Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Sims. Órákig le tud kötni a házépítés meg minden összeállítása, aztán meg a virtuális élet "élése". Egyszerűen kikapcsol.

Forzát én is tervezem beszerezni. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Prohardver fórum.

Teljesen ellazít, kikapcsol... főleg a legújabb generációs CPU, VGA tesztek topikjai, hsz-ei.
Szinte érzem, ahogy kisimulok...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) elithun válasza AxBattler (#2) üzenetére


elithun
őstag

Igen, ez is. :D Én a PH!-s nirvanát a Logoutos origo/index linkes, kresz háborús és a coming outos bejegyzéseknél lévő hozzászólások olvasásával szoktam könnyen, gyorsan elérni.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#4) szupermacs


szupermacs
veterán

WoW-ban chilleltem régen rengeteget még LK idejében. Néha csak azért léptem be, hogy beutazzak pár helyet és megálljak gyönyörködni.

(#5) nemlehet válasza szupermacs (#4) üzenetére


nemlehet
őstag

Arra egyébként a Guild Wars 2 is nagyon jó :D Főleg a legújabb kiegészítőben gyönyörű helyek vannak.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#6) GreatL


GreatL
őstag

Virtua Tennis... az ilyen autósok manapság már mindig túl vannak bonyolítva.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#7) szupermacs válasza nemlehet (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Arra már nem lenne elég a gépem. Hála Draenornak inkább visszamentem LK törtre, mert a régi grafika és helyszínek jobban tetszettek.
Ha végre veszek egy új gépet, tervbe van véve a GW2 is.

(#8) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Ausztrália élőben sokkal szebb :)

(#9) Kisgépkezelő válasza nemlehet (#5) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Én a WoW-ot csak azért tettem fel nemrégiben, (sosem játszottam vele) hogy körberohanjak a világon és megnézzem milyen. Sajnos kiderült, hogy lvl20-nál nem lehet továbbmenni, úgyhogy az első nagyvároson túl már nem mentem, mert rámnéz az első szörny és bajom esik. Pedig egész lenyűgöző, hogy mekkora világot tudtak csinálni, már akkoriban is.
A Guild Wars első részével viszont elég sokat játszottam, úgyhogy a GW2-be is beugrottam egy "városnézésre", de valahogy nem jött be. Mondjuk a grafika egész elképesztően jó a többi MMO-hoz képest (már az elsőnek is kimagasló grafikája volt), de túl sokat változott a régihez képest. Ascalont már teljesen elbontották, LA-ban semmit sem találtam a régi városból. Aztán kiderült, hogy valamikor az első és a második rész közt elsűlyedt az óváros, de minek? Pont az lett volna a poén, hogy megtalálja az ember a régi helyeket. Mint amikor a GTA V-ben megtaláltam a San Andreas Grove Streetjét.

(#10) trydium


trydium
csendes tag

Az utóbbi években az ivadékokkal (11 és 13 éves fiúk) kapcsolom ki az agyam egy nehéz nap után is.
Még holtfáradtan is benézek hozzájuk este ééééssss.... persze biztos hogy vmelyik csibészkedik "takarodó" után is... Dumálunk, és megmutatja éppen milyen játékkal játszik... Aztán röhög rajta, hogy apu milyen béna mindezekhez...
Néha összeülünk, és online játszunk egymás ellen mindenfélével...

Ha apu kap néhány szabad percet, szívesen veszi elő a Colin Mcrae 2-őt, és a Half-Life 1-et egy-egy pálya erejéig... :))

"Nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék..."

(#11) Chosen válasza Medocsabi (#8) üzenetére


Chosen
addikt

Akkor főleg ki kell látogatnom oda valamikor. :R

(#12) nemlehet válasza Kisgépkezelő (#9) üzenetére


nemlehet
őstag

Én nem játszottam az elsővel, de LA akkor ezek szerint duplán nem olyan mint számítottál. GW2-ben van minden évben egy living world season ami egy ilyen egész éven át tartó world event sorozat. A Hearth of Thorns kiegészítőt felvezető living world season során elpusztult Lions Arch. Majd újraépítették olyanra ahogy ma kinéz.

Amúgy állítólag az új Path of Fire kiegészítőben rengeteg visszautalás és ismerős helyszín van, de mivel nem játszottam az első résszel ezt nem tudom megerősíteni. Amúgy javaslom esetleg a Shiverpeaks Mountain zónákat megnézni a hó és jég valami elképesztően jól néz ki. A Path of Fire sivataga is nagyon hangulatos egyébként ha valaki szereti azt a típusú tájat.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#13) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Én is 2 hónapja nyomom a forza-t, meló után tökéletes :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#14) Kisgépkezelő válasza nemlehet (#12) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Látom szinte egy az egyben visszahoztak rengeteg területet a Nightfall kiegészítőből. Néhány ikonikusabb épületet már alaprajz alapján felismertem a térképeket nézve. :) Már csak az ázsiai stílusú részt kéne visszahozniuk, nekem az volt a kedvencem az első GW-ből. Szerintem már akkor sem tennék bele sokat a játékba. Nincs már se időm se kedvem ilyen időrabló MMO-kkal játszani.
Viszont ezek szerint akkor aki időben kezdte a GW2-őt még látta a régi LA-t, mert csak a kiegészítő érkezésekor tűnt el a víz alatt.

(#15) szupermacs válasza Medocsabi (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

+1!

Egy hónapot töltöttem el odakint, mai napig semmi mást nem szeretnék jobban, mint visszamenni.

(#16) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Jó a forza horizon 3 de képes sok patch után is az asztalra kidobni. Ultrán megy nem úgy mint a forza 7, azt is ugyan olyan trehányul adták ki mint anno a horizon 3-at. Tényleg relaxos game. Méregdrága ferraryval letérni az útról és összemocskolni fun volt. ;]

(#17) klopisemis


klopisemis
csendes tag

Tök jó, eddig a Horizon-okat elkerültem, de most asszem kipróbálom. :R
Egy dologra felkaptam a fejem: "Rengeteg kiváló, erős sztorival rendelkező játék van" Én sajnos nem ezt látom, üres, egyediséget nélkülöző sablonos tucat szarokkal van tele minden platform. Vagy csak rossz helyen keresgélek?

Az öröm érzése halványan megcsillanó aranyszem a bánat folyójának fenekén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.