Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hory


Hory
aktív tag

Mintha egy nőt szemrevételeznél :))

(#2) Hory


Hory
aktív tag

Ja most latom csak, hogy szandekos, bocsi

(#3) WN31RD


WN31RD
addikt

Nekem is ilyen van (H600A), tényleg egész jó. :D

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#4) Phantom Lord


Phantom Lord
aktív tag

Ez csucsszuper ház, ha nemkéne nagytorony a vizhütés miatt, akkor tuti ilyet vennék.

(#5) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Stilisztikailag nem tökéletes az első oldalon ez a mondat: ''A praktikus csomagolásban érkezett H600 midi torony a fekete/ezüst színkombinációban érkezett hozzánk egy rövid bemutatóra.''

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#6) Keitaro válasza Panther (#5) üzenetére


Keitaro
addikt

Jujj ez a fej... :)

Nekem teccik a ház egyébként ^^
De nagyon bejött a kék és a fekete Chieftec is, csak legyen rá cashe az embernek ^^

(#7) MLaca válasza Panther (#5) üzenetére


MLaca
őstag

Természetesen igazad van. Reggel fél 3kor már nem kéne dolgoznom... De engedd meg, hogy kérdezzek: a TE hekkerkedésed vajon stilisztikailag (és etikailag) korrekt? :)

http://mlzphoto.hu/

(#8) Elrood


Elrood
őstag

Két kérdés:

Mi a referencia lap méretei?
Más alaplap esetén lehet ps/2-t csatlakoztatni?

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#9) Keitaro válasza MLaca (#7) üzenetére


Keitaro
addikt

Újabban minden tesztet a te neveddel van fémjelezve. (legalábbis majdnem minden) Jó sokat lehetsz el velük, elismerésem ^^

(#10) MLaca válasza Keitaro (#9) üzenetére


MLaca
őstag

Nézd meg jobban; nagyon sok más arc is ír ám :) Thx az elismervényt... az ember igyekszik.

http://mlzphoto.hu/

(#11) Ürgülfütty


Ürgülfütty
tag

Skacok, hol lehet ilyen számítógép-házat kapni?

(#12) Parci válasza Panther (#5) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Stilisztikailag kijavítottam stilisztikailag. :t

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#13) Panther válasza MLaca (#7) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Jajj mááár... nem úgy akarom én ezeket írni hogy ''mekkora lúzer vagy hogy még írni sem tudsz'', mert egyáltalán nem ez a véleményem. Nagyon is becsülöm a mukátokat, meg hogy éjjelig dolgoztok. Mindössze annyi a célom hogy a cikk még jobb legyen, de hát hogy a francba' jelezzem én ezt? Régebben mindig odaírtam hogy ''nem fikázás, csak javítási szándékkal'', de azt hittem már nem kell, mert már mindenki megszokta tőlem ezt... :D)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#14) Panther válasza Parci (#12) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Okés. :P

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#15) hungeek


hungeek
senior tag

asszem ilyet fogok venni :)

(#16) Egon


Egon
nagyúr

Ha nem probléma, leírhatnátok esetleg, hogy pontosan milyen széles is ez az alaplap, ami nem fért el benne (akkor az ember bírná viszonyítani a saját, eléggé széles (Abit BD7) deszkájához...).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#17) #25954560


#25954560
törölt tag

Azert nekem nem tunik elhanyagol6o problemanak a PS/2-es portok gondja. Arra mi a megoldas? Mert ugyi az fuggetlen attol, hogy mikroATX vagy full, ok ugyanott vannak. Egyebkent nagyon tetszik a haz. Meg a cikk is jo. Stilisztikailag :D

(#18) #25954560 válasza Egon (#16) üzenetére


#25954560
törölt tag

9.6 x 12 inch? (~24.38 x 30.48)

(#19) Shim


Shim
őstag

/off
Thermaltake Xaser III teszt várható-e vmikor a közeljövőben?
/on

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#20) Biborkékhóvirág


Biborkékhóvirág
csendes tag

Sziasztok!

Itt láttam, hogy van:
http://www.varazspalca.hu/gyartok/aopen.htm
Az ára: 25438 áfa-val.

Biborkékhóvirág

(#21) SomY válasza Biborkékhóvirág (#20) üzenetére


SomY
csendes tag

Megnéztem és a tesztelt ''példány'' ott 29013Ft, ami azért mégsem 18000+Áfa.
Kérdésem az lenne, hogy hol lehet beszerezni a házat?
Vagy leírtátok a cikkben és csak én nem olvastam el figyelmesen?

Ha nem, akkor írjátok meg emailben légyszi, hogy be tudjam valamikor támadni a viszonteladót (gondolom nagyker ár amit mondtatok).

Köszönettel!

(#22) Male


Male
nagyúr

Engem a táp érdekelne: hol lehet kapni, és mennyiért (már legalább egy hónapja keresem ezt a tápot 300-as vagy 350-es változatban). Ha valami boltos olvasná ezt, akkor dobjon egy mailt a male@freemail.hu-ra, de nekem csak a táp kell, a házat nem akarom megvenni. Ja és veszprémi üzlet lenne a legjobb, vagy olyan, ahonnan lehet postai utánvéttel rendelni.

(#23) elmo


elmo
aktív tag

Csak 1 megjegyzés: a negatívumok között szerepel, hogy ''csak egy darab 8 cm-es ventilátort adnak hozzá''. Szerintem ez nem épp negatívum, mivel a többihez egyet se adnak; legalábbis amik itt szerepeltek az oldalon tesztekben, a nagyja olyan volt.
Egyébként csatlakozom a többi pozitív véleményhez: MLaca :C

(#24) óóó Zsanett!


óóó Zsanett!
tag

...és akkor most felkutatjuk a budapesti hardverkínálatot egy fekete
DVD-CDRW-ért...

... túrnám a farát, mint malac a darát ...

(#25) Biborkékhóvirág válasza SomY (#21) üzenetére


Biborkékhóvirág
csendes tag

Szia!

A kb.: 18.000,- Ft +Áfa nagyker ár.

Biborkékhóvirág

(#26) Sikló


Sikló
tag

Sziasztok!

Már rég nem írtam, de figyelemmel kísérem az oldalt. Ezen a cikken megakadt a szemem. Nagyon megfelelne nekem ez a ház, de aggaszt, hogy nem fért bele az általatok tesztelt alaplap. Több kérdés is felmerült bennem:
- Mekkora is volt pontosan méretileg ez a lap? Mert a ház gyártó oldalán a specifikáció pontosan ezt írja: ''Main Board Size: ATX/microATX/Full AT/flexATX, 12''(305mm) x 9.6''(244mm) ATX M.B.''
/ [L]http://english.aopen.com.tw/products/housing/h600-series.htm[/L] /
Ez nem pont a fullATX mérete? Vagy én tudom rosszul? A cikk írója azt írja: ''A gyártó sem jelöli kompatibilitási listáján a fullATX lapokat, tehát nem róhatjuk fel nekik.'' Nos, rengeteg ház van a gyártó oldalán, de egynél sem található a fullATX kompatibilitási megjelölés. Pedig vannak ott böszme nagy házak is! :D
Egy Abit NF7 lap vásárlását tervezem, viszont az Abit oldalán véletlenül sem említik meg, hogy mekkora mértű a lap! Vagy csak én nem találtam. Ha valaki ezügyben segítene, azt megköszönném. Mert jó volna tudni, hogy ez a tipusú abit lap bele fér-e ebbe az Aopen házba. Nem szeretnék bambán bámulni magam elé, mikor is megveszem e két vasat és aztán meg nem tudom öket együtt használni!
Hát ezekre lennék kiváncsi!

''Attól, hogy valaki paranoiás, még üldözhetik...''

(#27) Parci válasza Sikló (#26) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Referencia lap volt nálunk, azaz nem kereskedelmi forgalomban kapható típus. Tuti, hogy belefér egy normál ATX-es alaplap, és az is tuti, hogy ez a ref. lap kevés más házba menne bele...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#28) Sikló válasza Parci (#27) üzenetére


Sikló
tag

Akkor már csak az a kérdés, mekkora is az Abit NF7! És hogy bekle fér-e házba! :F

''Attól, hogy valaki paranoiás, még üldözhetik...''

(#29) Male válasza Sikló (#26) üzenetére


Male
nagyúr

Csak nézd meg, hogy hány kártyahely van azon a referencia lapon (1 AGP + 1 kitudjami + 6 PCI) -> a házak hátulján is csak 7 hely szokott lenni, ehhez meg ha jól látom 8 kéne, szóval nemcsoda, hogy nem fért bele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.