Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TeeJay


TeeJay
félisten

Minden héten járok buliba Budapest nagy szórakozó helyein de még sosem hallottam h bármelyik magyar DJ szkreccselne... Az bakelit fícsör és kutyát nem érdekel ma már... Inkább azt oldják meg hogy a zenéket bpm alapján egymásra tudja keverni úgy ahogy.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#2) Cefet


Cefet
aktív tag

"Az új zászlóshajó egyébként a kisméretű CL98 modell, amely 3500 watt kimeneti teljesítményre képes,..."
No comment... :W

(#3) D.Va válasza TeeJay (#1) üzenetére


D.Va
senior tag

talán nem undergrund hiphop/rap bulikba jársz. nyilván nem wellhello meg zsüsztin bíber jellegű bulikon megy a szkreccselés mert nem oda való...

(#4) MrT válasza Cefet (#2) üzenetére


MrT
csendes tag

3500 watt...ja... PMPO, a tényleges RMS meg 60

(#5) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Ez a 100-as nem is rossz, kompakt elviszed egy házibuliba és ha nem hívják rád a zsarukat akkor jó is.

(#6) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Kinek jön be ez a design? Átböngésztem mostanában a mikro hi-fi felhozatalt, aminek egy jó része ilyen, bocsá' piacos design... én pl. tinédzserként sem mozdultam volna az ilyenre...

Jevons paradox

(#7) kriszpontaz válasza Aprósólyom (#6) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha nem villog a sötétben, nem találod meg mit kell leborítani sörrel :DDD.

(#8) #31600896


#31600896
törölt tag

Miért megy ilyen bazári vonalon ez a dizájn? Minden gyártó erre tart. Milliónyi wattok, tükröződő ujjlenyomatgyűjtő fényezés, fapad kijelző, ledfények a hangszórókban... ennyire menő zugdiszkót csinálni a szoba sarkában? Tolják azt a sok keverő, szkeccselő funkciót, na meg a karakoke-t, de ki a fene énekelget bele a zenébe? Már nem menő, inkább gáz. Mondjuk szerintem mindig is gáz volt. Keveseknek van jó hangja hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#9) D.Va válasza #31600896 (#8) üzenetére


D.Va
senior tag

5 kör pálesz után mindenkinek jó hangja van ;] Legalábbis azt hiszik :P
Amúgy nyilván messze állnak ezek a 3000W-tól de a láda design-ja (hang/akkusztika szempontjából) elég jól meg van tervezve ezeknél, általában elég nagyot szólnak, egy házibulihoz bőven elég egy ilyen nagyobb szett, bár a dízsé fícsöröket én is feleslegesnek találom, de már 20 éve is pakoltak ilyen karahokit meg mixelő baromságot a hifikbe... ez van.

[ Szerkesztve ]

(#10) Cs1csó válasza D.Va (#9) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nincs ezzel gond, EZ célszerszám főleg az az egyrészes mobilizálható cucc. Kimondottan házibuliba tökéletes:
- erős mély
- erős magas
- közép semmi :DDD
- világít
- egyben van az egész van valami fogója lehet hurcolászni
- valaki itt írta hogy inkább a két szám egybemixelése BPM szerint a hasznosabb lehet ezt is tudja

Ez célszerszám.

(#11) dabadab válasza #31600896 (#8) üzenetére


dabadab
titán

A karaoke valószínűleg a hazai piacnak szól, arrafelé baromi népszerű.

DRM is theft

(#12) dabadab válasza MrT (#4) üzenetére


dabadab
titán

Annál valószínűleg egy kicsit több. Most ránéztem a már kapható cuccokra, az "1800 wattos" az 170 wattot fogyaszt, szóval ha D osztályú erősítő van benne (és miért lenne más), akkor az bőven 100 watt feletti RMS-re elég (ami már tényleg elég hangos), szóval így saccperkábé olyan 13-mal kell osztani a megadott adatokat :)

DRM is theft

(#13) samu2062


samu2062
aktív tag

3500 watt...
Most tényleg a prohardver is lesüllyed erre a szintre?
Ez szakmai fórum,bakker! 😏

(#14) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Megtalálta az LG is azt a közönséget, akikből sok van és akik tuti imádni fogják ezt a terméket. A célcsoport neve: suttyók

PS C:\>_

(#15) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"...összesűrített levegőt az akusztikus hangnyomás létrehozásához az erősítőcsatornán keresztül áramoltatja, így a létrehozott magas frekvenciás hangokat és basszust a felhasználók nem csak hallhatják, de érezhetik is."

Bámulatos, hogy fejlődik a tudomány.
Húsz éve ehhez egy jobb erősítő és két izmos hangfal kellet.
Ma már némi sűrített levegőn kívül másra nincs szükség.

Nagyon várom már a 2.0-ás változatát, amikor a sztereó hangzást a két irányba kifújt levegővel állítják elő. :DDD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#16) #31600896 válasza Rickenstein (#14) üzenetére


#31600896
törölt tag

Egy kis mezei suttyónak kötve hiszem, hogy lenne rá pénze. Árukeresőn nézegettem az ilyen hifiket, 200k körüli áron vannak. Szerintem nem fogják ezeket kapkodni itthon, Közép és Dél-Amerikában viszont nagyon fellendült ezek iránt az érdeklődés.

(#17) Rickenstein válasza #31600896 (#16) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Tesco áruhitellel ugyanúgy megoldják, mint a noname mélynyomót a szakadt bömösbe 😁

PS C:\>_

(#18) Aprósólyom válasza samu2062 (#13) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ez valahol jogos. Olyan, mintha csak átemelnének egy marketing szöveget változtatás nélkül, amihez valaki vállalja a nevét. Ez így fura és érthetetlen. Bár, én gyanítom, hogy a legtöbb ember már kapizsgálja, hogy mit jelent ez az adat, mert kb 10-15 éve volt egy hullám, mikor rengeteg hangdoboz/rendszer büszkélkedett P.M.P.O. teljesítménnyel....

Jevons paradox

(#19) samu2062 válasza Aprósólyom (#18) üzenetére


samu2062
aktív tag

Olyan, mintha csak átemelnének egy marketing szöveget változtatás nélkül, amihez valaki vállalja a nevét. Ez így fura és érthetetlen

Igen,én is erre gondoltam.Egy szakmai oldalnak ezt nem kéne szerintem.

kb 10-15 éve volt egy hullám, mikor rengeteg hangdoboz/rendszer büszkélkedett P.M.P.O. teljesítménnyel....

Már sokkal régebben is és már akkor is gáz volt ezzel az impulzusüzemben leadott,a másodperc töredékéig tartó maszlaggal jönni.
Ez az adat akár százszorosa is lehet a valódi,effektív teljesítménynek.Én már gyerekkoromban is rájöttem magamtól,hogy ez csak marketing bullshit.Persze akkor még nem használtunk ilyen fogalmakat. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.