Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicze


vicze
félisten

LG és Samsung pont ugyan ezt mutatta be.
Pont annyira lesz moduláris mint a Samsung Evokitek? :)

(#2) nemlehet válasza vicze (#1) üzenetére


nemlehet
őstag

Kérdés milyen csatlakozóval vannak szerelve a modulok, illetve lehet-e külön kapni magát a kijelzőt. Ha esetleg valami szabvány, vagy nem túl egyedi cuccal csatlakoznak akkor sokan örülnek egy jó minőségű 4k panelnek minden sallang nélkül.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#3) dementor


dementor
senior tag

És ez a kijelző mennyire lehet flexibilis? Nehogy kicsomagolásnál már elrepedjen. Egyébként lenyűgöző.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#4) elefant válasza nemlehet (#2) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

nem lehet külön kapni!! azt nem tudom pontosan hogy milyen csatit használnak rá

de azt megkérdeztem, hogy megvehetem e magában a kijelzőt, de nem.

(#5) T_Stark


T_Stark
őstag

Ennek a TV vékonyításnak mégis mi értelme?
Egy telefonnál, amit a zsebedben hordasz, kezedben fogsz, vagy tabletnél, még egy szintig oké a dolog, amíg nem megy a használhatóság rovására, laptopnál szintén, de egy TV-nél, ami az állványon vagy falon van, nem pont mindegy?

(#6) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Nem semmi "kis" TV. Azért egy ilyen jól mutat a nappaliban. :)
Amúgy ezt én sem értem miért kell ennyire levékonyítani egy TV-t, kicsomagolni se merném már.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#7) big-J válasza T_Stark (#5) üzenetére


big-J
őstag

Ezeket a nappali kozepebe kell tenni, hogy latszodjon milyen vekony.
Nem az a lenyeg, hogy milyen vekony hanem hogy hanyan latjak hogy vekony.

(#8) elefant válasza T_Stark (#5) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

szerintem annyi, hogy lehessen mutogatni, hogy ilyenjük is van. A Xiaomi esetében annyi értelme lehet, hogy a nagyközönség felé azt kommunikálják, hogy ez nem egy tizenkettő egy tucat kínai gagyi cég, hanem egy valóban innovatív vállalat, aminek nem ciki megvenni a termékeit.

(#9) Akula


Akula
őstag

Szerintem csak a technikai verseny miatt van egy ilyen felület/vastagság arány meccs a panelgyártók között. Nekünk, mint felhasználónak a felület számít, illetve az is határok közé szorítkozik, ha az ideális nézési távolságot is figyelembe vesszük. A moziélményt már évekkel ezelőtt kipipálhattuk és a 4K és 3D is megvan már. Van még olyan fogyasztói igény ami nincs még kipipálva? Ja, nekem van. Jó lenne, ha egy ilyen TV egyetlen CR2032-es litiumion elemmel legalább egy hónapig bírna menni.

Amúgy jó kis TV, egy nyereményjáték során magamévá tenném :D

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#10) atus72 válasza Akula (#9) üzenetére


atus72
senior tag

nyilvánosan?

(#11) elefant válasza atus72 (#10) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

:Y :C

(#12) T_Stark válasza elefant (#8) üzenetére


T_Stark
őstag

Ebben lehet valami, de mondjuk én nem halnék bele, ha háromszor ilyen vastag TV-t csinálnának, és inkább a kiváló képminőséggel villognának, a megfizethető ár mellett. :DDD

(#13) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Ez nem vékony tévé, hanem egy vékony kijelző. A tévé többi alkatrésze külön van "csomagolva", így könnyű...

[ Szerkesztve ]

(#14) nemlehet válasza elefant (#4) üzenetére


nemlehet
őstag

Hát az gáz :D Akkor viszont a techdemón kívül sok értelmét nem látom.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#15) Astroboy


Astroboy
őstag

Vastag, nem kell :DDD

(#16) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Az nem Kszájomi lenne az az írás szerinti kiejtés helyett?!

(#17) gerii válasza T_Stark (#5) üzenetére


gerii
addikt

1 - selling point
2 - anyagköltség
3 - logisztikai költségek
4 - valahogy el kell jutni a felcsavarható variánsokig

(#18) Picco


Picco
addikt

az a baj hogy csak a sekelyes felhasznaloi igenyek utan mennek. ha R=1 ezert hajlando leszurkolni tobb penzt akkor ezt gyartjak. ugy latszik hogy a vekonyitas olcsobb mint az odatoszos kepminoseg/funkcionalitas.
modularitas egyebkent TV-knel erdekes koncepcio, nem gondoltam volna hogy meglepik.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#19) clon


clon
aktív tag

A cím alapján én azt hittem olyan lett a TV mint a moduláris telefon. Alap TV és oldalról modulokat lehet beletolni pl. WIFI, +csatlakozók, okosmodul (compute stick helyett), stb. Erre van egy kijelző lábakkal + egy külön zárt doboz (amit a gyerek megfog és a kábellel lehúzza az egészet :) ).
De, lehet csak nekem nem jött be.

(#20) kpal


kpal
veterán

LG megoldása jobban bejön.

(#21) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Szép nagy és intelligens képkeret.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#22) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem kell, nem matt.

(#23) DavidQ


DavidQ
tag

Tetszik! Elég jól szól a hangprojektor is! :) Sháomí

Nem minden kínai szirszar szar!

(#24) janos666 válasza Picco (#18) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Régen is voltak ilyenek (most épp a 2008-as Pioneer jut eszembe, mert abból van itthon, de biztos volt máskor és más gyártónak is hasonló), hogy opcionálisan lehetett megvenni a felcsatlakoztatható hangszórókat, vagy akár ugyan így "kipakolták a belét" egy külön kis dobozba, hogy vékonyabb lehessen a kijelző rész (de a példaként hozott Pioneer KRP is bár standard DisplayPort kábelt használ, hiába kötsz rá egy natív DP csatis PC VGA kártyát a Pio féle doboz helyett, nem fog működni, esetleg valami beépített hibajelzés félét mutogat).

(#22) hemaka

Hiányzik a gyöngyházfény hatás? ;]
De utálom... laptopon van értelme, hisz akár szabadtérre is kiviheted, vagy vonaton is előveheted ablak mellett, ahol nem tudod eltakarni a napot, de már irodákba is megkérdőjelezhető a dolog (ott talán lehetne úgy rendezni a teret, hogy a dolgozó ne lássa közvetlenül visszatükröződni a lámpákat vagy a napot a képernyőn), otthonra viszont őrület (ott akkor és úgy sötétítesz, ahogy szeretnél, de "levakarni" szinte lehetetlen a sz@rt a képernyőről és folyton csak zavarja az élményt...).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#25) Baggins86 válasza SunMount3r (#16) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Nem, az Sáomi a kiejtés szerint.

(#26) Graphics válasza SunMount3r (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagyon nem. Sáomi

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) SunMount3r válasza Graphics (#26) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Értem, mint a Szavér... :D

(#28) Tidus válasza Rodi 4.80 (#13) üzenetére


Tidus
addikt

A videón amire te gondolsz az a projektor.
Ha már veszel egy lapos tévét, egy projektor min. dukál hozzá, ha nem csak a képet akarod élvezni.

(#29) #72042496 válasza T_Stark (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem mindegy. :)

Két évig egy alsókategóriás tévé volt nálam a falra szerelve, az 10+ centire biztos kinnvolt a fal síkjából. Már úgy is tetszett egyébként, de az új tévém sokkalta vékonyabb, és sokkalta jobban is néz ki a konzolon. Egy ekkora dögnél pedig igenis fontos, hogyan néz ki. A vékony kivitel és a minőség nem is feltétlenül vagy-vagy, mert a drágább készülékek nemcsak vékonyabbak általában, de a képük is jobb.

Volt olyan komment, hogy kicsomagolni is félne az illető. Nem kell félni, én a tényleg vékony LG OLED-en is teljesen meglepődtem, mennyire le van merevítve, de a mostani vékony Samsungom is teljesen masszív.

(#30) Luck Dragon

Ez sem hozta azt az izgalmas egyediséget amit kerestem. Lásd--> 55PDL8908S

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) Graphics válasza Luck Dragon (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem vagy Te egy kicsit részrehajló ;] ?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) Luck Dragon válasza Graphics (#31) üzenetére

Áhh de hogy is. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Nálunk Sony-k vannak, azok is elég vékonyak már, meg keskeny a káva, így elég nehéz úgy mozgatni, hogy ne tapicskold össze a képernyőt. Ez most a gyártók aktuális epénisz méregetése, de amíg ezzel el lehet adni, tökéletesen megértem őket. Jövőre majd lesz más.

Laci

(#34) #72042496 válasza Gusztáv (#33) üzenetére


#72042496
törölt tag

"így elég nehéz úgy mozgatni, hogy ne tapicskold össze a képernyőt"

Hmm... kesztyű? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.