Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) zs.tom


zs.tom
tag

Én hallottam erről a programról de nem ismerem! :(

(#102) canniball válasza @lbert (#99) üzenetére


canniball
nagyúr

Anno próbálkoztak itt a kollégák ilyennel (hogy konkrétan melyik progival, azt nem tudom), de olyan siralmas volt az eredmény, hogy le is tettek róla. (Ha konkrétabban érdekel az valahol archívumban megtalálod.)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#103) zs.tom


zs.tom
tag

Nektek mi a tapasztalatok?
Jól megy ezen a telón a w800i szoft?

(#104) kali8n válasza zs.tom (#103) üzenetére


kali8n
tag

Ezt a kérdést inkább itt tedd fel mert az az "igazi" K750i topic :D
Egyébként teljesen jól megy ezen a telón a W800-as szoft (saját tapasztalat :) ) én semmilyen hibát nem találtam benne, szóval szépen megy rajta. Egy hátránya van ami pedig az, hogy az Activity menü eltűnik mert az activity gombbal a Walkman fog előjönni, de sztem ez semmi mert én úgyse használtam annyira az activity menüt, szóval teljesen megéri leváltani :K

(#105) zs.tom


zs.tom
tag

Köszi a válaszod!
Akkor fel merem rakni a szoftot az osztálytársam telójára! :)

(#106) matyiGo


matyiGo
aktív tag

szerintetek melyik sony ericsson éri meg mostanság...? hasonló tudással mint a 750 de jobb mondernebb dizájnal.

:R :R :R

(#107) Tv válasza matyiGo (#106) üzenetére


Tv
senior tag

Egyik sem :( . Barátnőm is mostanság akart új telót venni, és csak Sony Ericsson jöhet szóba, de újonnan normálisat, normális áron nem árulnak most szerintem. Bár mi a 20-30ezres kategóriát néztük. Ettől feljebb lehet hogy vannak jók. Vagy estleg használt k800 vagy ilyesmi.

(#108) kali8n válasza Tv (#107) üzenetére


kali8n
tag

De van. A K550i! Hasonló a tudása mint a K750i-nek, és jobb is dizájna, és az ára is elég jó :)

[ Szerkesztve ]

(#109) Viktor0610 válasza kali8n (#108) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak a kamerája lényegesen rosszabb, mint a K750i-nek. ;)

Samsung Galaxy A54

(#110) kali8n válasza Viktor0610 (#109) üzenetére


kali8n
tag

Hát igen, ez is igaz. :)

(#111) Tv válasza kali8n (#108) üzenetére


Tv
senior tag

Hát nem is tudom. Nekem nagyon nem tetszik a k550i. Mondjuk ez ízlés kérdése. Tudásra amúgy elég jónak tűnik. Én nemrég vettem telót, és a k550 és a k750 közt gondolkodtam. Végül egy kedves fórumtárssal sikerült megegyeznünk, és egy nagyon jó állapotú k750 került a birtokomba :) . Ha valaki egy az egyben elakarná cserélni egy k550-re, valszeg akkor sem adnám oda. Amire én használom: telefonálás, sms, zenehallgatás, néha fényképezés. Az akku sokáig bírja, tehát ezekre tökéletes számomra a teló. Sajna az újabb telók nagy részébe nagyon gyenge akksit tesznek :(

(#112) kali8n válasza Tv (#111) üzenetére


kali8n
tag

Hát igen, megértem kinek a pap kinek a paplan :D pl. nekem meg nagyon bejön a K550i kinézetre (mégis K750i-m van :) ) gondolkozok, hogy lecseréljem-e egy K550i-re, de nem tudom, hogy mi lesz belőle. Az akkuról meg annyit, hogy míg a K750i-be 900 addig a K550i-be 950 mAh-es aksi van és a K550i-be már nem TFT hanem TDF kijelző van ami sokkal energiatakarékosabb mint a TFT, szóval a K550i több idegi bírja szvsz. ;)

(#113) dragontiger válasza kali8n (#112) üzenetére


dragontiger
tag

nekem kétszer volt k750i :P sztem ne cseréld le ;)

(#114) vosimo


vosimo
aktív tag

Sajnos sosem volt ilyen telefonom, de nyomogattam már.
Nagyon zsír tela. :K

(#115) LEFTHORSE1 válasza matyiGo (#106) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Én meg a T650-et ajánlanám, mindent tud amit a K750, csak a zene gomb hiányzik az oldaláról (sztereó BT fülessel orvosolható) és az aktiv lecsevédő, de ellenben kemény karcálló üveg (nem plexi) védi a kamerát. Keresd meg a boltokban, vedd kézbe, olvasd el a tesztjét és a májusi hozzászólásokat. Az ára is nagyon jó kb 45 ezer forint függetlenül

Cseberből vederbe

(#116) bajusz15


bajusz15
senior tag

hello
azt szeretném kérdezni hogy ebben a telefonban lehet-e küldeni üzenetet bluetotthon keresztül ??

(#117) HardSanyeee válasza bajusz15 (#116) üzenetére


HardSanyeee
őstag

én nem tudok ilyen funkcióról, de létezik rá egy progi a MyPhoneExplorer amivel fel tod tenni gépre sms-eket majd onnan egy másik telóra, bt-on vagy kábelen keresztül :) jah és csak nem Symbianos Sony Ericssonokkal műküdik.

[ Szerkesztve ]

(#118) sesztakbence válasza bajusz15 (#116) üzenetére


sesztakbence
tag

Nem tudom hogy lehet-e üzit küldeni bluetooth-on keresztül! Nekem is van ilyen telom de én még nem tudtam vele bluetooth-on üzit küldeni!

(#119) bajusz15 válasza HardSanyeee (#117) üzenetére


bajusz15
senior tag

csak azért kérdeztem mert haverom nokia-án van ilyen funkció, nem tudom hogy a sony ericsson-oknál van-e ilyen.

(#120) canniball válasza bajusz15 (#119) üzenetére


canniball
nagyúr

[link]
[link]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#121) bajusz15 válasza canniball (#120) üzenetére


bajusz15
senior tag

hohohóóóóóó
köszi :R :R
amúgy az első link segítségével megy mostmár, a második linken, ha letöltöm a cuccot és elindítom a telón akkor azt írja ki hogy : Expired version. Download the latest release at www.mobiluck.com :F
Mondjuk ez nem lényeg mert mostmár tudok küldeni hála Neked :R
köszi még egyszer :R

(#122) Toxy


Toxy
aktív tag

Sziasztok!

Nemrég szereztem be egy K750t de sajnos elég rossz állapotban van a külseje:(
A joysticknak semmi baja csak a telefon oldala és kamerafedele meg a gombsor kopott.

Nos természetesen szeretnék rá venni előlapot de itt jön a kérdésem ami miatt írok, hogy a k750re rá e lehet tenni a w800 előlapot???

Olvastam már olyat is hogy rá lehet meg olyat is hogy nem,s azt is hallottam meg láttam képen hogy a w800 középház részt rá lehet tenni mert ugyanaz.

Nos vajon jó e akkor a w800 ház a k750re.,hisz a w800nak a kamerafedele más mint a k750nek.

Egy srác egy fórumról ezt írta:

" igen rá lehet mert ugyanott van a kamera szallagkábel is... 1.1 egyezik! Egyszerű leszedni a kamera szalagkábelt én azt tanácsolom hajszárítóval melegítsd fel a müanyag és a fólia közti rrészt és szépen óvatosan kezd el lehúzni és aztán tedd rá a másik házra és nyomogasd rá hogy szépen megáljon rajta!"

Most akkor rá lehet tenni vagy sem????

Ez érdekelne nagyon....

(#123) pikszel válasza Toxy (#122) üzenetére


pikszel
őstag

Itt a válasz.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#124) bajusz15


bajusz15
senior tag

hello
sikerült szétszednem a telót...vagyis félig :F
a hátlapot könnyedén le tudom szedni, viszont az előlappal már gondok vannak... :(
az egyik oldala lejön ( ahol a hangerő szabályó gomb és a fényképező gomb található. )
A másik oldalon ha ki szeretném pattintani a helyéből, akkor csak a billentyűzeti része jön, a másik szinte "oda van ragadva" a telóhoz :((( . nem sikerül kipattintanom a helyéből, széttörni meg nem szeretném...
Az alja még lejön, viszont a mem kártyától felfelé van beragadva.
Aki tud segítsen.
Előre is köszi, bajusz

(#125) bajusz15


bajusz15
senior tag

hello
lenni itt pár kérdés :
1. Leírná nekem valaki ( vagy esetleg egy linket adni) hogy hogyan kell k750i-ből w800 at csinálni??
2. Ha k750i-ből szeretnék w800-at csinálni, akkor csak a MAIN-t kell kicserélni vagy az fs-t is ??
3. Ha kicserélem az fs-t akkor minden ( telószámok, képek stb.) törlődik a telóból??
előre is köszi, bajusz

(#126) canniball válasza bajusz15 (#125) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha emlékeim nem csalnak ebben a topikban le van írva.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#127) bajusz15


bajusz15
senior tag

nah a MAIN-t flasheltem, de ezt írta ki mikro a flash gombra kattintottam :

13:51:57| Sorry, your phone is NOT SUPPORTED
13:51:57| Error: Cannot send flash loader
13:51:57| Error: Flashing failed
13:51:59| Disconnected... Unplug the phone

(#128) bajusz15


bajusz15
senior tag

basszus most meg nem kapcsol be a telóm :((( :((( :(((
b*sszameg msot mit csináljak ?????? :W

huhh most sikerült bekapcsolnom: aksi ki, majd aksi vissza, így most megy.

nem tud valaki segíteni az előző hsz-ban lírtakkal kapcsolatban??

grat... most kitöröltem a C/WINDOWS/System32/drivers/ k750bus , k750whnt , k750wh -t
ezt a hármat töröltem ki, így sikerült ezt az üzenetet összehoznom:

14:15:37| Sending db2010_cid49red_flash_r2b.bin...
14:15:37| Applet ID: 051207 0928 NPACXC1250165_1_SEMC_COMPACTFLASHLOADER R2B
14:15:37| This is a FLASH loader
14:15:37| Now flashing firmware main...
14:15:37| Flashing c:\w800i\w800_r1bc002_main_eu_emea.bin
14:15:37| Header type: BABE
14:15:37| 291 flashblocks
14:15:37| Binary acknowledge failed with: 15
14:15:37| Failed

[ Szerkesztve ]

(#129) bajusz15


bajusz15
senior tag

nahát valahogy összehoztam és most éppen a 90/291-nél tart a flashelés :))
amúgy rossz file-t töltöttem be a MAIN helyére és ezt későn vettem észre, de mostmár flashel és remélem jó lesz

(#130) bajusz15


bajusz15
senior tag

most próbálok flash menüt felrakni ennek az oldal segítségével és itt egy mondat:
"Miután betöltött megkeresed az tpa/preset/system/desktop/flash mappát"
A helyzet az hogy nekem a system mapán belül nincs olyan mappa hogy desktop :F
Ilyenkor mit kell tenni ??

(#131) zolomon17 válasza bajusz15 (#130) üzenetére


zolomon17
senior tag

Itt tégy egy próbát szerintem ezzel a kérdéssel, hátha lesz vki :R

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#132) Bibby válasza bajusz15 (#130) üzenetére


Bibby
addikt

Nem véletlenül nincs ilyen mappa, a k750-ben nincs támogatva flash menü. Hiába akarsz feltenni rá ilyet. :U

Ελευθερια η θανατος

(#133) vosimo válasza bajusz15 (#130) üzenetére


vosimo
aktív tag

Tegyél a telódra W800 szoftvert és jó lesz.

(#134) Bibby válasza vosimo (#133) üzenetére


Bibby
addikt

W800 szoftvert tett rá. De nem értem ezt mire írod, mivel abban sincs flash menü támogatás.

Ελευθερια η θανατος

(#135) vosimo válasza Bibby (#134) üzenetére


vosimo
aktív tag

Ja, azt nem tudtam, w800-at még sosem láttam. :B
Azt viszont tudom, hogy a Walkman telókra lehet tenni flash menüt.

(#136) bajusz15


bajusz15
senior tag

hello
azt olvastam hogy a walkman telók kezelik a flash menüt.
a telómon a modell névhez k750i van írva. Én csak a maint tettem rá, az FS-t nem valószínűleg ezért k750i még mindig, de a lejátszója már walkman-es és nekem csak ez volt a fontos hogy ez legyen mert bejön :R

(#137) Viktor0610 válasza bajusz15 (#136) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem az első walkmanek (pl. W800i) nem kezelik a flash menüket.

Samsung Galaxy A54

(#138) --Nozbert-- válasza Viktor0610 (#137) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Az összes Walkman telefon kezeli a flashmenüket a W800i kivételével.

/\/0zb3/27

(#139) HardSanyeee válasza --Nozbert-- (#138) üzenetére


HardSanyeee
őstag

én úgy hallottam hogy a W800i-nek az R1BC002-es szoftververziója kezeli a flash menüket. :U

(#140) bajusz15 válasza Viktor0610 (#137) üzenetére


bajusz15
senior tag

láttam videókon hogy k750i-ket flash-elnek w800i-re és arra raknak rá flash menüt és ezért gondoltam hogy nekem is menni fog majd... de a videókban bemutatott telókon a modell névnél w800i van, az enyémen k750i.
hogyan lehet megcsnálni hogy w800i-t mutasson??

(#141) Kis zöld izé


Kis zöld izé
senior tag

Szevasztok!
Lenne egy olyan kérdésem hogy a BT-m csak közvetlen közelről műxik akár PC-vel akár pedig más telókkal egyaránt. Amint távolabb viszem a telót bármelyik eszköztől egyből megszakad a kapcsolat. Ez vajon mitől lehet? Igazándiból azt sem tudom hogy mi alapján műxik a BT!? Rádióhullám vagy ilyesmi? Szóval egy biztos, mégpedig, hogy vmi nem stimmel a BT-vel mert azt hiszem hogy 10 méteres távolságra van hitelesítve a BT beláthatósága. Arról nem is beszélve hogy egy 9 fős társaságból 5m-en belül haver 750i-je 8 telót belátott,én lettem volna 9. de engem nem látott pedig 1m-re ültem tőle.Szóval ha esetleg vki tudna ötletet illetve tanácsot adni azt megköszönném.

Bye!

(#142) copin válasza Kis zöld izé (#141) üzenetére


copin
őstag

Ha még garanciás, akkor a szervíz lehetne jövő héten az egyik programod.

(#143) LEFTHORSE1 válasza Kis zöld izé (#141) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Egészen biztos vagyok hogy a BT antena nem érintkezik vagy hiányzik ha már volt szétszedve. Nem tudom már szedted e szét, ha nem akkor nem is ajánlom, amugy egy félórás meló, elölap le, billentyüzet le, kijelző le, alaplap ki és az exponáló gomb fölött a keret oldalába van beépitve egy hajtű szerü vilásvégü fényes lemezecske, ezek kell érintkezzenek az alaplapon a szigetelés nélkül hagyot nyomtatott áramkör részével, ha az érintkezés helye fekete-oxidálódott akkor ipari szeszbe mártott fülpucolóval finoman le kell törölgetni. Épp a tegnap szedtem szét az enyémet és az összes ilyen érintkező pontocskákat megtisztitottam, de nem ez volt a cél hanen hogy átfessem a szürke keretet és a kamera födelet feketére és a három szürke gombot pirosra, majd képet is mutatok róla

Cseberből vederbe

(#144) bajusz15


bajusz15
senior tag

erre valaki??

(#145) Toxy válasza bajusz15 (#144) üzenetére


Toxy
aktív tag

Hogy a telefonod azt irja ki telefonnévnek hogy w800i ahhoz át kell irni a telefonban.

Igy: Far Managerrel csatlakozol a telóhoz.

1. Keresd meg ezt a fájlt, majd másold ki valahova: FS/tpa/preset/default/default.xml

2. keresd meg ezt a részt benne:

Kód:
<phone-name>K750i</phone-name>

3. Írd át bármi másra a "K750i"-t. pl w800i
4. Mentsd el, majd másold vissza a telefonba
5. A telefonon beállítások -> Mindent Nulláz -> Mindent Vissza (=Master reset) Vigyázz, ez mindent kitöröl a telefonból!! Ha kódot kér, írd be ezt: 0000

(#146) bajusz15 válasza Toxy (#145) üzenetére


bajusz15
senior tag

rendben megpróbálom így.
amúgy a media lejátszónál valami gond lehet, mivel ha az "előadó" (artists) menüre kapcsolok akkor valami olyasmit írko hogy: baj a pc softommal és kér vmien disc2phone-t :F

(#147) Norbi21


Norbi21
senior tag

bocsánat a hatalmas offért, de vkitől óriási segítségre lenne szükségem! siemens c55höz keresek nck code kalkulátort, de 1xen sehol nem találok:S... Tudom nem teljesen legális a dolog, de nem tudtam már máshova fordulni... egyáltalán működik még ez a fajta módszer erre a telóra? Segítségeteket előre is köszönöm!

(#148) canniball válasza Norbi21 (#147) üzenetére


canniball
nagyúr

Itt nagyobb eséllyel kapsz választ.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#149) bajusz15 válasza Toxy (#145) üzenetére


bajusz15
senior tag

FAR-nál az a baj hogy amikor belépek az FS-be akkor automatikusan pekapcsol a teló :((( :F
XS++-nál ilyen nem történt ott nem kapcsolt be, itt viszont igen :((( mi lehet a hiba??

(#150) bajusz15


bajusz15
senior tag

hűha msotmár baj van bese kapcsol a teló :F :(((
annyit csináltam h megflasheltem egy ssw-file-al, majd ha FAR-ba be szeretnék lépn ia telóval egyszerűen nem ismeri fel a telót ha nyomom a c-t és közben pedig csatlakoztatom.
így megpróbáltam bekaplocsni a telót, de nem kapcsol be :(((
ilyenkor mi a teendő??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.