tartani sokáig, mert válaszul jön az új box. Ami ki tudja milyen politikát követ majd.... meg akkorra egész más lesz a játékhoz való hozzáállás. Az alternatív irányítók jönnek. És leginkább ezeknek lesz harca, nem 2 erőgépnek. Van egy olyan érzésem, hogy a Sony itt is le lesz maradva valamivel, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy hátrányban lesz akkor is a PS.

Ez a véleményem.

(#25) tiv83us válasza Gordiann (#24) üzenetére


tiv83us
veterán

"Hiába van warez, a box-nak ott van az aduásza: a Live.
Live nélkül 1 darab játékot nem adnának el. És a gép ára ps3 körül lenne ma is.
"

Ezt magyarazd mar el kerlek.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#26) Atomgeszi válasza tiv83us (#25) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Arra gondol, hogy a Live-ból szedi be a pénzt az M$ amennyivel olcsóbb a PS3-nál... ha ingyen lenne a Live akkor kb. egyárba lenne most a PS3-al...

(#27) (Kolombusz) válasza Gordiann (#24) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Milyen jó, hogy ellentétben egy csomó neves piackutatóval, elemzővel. te ilyen tisztán látod a helyzetet és tudod, hogy mi fog történni.

(#28) Mr.Grincs válasza doktordrog (#22) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Lehet hogy kezd bejönni, de szerintem épp az ellenkezője fog történni:) Ismerek olyat is aki PS3 ról váltott boxra:) És van olyan ismerősöm is aki eladta a PS3 ját.
Soha sem fogja beérni az xboxot eladásban ebben biztos vagyok.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#29) tiv83us válasza Atomgeszi (#26) üzenetére


tiv83us
veterán

Hmm...erdekes, hogy az Xbox360 Live-ert fizetni kell, a jatekok es a konzol maga pedig megis jobban fogy.
Vajon ha a Sony levinne a konzoljainak az arat es fizetosse tenne a maga "Live"-jat, akkor milyen eredmenyek jonnenek ki?

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30) sakeee82 válasza Gordiann (#24) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Az xbox nem azért sikeres mert ott a Live, hanem azért mert olcsó, ontják rá a játékokat, olyanokat is amik Ps exkluzívként voltak a köztudatban. de a legnagyobb húzóerő nem ez hanem a warez lehetősége.
Ha nem törik fel a ps-t, sohasem lesz belőle olyan bestseller mint a box. Az árcsökkentés esélye pedig elég kicsi, mivel maga a Cell és a blu ray meghajtó is többe kerül mint amennyiért a gépet adják.

(#31) tiv83us válasza sakeee82 (#30) üzenetére


tiv83us
veterán

A warez-szempont maximum Magyarorszagon es nehany kelet-europai orszagban mervado...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#32) (Kolombusz) válasza sakeee82 (#30) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem bírod megérteni, hogy xboxra adják el a legtöbb eredeti játékot gépenként?
A warez nem számít a fő piacokon, csak az ilyen patkányfészkekben, mint Magyarország.

(#33) doktordrog válasza Mr.Grincs (#28) üzenetére


doktordrog
aktív tag

PS3-nak még el sem kezdődött az ideje. Annyira nem követem, de a nagy nevek közül szerintem még egy játékot nem adtak ki rá. Ha 2-3 év múlva nem kezd el beindulni, csak akkor van értelme temetni. Vagy bebuknak, vagy gusztustalan sok pénzt fognak keresni. Ők is tudják mi a helyzet, nem idióták -pontosabban, ők még jobban tudják, mint a kívülállók.

(#34) Puma K válasza (Kolombusz) (#32) üzenetére


Puma K
veterán

...patkányfészkekben, mint Magyarország.

Na ja... elszaporodtak :(((

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35) tiv83us válasza doktordrog (#33) üzenetére


tiv83us
veterán

Ha ket-harom ev mulva beindul, akkor esetleg felveheti majd a versenyt az akkori uj generacios Xbox-al :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#36) doktordrog válasza tiv83us (#35) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Vagy fordítva? PS3-, amin lesz sok játék, és új Xbox, amin semmi. Előbbi olcsó lesz addigra, utóbbi, meg drága nagyon.

Szerintem a Sony így gondolkodik, azért viselkedik így.

(#37) tiv83us válasza doktordrog (#36) üzenetére


tiv83us
veterán

Akkor eleg szarul csinalja, mert a 2011-12-es viszonyokhoz es kovetelesekhez a jatekok abszolut nem fognak felerni.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#38) Gregorius válasza doktordrog (#36) üzenetére


Gregorius
őstag

Kivéve ha az új box visszafelé kompatibilis lesz.

(#39) doktordrog válasza Gregorius (#38) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Az még a Sonynak sem sikerült, pedig eléggé próbálkozott.

Én nem értek a konzolokhoz, de mindenki azt mondja a PS3-ban van kakaó...

De nekem hót mindegy az egész, csak jöjjön ki a GoW 3, azt szevasz :DDD

(#40) rumkola


rumkola
veterán

Furcsa, hogy itt a PS3 és X360 adok-kapok megy. Mintha a Wii nem is létezne. Közben meg annyi ment el belőle mint a másik kettőből összesen. Ez világosan megmutatja, hogy a nagyon nagy többséget nem érdekli a csilivili meg a blúréj, egyszerűen egy konzollal csak játszani/kikapcsolódni akar.
:)

Erről nem is beszélve:

[ Szerkesztve ]

(#41) Gordiann válasza tiv83us (#37) üzenetére


Gordiann
őstag

Ebben nem értek egyet.

Lehet még a PS3-ból olyan dolgokat kihozni, amihez csak idő meg pénz kellene.
Ha az új box kb. 2-3 év múlva jelenik meg, akkor tuti nem lesz grafikailag nagy cucc, nem lesz olyan nagy fejlődés talán addig. Talán 5 év múlva lesz vmi nagyobb ugrás a grafika/fizika terén... akkor lehet már érződni fog a gyengesége, de még akkor sem lesz semmi gond. Olvastam cikkeket a PS3 hardverről, és lehetne benne erő, ha nagyon akarnák, nem csak férrebeszélés, meg közhelyes szöveg. De nem akarják, mert nincs idő semmire. :N

Szerk: Viszont van egy olyan oldala is a dolgoknak, hogy meg akarnak-e/fognak-e tanulni a programozók PS3-mul. Mert hiába jó a hardver, a programozása nagyon más mint bármi másé.

[ Szerkesztve ]

(#42) Breki's


Breki's
tag

Egyértelmű hogy a Sony bukta az egész PS3-as projektet. Főleg a drága cell és Bluray technológia a ludas ebben, ami drágán tartja a gép árát. Ehhez hozzájön hogy nehéz rá játékot fejleszteni és ezért nem jönnek rá nagyon a game-ek, meg hogy kevesebben vették meg mint az Xbox-ot. A Microsoft zseniálisan játszotta ki a kártyáit és úgy ásta el a Sony-t hogy sztem az is kétséges hogy szó lehet 1 nextgen konzolról náluk. Én a Wii-t sosem komáltam igazán, mert a mai erős piacon nevetséges háttérrel vértezték fel, ami pofátlanság. Még csak konzolnak sem hívnám, olyan rondák a játékok a konzol alulhardvereltsége miatt. Inkább azt mondanám hogy egy drága társasjáték. Mert igazából az. Egy időben még mi is sokat wiiztünk, aztán inkább lecseréltük egy X360-ra Rock Bandel. Visszanézve sincs hiányom, mert annyival nem tudott többet adni a Wii hogy megérje megtartani. Ráadásul egy fapad 360-at már lehet kapni az áráért, ami meg lol is. :)
A Sonynak félre kéne tenni az egoját és fel kéne állítania egy válságstábot aki minimalizálná a PS3 bukását mire kifut a konzol.
Egy mondatban összefoglalva az Xbox360 győzelmét azt kell hogy mondjam: A kevesebb néha több.

Breki's

(#43) utomi


utomi
senior tag

Na már megint kezdődik. Valami faszbarom azt mondta egy cikkben, hogy a PS3 egy kurva nagy bukta és ezt egyesek el is hiszik. Mindegy is mert nem ez a lényeg. Nekem van Box és PS3 is. Wii nincsen mert soha nem vonzott a hadonászás.
Nem mondanám, hogy az egyik jobb a másiknál bár nekem jobban bejön a PS3 DS3 kontrollere és tetszik, hogy hangtalan. Plussz hiába a HD letöltős marhaság mert sem USA-ban sem pedig kicsiny hazánkban nincsen még olyan szinten a net, hogy ezt elbírja. Szóval fontos az a Blu-ray. Lényeg a lényeg a PS3-nak még mindig nem jött el az ideje. Ezt a Sony is tudja ahol nyílván nem idióták ülnek. Ha majd süllyed a hajó akkor csinálnak egy baszott nagy leárazást oszt megy a szekér mint az állat. Úgy tűnik azonban a Sony szerint erre még nincsen szükség.
A Microsoft jól csinálja persze de egyrészt gusztustalan a Live fizetős mivolta másrészt pedig ne feledjük a Sony egy baszott nagy birodalom ami bizony nem csak a PS3-ból él. Van még ott más is.
Végül pedig felesleges itt még olyanokkal dobálózni, hogy az Xbox 360 győzött mert egyrész az utóbbi időkben fej fej mellett voltak, másrészt messze van még a vége.

(#44) Depression


Depression
veterán

Azért azt is hozzá kell venni, hogy karácsonyi vásárláskor nem maguknak vesznek konzolt az emberek, hanem csemetéjüknek. Ilyenkor nem számít, hogy melyikre milyen játék van, hanem bemegy a boltba, és azt látja, hogy az Xbox olcsóbb. Szülők, nagyszüknek meg fogalmuk sincs, hogy havonta fizetni kell a Live!-ért, mert azt sem tudják, hogy van ilyen. Persze általánosságban, nem mindenkire vonatkozik.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#45) Morden24 válasza Depression (#44) üzenetére


Morden24
nagyúr

Csak az a gáz, hogy már egy pár éve elmúlt az idő, amikor a szülő "meglepsi kariajit" vesz a gyereknek ilyen termékkategóriában. Az számít, hogy mit kér a gyerek. Ha az PS3, akkor azt kap (vagy nem), ha meg Xboxot, akkor azt kap (vagy nem), esetleg Wii-t, akkor meg azt kap (vagy nem).

Mellesleg nem értem, mi a gondja a Live! fizetős mivoltával az embereknek.

Sectumsempra - For Enemies

(#46) Peat;) válasza sakeee82 (#30) üzenetére


Peat;)
veterán

16-os hozzászólásomat ajánlom figyelmedbe. Vagy úgy gondolod hogy nálunk kevés a warez és a többi országban sokkal súlyosabb a helyzet? :))

(#47) pr0bi


pr0bi
senior tag

Kicsit túlreagáljátok a dolgokat szerintem. Itt az egyedüli probléma az , hogy még mindig magas az ár. Viszont felszereltségben, tudásban , megbízhatóságban a playstation 3 még mindig toronymagasan áll. A bluray is csak most kezdi igazán a térhódítását ( Mo-n is bizony! ) így ezt is nézve még mindig ez tűnik a legjobb vételnek. Játékkínálat ? Játék az van dögivel. Nem értem, hogy a másik konzol mit tud felmutatni igazán nagy húzócímnek. 1-3 ujjamon meg tudnám számolni. De ami itt igazán döntő manapság az a warez, x-en van , wii-n van, ps-n nincs. Nem ez a fő ok de azt ugye senki se hiszi el hogy ez nem játszik szerepet ezekben az adatokon..
Mellesleg érdemes megnézni hogy 2009-ben mik jönnek erre "süllyedő hajóra" , az igazán nagy címek csak most készülnek: Killzone 2 , Uncharted 2 , Gran Turismo 5, God of War 3, Final Fantasy XIII, Heavy Rain stb. ilyen apróságok :) Én úgy tartom a !minőségi! játékokhoz idő kell, és ezt viszont tökéletesen csinálja a Sony . Nekem már csak a Gran Turismo 5 miatt megéri ilyen gépet vennem és a többiről még nem is beszéltem!

[ Szerkesztve ]

(#48) ez_meg_emaz válasza utomi (#43) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

"Plussz hiába a HD letöltős marhaság mert sem USA-ban sem pedig kicsiny hazánkban nincsen még olyan szinten a net, hogy ezt elbírja."

Digi net :)

(#49) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Bazze a Sony sok esetben rápacsál. Piacra dobták a cd korszakában a minidiscet, szinte a kutyának se kellett. Pedig mekkora találmány volt már. Évtizedek óta fejlesztenek, technikai vívmányokkal állnak elő és mégsem megy annyira a hajó. Összedobnak egy komoly konzolt, erre az is kezd bekrepálni mire élni kezdhetne. Mondjuk ha megadnák rá az esélyt, hogy feltörhessék...más lenne a leányzó fekvése. Vagy olcsóbban adhatnák hozzá a játékokat, kiegészítőket mint a konkurens.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#50) ithomas válasza ez_meg_emaz (#48) üzenetére


ithomas
őstag

Jahh...kőkemény országos 1%-os lefedettséggel! :D
De legalább van valami előnye is a lakótelepi életnek... :N

Real eyes realize real lies!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.