Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) robekri


robekri
addikt

Mikor lesz már olyan, hogy nem ajánlott???

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#2) anaqer válasza robekri (#1) üzenetére


anaqer
veterán

Sálálá... Bővebben: link :U

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3) Genun


Genun
tag

Egyébként összemérve ezt a patkányt meg a Logitech MX1000-est melyik lenne a jobb?

(#4) L3zl13 válasza Genun (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Felhasználástól függ szerintem. Játékra ez.

Aki hülye, haljon meg!

(#5) robekri válasza anaqer (#2) üzenetére


robekri
addikt

ÓÓH nagy csoda THX! :C

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#6) tomcsi23 válasza Genun (#3) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ja, inkább az MX-510-zel kellene összehasonlítani (lehet, hogy ez a teszt van készülőben...:D ).

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#7) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Vegyétek figyelembe, hogy profi gamerek használták és véleményezték a kütyüt... ha tehát ők játékra ajánlják, akkor arra biztos jó a rágcsáló :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) chop


chop
őstag

hat, en leszedtem ezt a usbpatchert, es a nod32 talalt is 1 franko virust(CRYPT.win32). most akkor mi van..?

(#9) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Apróság:
az 1 ms frissítés már nincs fent a hivatalos oldalon, mert az egér nem tudja folyamatosan (ahogy ez a Te mért eredményeidből is kiderül ;) ),

Kis háttér:
a Razer azért gyárt kizárólag kétkezes egereket, mert Krakoff balkezes.:)

(Jó sokat töprengtem, hogy szóvá tegyem-e, ez a mondat nagyon ismerős:
''Windows XP az USB protokoll irányelveitől eltérően 8 ms-ra limitálta az elérési időt''.)

egyéb állatfajták

(#10) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Sztem nagyon jó kis egér. A Boomslang is etalon volt de most itt az új optikai utód. Asszem veszek is egyet majd...

(#11) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Nekem Norton van fenn, és az nem talált benne vírust. Egyébként próbálta már valaki? Ha túl magas értéket állítok be, akkor nem lesz egér?:F

(#12) Dassler válasza kamikaze boci (#9) üzenetére


Dassler
őstag

Meg én is :D mármint balkezes.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#13) chop válasza -cobra- (#11) üzenetére


chop
őstag

hmm..nemtom..nem merem, felek, hogy szetbassza az usbmet

(#14) Adi


Adi
senior tag

Miért kell az egeret lehúzni azért, mert a WinXP USB HID vezérlője egy fostalicska? :DDD

ldm start-reconf primary

(#15) MarKoo válasza chop (#13) üzenetére


MarKoo
őstag

A NOD32, általában az ilyen nem közismert programok 20%-át vírusnak tekinti. Nekem is sok cuccomra, írja azt hogy backdoor, meg vírus! :U

(#16) fLeSs válasza robekri (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#17) eXodus válasza -cobra- (#11) üzenetére


eXodus
őstag

Igen akkor nem lesz egér, ha vissza veszed (amit az egér is bir ) akkor lesz egér :D
Egyébként ez az 1000Hz felesleges. 500 is jó :DDD
Az mx510 csak 250et bír. :DDD

[Szerkesztve]

(#18) Asusfan


Asusfan
senior tag

Vki megmondaná hogy azt az X-ray thunderbird 8 at hol lehet kapni?:)

(#20) -Jackson-


-Jackson-
őstag

''A rendszeres frissítést mindenkinek javasoljuk, hisz az apróbb bugok kiszűréséhez ez elengedhetetlen.''

érdekes, nálam a legfrissebb driverrel a 6-os gomb kapásból nemment :( cserébe az előzővel (4.0.0.2.) tökéletesen működik.

eXodus: Mx500 bírja az 500hz-t, sőt, az 1000-es patchel is elindul, és ugyanazt csinálja, mint a razer (nincs meg a fix 1000hz). de az 500-assal perfektül megy :D

három hete használom, és azonkívül, hogy mx500-ra picit jobban felfeküdt a kezem, nagyon megvagyok vele elégedve.
értékelés: ajánlott :)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#21) eXodus válasza -Jackson- (#20) üzenetére


eXodus
őstag

mx510 -et írtam. :)

(#22) -Jackson-


-Jackson-
őstag

eXodus: tudom :)

többieknek meg egykis ízelítő:

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#23) -Jackson- válasza -Jackson- (#22) üzenetére


-Jackson-
őstag

nah ez nemjött össze :U

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#24) qLa válasza Asusfan (#18) üzenetére


qLa
csendes tag

Bővebben: link

Fly or Die

(#25) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nincsen ebből vezetéknélküli? Útálom a maccagot :)

less qq more pewpew!

(#26) -Jackson- válasza Polacheck (#25) üzenetére


-Jackson-
őstag

ugye csak viccelsz:F ez gamer egér, hogyne lenne már madzagja :D sőt, két és fél méteres, és tényleg nagyon könnyű, egyáltalán nem zavaró. mellesleg a vezeték nélküliek nehezek, és ott ugye tuti a 125Hz-es limit...

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#27) nap


nap
addikt

''hivatalosan csak Win2000 alatt működik 1 ms-os válaszidővel.''
Ez az M$ sara, nem az egere. :(

PS2-es nincs belole?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#28) LukE válasza -Jackson- (#26) üzenetére


LukE
veterán

RF-nel miert is lenne olyan biztos az 125Hz? meg egy olcsobb RF ado-vevo csip par is kirohogi akar az 1000Hz/16bit-tel jaro adatmennyiseget...

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#29) -Jackson- válasza LukE (#28) üzenetére


-Jackson-
őstag

én úgytudom usb hack rádiós egereknél nem működött... és pl a logitech fast rf technológiája is usb-sebességű, 125hz-s frissítést hirdet asszem.

#27: próbáltam 1000hz-s usb hack-et hozzá, de ugyanúgy reagált rá, mint az mx500. azért megnézném win2k alatt is, de nemhinném, hogy ott más lenne. aztán kitudja. keresek majd valakit, akinél win2k van fent, és betesztelem :)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#30) keopsz válasza kamikaze boci (#9) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

ezt szerintem elég kevesen értik, én érteni vélem, de nem látom értelmét, h mért jó szóvá tenni.. (hasonlít, de ennyi. nem hiszem, h hasonlóan megfogalmazott mondatok kapcsán komoly dilemma kéne felmerüljön, meg töprengés..)

cantante di sampietrini

(#31) keopsz válasza keopsz (#30) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

jah, és ha már annyira alapos vagy :), adott helyen miért nem reklamáltál a homelanos interjú fordítása kapcsán, h vajon meg lett-e engedve, h copyrightilag szép-e az úgy?.. :)

cantante di sampietrini

(#32) -Jackson- válasza -Jackson- (#29) üzenetére


-Jackson-
őstag

''With the transmission speed of Fast RF, a mouse is capable of reporting its coordinates more than 125 times per second, compared to only 50 for a conventional cordless mouse. The significance of the number 125 is that it's the maximum speed possible with the USB connection; thus, there's no point in trying to increase it further.''
Bővebben: link

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#33) zetsumei


zetsumei
csendes tag

En is lehet hogy veszek csak boomslanghez nagyon hozzaszoktam, bar ha megjobb megszokom ezt is. :DD

CPLen nem engedik az USB portot huzni.
Bővebben: link

(#34) -Jackson- válasza zetsumei (#33) üzenetére


-Jackson-
őstag

ha véletlenül bekerülök a CPL-be akkor csinálok egy win2k-s rendszert, vagy visszaállítom 125hz-re :)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#35) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Tettem egy gesztust azzal, hogy levélben kerestelek meg, pedig egyből kezdhettem volna itt. Cserében viszont többet vártam 4 gondolatjelnél (egy bocsánatkérésről nem is beszélve).

Békés fickó vagyok, nem akarom folytatni, de tisztelettel megkérlek, hogy ha nálad az ''utána olvasás'' ezt jelenti, akkor azt ne az én anyagaimmal tedd. Vagy tartsd be a szabályokat, ahogy illik. ;)

Üdv

egyéb állatfajták

(#36) keopsz válasza kamikaze boci (#35) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

nem egészen vágom, h ezt kinek írod.. (talán a qlának?) mellesleg, az interneten bárki azt olvas össze, amit akar, és amíg nem egy kopirájtos szöveget másol ki, fordít le, tesz közzé, nem sok értelmét látom a látens hőzöngésnek, mégha tisztelettel is kérsz rá vkit.

nem tudom milyen szabályaid vannak, amiket be kéne tartani. a cikk nem állítja, h minden információt a kút fejéből szedett, ő szült, satöbbi. áttekint egy témát, és ezt adott alapossággal teszi, felhasználja a hozzáférhető információkat, azzal, h tudatukban írja, amit.

és mégegyszer: kíváncsi lennék, h egy INTERJÚ FORDÍTÁSA, ami nem adatik bárkinek (esetünkben MÁSNAK adatott), az hogyan és milyen utánajárással landolhat az oldaladon..

én nem feltétlen vagyok olyan békés, mint te, viszont KONZEKVENS igyexem lenni. ha te is az vagy, tudsz mutatni egy hónapokkal korábbi keltezésű emailt, ahol megengedik neked, h fordíts, h felhasználj. mert mi az, h ''kivonat''? ez a te öncélú és minden kötelezettség alól felmentő extra sajtóetikai kategóriád? ne vicceljünk már. please.

cantante di sampietrini

(#37) PPeter válasza keopsz (#36) üzenetére


PPeter
addikt

Kedves keopsz, szerinted ez egy érett, etikus válasz volt a részedről (főleg, hogy a PH!-t képviseled)? :DDD Szerintem a mi kis országunkban - de mindenütt máshol, ahol szintén hiánypótló minden olyan cikk, hír, amely egy olyan szakmai területről való, amellyel kapcsolatban egyik IT portálon sincsenek felkészült szakemberek tollából származó, szakmailag korrekt tesztek, cikkek, csak kis ''maszatolások'' - egy külföldi interjú fordítása - természetesen korrekt forrásmegjelöléssel, világért sem azt sugallva, hogy ez egy exkuzív helyi riport -, kivonatolása nem meríti a plágium fogalmát, ellenben egy baromira egyedi mondat - amelyet pont úgy megfogalmazni véletlenül aligha lehet - egy az egyben történő copy-paste jellegű másolása már sokkal gázosabb. Nem besértődni kell, meg gyerekesen riposztolni, hanem elnézést kérni és kijavítani. Tudod, így működik a sajtó, az újságírás...

[Szerkesztve]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#38) keopsz válasza PPeter (#37) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

drága ppeter. felkészültséged más területen okkal rendkívüli, azonban nem vagy képben.

''Lassan beindul a Diamondback kampány, a HomeLAN Fed kérdéseire válaszolt Robert Krakoff, a Razer feje.'' /forrás: mouse.srv.hu főoldal/

viccelsz? korrekt forrásmegjelölés? micsoda? az, h fed kérdéseire?

hol van link az eredetire?
kopipészt-szerű? az milyen? ami nem kopipészt, de hasonló, az -szerű és kész? nemár.

senki nem írta, h véletlenül. írtam, h láttuk az anyagot, de ahogyan az is egy zanza, másfelé linkelésekkel, nem gondolom, h jogos a para.

személyeskedni remekül tudsz. újabb fícsör a cd-szakértés mellé?..

cantante di sampietrini

(#39) PPeter válasza keopsz (#38) üzenetére


PPeter
addikt

Személyeskedtem volna? Hmm, nekem nem rémlik, és nem is az volt a célom. Mindenesetre próbáld megérteni, miért nem reagálhatsz úgy, ahogy tetted.

Mivel elég értelmetlen a nyitóoldalon látható a ''HomeLAN Fed kérdéseire'' szöveg, szerintem az egy elírás, mivel megnyitva már ezt olvashatod:

''A HomeLAN-os Jon (JCall) Callahan kérdéseire válaszolt Robert Krakoff, a Razer feje. Az alábbiakban a rövid riport még rövidebb kivonata olvasható.''

Itt sehol nincs utalás Fedre.


[Szerkesztve]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#40) zsoltee10


zsoltee10
addikt

jó lenne, ha emilben beszélnétek meg a nézeteltéréseiteket, nem a topicot offolnátok szét.

(#41) kamikaze boci válasza PPeter (#39) üzenetére


kamikaze boci
őstag

HomeLan Fed= HomeLan Federation>>google

A szokásos alpári stílusodban próbálod magyarázni qla bizonyítványát. A szándékot meg is értem, az ''újságíró'' (hm) maga a sajtótermék. Viszont az oldal színvonala ott döl el, amikor aláírod valakinek a szerződését.

Ha valakinek nincs önálló gondolata, vagy nem tudja azt megfogalmazni, akkor rossz hivatást választott, te pedig rosszul döntöttél, amikor alkalmaztad. Minősített eset, amikor egy hobbi oldalról emel át mondatot szó szerint. Inkább ezen kellene elgondolkodnod.

Szerk.: Hm, linkesített forrásról beszéltél?



[Szerkesztve]

egyéb állatfajták

(#42) keopsz válasza kamikaze boci (#41) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

figyelj. remélem, sőt, biztos vagyok benne, h TUDSZ olvasni. NEM szószerinti, NEM kopipészt. amikor ezt te mégis leírod, akkor valótlanságot állítasz.

egy vélhetően kopirájtos interjút te NEM tehecc ki, mert kedved szottyan rá. PONT. ha kiteszed, és ezzel más SZELLEMI TERMÉKÉVEL csinálsz magadnak ''''látogatottságot'''', azzal hibázol. a qla azzal, h olvasott téged, és egy hasonló témájú ÖNÁLLÓ, SAJÁT anyagban ugyanarra a problémára hasonló módon, egy akár hasonlónak is nevezhető mondattal hivatkozik, az neked ''fájhat'', mert szíved joga, de ezért őt/mást csesztetni, az komolytalan.

cantante di sampietrini

(#43) keopsz válasza kamikaze boci (#41) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

teljesen aránytévesztő és komolytalan amikkel vagdalkozol.

nincs önálló gondolata?.. ez egy hülyeség.

durván személyeskedsz, ami szintén no comment.

fikázol engem, a lapot, a qlát.. no comment.

az pedig, h az ügyetlen ''forrásmegjelölésednél'' a fed megtévesztő, az hadd ne már az én hibám legyen..

szóval, ha majd a homelan fed HOZZÁJÁRUL, h te fordíts, akkor legyél ennyire szigorú, ill. akkor se, mert értelmetlen.

cantante di sampietrini

(#44) kamikaze boci válasza keopsz (#42) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Úgy láccik, h te nem tudsz olvasni. Nem kis hasonlóságról van szó, hanem átemelésről (de nevezd ahogy akarod szerk.: screenshotok megvannak).

Mellesleg, az én adatbázisomban ott a linkesített forrás, csak a motor nem tudja egyelőre megjeleníteni, az engedélyek beszerzése folyamatban (nézz körül, itt a fórumon kértem segítséget). Nálad minden rendben?

Egyébként nem ez a lényeg.
Nekem megtisztelő, hogy a mouse.srv.hu-t és a prohardvert azonos mércével próbálod mérni, neked az?

Érted, mi a különbség?





[Szerkesztve]

egyéb állatfajták

(#45) keopsz válasza kamikaze boci (#44) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

azt írod szószerinti. NEM AZ.

érted? NEM AZ. NEM SZÓSZERINTI. ezen, ha megengeded, nem vitáznék többet, mert RÖHEJES.

ott a linkesített forrás, csak nem képes megjeleníteni? ez kb. olyan, mint amikor benne volt a forrás file-ban, csak nem nyomtattam ki épp, h más is láthassa.. tudod, ez egy VICC.

folyamatban? viccelsz? egy szeptemberi anyagod kapcsán? amikor ilyeneket írsz, hülyét csinálsz magadból, nem érted? akkor rakhatod ki, AMIKOR meg van engedve.

viszont, ha egy egyszerű szószerinti/nem szószerinti kapcsán van min vitázni, akkor az egészen nincs mit vitázni, mert nem ugyanazt a nyelvet beszéljük. kár.

cantante di sampietrini

(#46) keopsz válasza kamikaze boci (#44) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

hogyan is szól az eredeti?

''Windows XP restricts the USB low speed HID protocol to a 8ms-polling rate contrary to USB spec.''

ha elnézzük neked, h kopirájtos dolgokkal játszol, és tegyük ezt, ezen fenti mondat ''A Windows XP az alacsony sebességű USB protokoll irányelveitől eltérően 8 ms-ban limitálja az elérési időt.''-szerű lefordítása akkor sem lehet a te hivatkozandó privilégiumod.

mert ezt elvárni egy hülyeség.

cantante di sampietrini

(#47) kamikaze boci válasza keopsz (#45) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Elfogadom, tényleg nem felel meg a szabályoknak sem az oldalam sem annak tartama. Én az időhiánnyal, az oldal alacsony készütségi fokával és a saját tapasztalatlanságommal magyarázom a hiányosságokat. És te mivel magyaráztad a Plusabitos időkben? (Höhö, ki emlékszik már arra.) És mivel MOST?

Ismét csak nem értem, hogy egy Ph-n megjelent cikkben elkövetett ''gyanús hasonlóság'' hogy áll paritásban a mouse.srv.hu-n elkövetett szabálytalanságokkal

Nincs akkora felelősségem sem a megrendelővel sem az olvasóval szemben, mint neked és a lapodnak, de nem másolok, mint egy droid, és utána nézek annak, amiről írok/beszélek (például le tudom írni Engelbart nevét, de ez már egy másik lap, személyeskedés).

Egyébként tényleg nem ugyanazt a nyelvet beszéljük. A te az én és a Prohardver érdekében jobban jársz, ha törlöd a topikot. Tudod, a kabát effekt.

egyéb állatfajták

(#48) -Jackson- válasza keopsz (#46) üzenetére


-Jackson-
őstag

#40 :U
esetleg ring topic:F
boci teis pls hagyjad

[Szerkesztve]

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#49) kamikaze boci válasza keopsz (#46) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Tegyél meg annyit, hogy beleolvasol a riportba (1 db), és a ''cikkbe''. Lelked rajta, ha nem találod furcsának. Egyébként, ahogy qLának is írtam:
''Az oldalam azért van, hogy mindenki kedve szerint gyűjtsön róla információkat'', de nehogy már egy hivatásos újságíró saját szellemi terméknek állítsa be azt, amiért én dolgoztam.

egyéb állatfajták

(#50) kamikaze boci válasza -Jackson- (#48) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Bocs, ez volt az utolsó, sajnálom.

Kheopsz takaríts szvsz, jó éjszakát.

egyéb állatfajták

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.