Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zombinyul


zombinyul
addikt

Komolyan irigyellek Benneteket, nagy elmeny lehet. :) Egyszer en is szeretnek kijutni, kerdes hogy sikerul-e. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#2) Jeanne d'Arc

Ez nem semmi, iszonyat nagy élmény lehet ott lenni.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Vencie-ben benéztetek egy-két shopba? :D Ott a soron bármit lehet venni, régen azt hiszem még valami orvosi marihuána bolt is volt :P

Finn the human

(#4) kengyel


kengyel
nagyúr

Nem semmi helyek ezek, én csak a tévében látok ilyet :)

kengyel

(#5) Vole


Vole
tag

LA nekem annyira nem jott be. A parton eleg budos volt, nagyon eros oceanszag, raadasul eleg szeles. A szep tengerparti szakasz se tul hosszu, kicsit delre mar ott ektelenkedik a repter majd a Chevron nagy telepe. Mondjuk furcsasagnak jo volt a varosban latni mukodo olajfuro tornyokat :)

Ha a fiuk kiernek LA -bol, onnantol mar szebb a taj... a 10 -es ut helyett erdemes a 210 -esen menni a 15 -os utig, ott egyreszt dragabb kornyekek vannak, masreszt vegig ott vannak bal oldalt a gyonyoru hegyek. Ilyen, csak jobban lathato :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Én olyan irigy vagyok rátok, hogy leírni sem lehet... és nem a CES miatt, hanem az utazásért! :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#7) saiyajin


saiyajin
senior tag

A reggeliket tekintve eddig nem nagyon volt szerencsetek. De majd Las Vegasban talan.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#8) Stevee83


Stevee83
aktív tag

LA baromi unalmas és semmilyen csak a beachek Redondo Beach, Manhattan Beach, Santa Monica, Venice Beach érdekes. Én tavaly júniusban voltam de 1 óra elég volt LA-ből :) további jó szórakozást. Én élveztem Death Valleyt ha tehetitek nézzétek meg Badwatert. Las Vegas nekem nem jött be csilli-villi de ennyi. Igaz én a parkok miatt menem. Death Valley, Zion National Park, Valley of Fire State Park.

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#9) Bog válasza Stevee83 (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Death Valleyba most indulnak épp :K

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) Vole válasza Stevee83 (#8) üzenetére


Vole
tag

Pedig Vegas szazszor erdekesebb mint LA. Azert nem csak a kaszino fenyes feliratait lehet nezni, meg a csillogo-villogo nyerogepeket. Ott van peldaul a Mirage elotti szokokut-show estenkent ami eleg latvanyos, vagy nap kozben a tigrisek es delfinek.
De erdemes felulni az uj oriaskerekre is, biztos gyonyoru latvany ejjel az egesz varos ( amikor mi voltunk meg nem volt ott az oriaskerek ugyhogy csak tippelek :) ).

Es persze Vegashoz tartozik a Hoover gat is ami mellett van egy park szep nagy toval.

A latvanyossagok mellett pedig ezer es egy program ( pl. eles loveszet, buggy -zas a sivatagban, nagy munkagepekkel szorakozni, Nascar autot vezetni a versenypalyan.... ).

(#11) Bog válasza Vole (#10) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az óriáskerék megvolt tavaly. Annyira nem jöttem tőle lázba. Ahogyan a műtűzhányó, meg a többi giccses izé sem okvetlenül nyűgöz le. Voltunk az fél-Eiffel-torony tetején is, a régi Vegas viccesebb (Fremont), de az is inkább csak egy estére.
Nyilván Vegast azért látni kell egy USA-trip során, de sokszor inkább Death Valley és Grand Canyon, ha lehet választani. Persze mindenki mást priorizál, LA-ben is tudtam volna még pár napot eltölteni a Universalnál.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) Vole válasza Bog (#11) üzenetére


Vole
tag

Neked semmi nem jo :DDD

(#13) Bog válasza Vole (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mondjuk egyébként valóban :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) Foglalt név


Foglalt név
addikt

A következő részre leszek igazán kíváncsi :) Az SF-LA még a Mustanggal sem volt leányálom egy nap alatt, de az LA-Vegas közbeszúrva a Death Valleyvel ennyi idő alatt biztosan taccsra teszi őket :)
Egy sofőrrel, egy Yarissal, 3 ilyen nap után kellenek golyszik egy ilyen vállaláshoz :)
HF&GL!

[ Szerkesztve ]

(#15) kelly416


kelly416
veterán

Ó fiúk, ezt most miért kell? Megint vennem kell egy PS-t meg a GTA V-öt, mert úgy meghoztátok a kedvem... :DDD

Amúgy hajrá-hajrá. Kellemes és élménydús ott tartózkodást!

(#16) benjonino válasza Bog (#11) üzenetére


benjonino
tag

Teljesen igazat adok Bognak. Vegas felé nagyon nagyok az elvárások, amit nem biztos, hogy meg tud ugrani, és holott tényleg nagyon látványos, de egy idő után fárasztó. ( Ha egy filmre nagy elvárásokkal ülsz be, nem biztos, hogy tetszeni fog, míg ha teljesen ismeretlenül látod, akkor tátott szájjal csodálkozol. Ilyen Vegas is. )

Grand Canyonba le kell mászni, legalább egy kis darabon, hogy ne csak Isten szemszögből felülről gyönyörködhess, hanem emberként a részese lehess!

(#17) Fejvadi válasza Vole (#10) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Azt én is megnéztem többször is. Nagyon szép. Még a robajok sem zavartak. :)

(#18) Grodd


Grodd
tag

Ha Vegasba értek, a Stratosphere Tower-t ki ne hagyjátok, jó kis adrenalin pumpa :D

(#19) Vole


Vole
tag

Csak en nem talalom az ujabb irasokat? Vagy itt megszakadt az elmenybeszamolo es most 100% CES?

(#20) Bog válasza Vole (#19) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azóta volt Death Valley és Vegas-post is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#21) Vole válasza Bog (#20) üzenetére


Vole
tag

Oke, es hol lehet megtalalni? Mert a CES blogok kozott nincs :)

(#22) Tutu7030 válasza Vole (#21) üzenetére


Tutu7030
veterán

[link]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#23) Vole válasza Tutu7030 (#22) üzenetére


Vole
tag

Koszi, ezt az oldalt elmentem, mert en a prohardveren keresgeltem, a korabbiakat is ott talaltam :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.