Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Na akkor egy kívülálló a másik oldalról:
Elég sokat járunk a párommal moziba (heti 1-2 alkalom biztosan) és azt kell, hogy mondjam, hogy a kedvenc helyem mostanában az aréna.

Hétköznap nincs parkolási díj (hétvégén én nem is nagyon járok mozizni), szóval a parkolás nem érint (ezzel ellentétben a Corvin parkoló nélkül egy vicc. Régen szerettem oda járni, de ne haragudjanak már, a 8. kerület szélén hagyjam ott az autót valamelyik mellékutcában?). Ráadásul nem kell keresztülmászni a plázán, parkolóból rögtön a moziba visz a lift.

A kajával/üdítővel mindenhol járhatsz így, ugyanis előfordulhat, hogy a szörp rossz, vagy rosszul van beállítva az automata. A popcornt sok helyen óriási zsákokba töltik és csak később adják oda a vendégeknek, mert egyszerre sütnek (tipikusan ilyen hely volt a mammut még az előző tulajdonosnál), ettől kész vagyok. Ilyenkor mi a megoldás? Szólsz. Az étteremben sem eszem meg a kaját, ha hideg.

Az Aréna valóban tiszta. A Corvinban nézz be a széked alá. Lehúztam másfél évet az adott cég egy másik mozijában, így tudom, hogy a szék alá besöprés+hangulatvilágítás csodákra képes.

Az arénában, ha korábban érkezel, simán elüldögélhetsz a termek előtt a bőrkanapékon. Melyik másik moziban van ilyen? Mindenhol állhatsz a szalag előtt a tömegben.

A tűzriadós problémát megértem, de erről nem a mozi tehet. Nagy valószínűséggel sosem volt előtte ott ilyesmi, ezért senki nem tudta a feladatát, később majd kialakul.

Rosszul vetített filmekről más moziban is tudnék mesélni. Volt olyan, ahol a másik teremben játszódó film átvilágított, mert a gépész nem húzta el a takarót a vetítő mögött. Láttam olyat, ahol kihagytak egy tekercset a filmből, így 20 perccel rövidebb volt, azzal is találkoztam már, hogy a legutolsó tekerccsel kezdték a filmet és ezért 10 perc után meghalt a főgonosz. Sőt, olyanba is futottam, hogy a micimackó egyik tekercsére a taxit váltották rá, így érdekesen néztek az anyukák. Ha ilyenkor senki nem szól, és a gépész sem veszi éppen észre (mert mondjuk még 3-4 teremben vetít), akkor nem lesz változás.

Pompi bakker, neked meg ha rossz az üdítő, szólj. Ha rossz a film, szólj. A szolgáltatók vannak a customerekért, nem fordítva. Kevés helyen hajtottak eddig el, amikor ilyen problémám volt. Moziban talán még soha.

[ Szerkesztve ]

less qq more pewpew!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.