Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudi


rudi
nagyúr

Ez komoly, hogy csak most kezdenek telefonba 64 bites Intelt rakni? Pedig elvileg minden 2014-ben kihozott Atom (3xxx széria) 64 bites. Tényleg a 2013-as fejlesztést (2xxx Atomok) rakták a 2014-es telefonokba?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#2) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Le a kalappal a Lenovo előtt. Nem semmi amit csinálnak.
Ez is nagyon jól hangzik, persze megfelelő árazással.

All→M8

(#3) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Kezdek egyre jobban drukkolni a "sok ocso" népnek...ezek már igazán jó termékek(veletechen volt lehetőségem megnézni őket,tényleg sokat fejlődtek!)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4) C$abi


C$abi
aktív tag

Nagyon nyomja az Intel a procijait, mégha veszteséggel is. De ennyire rossz ez az x86 mobil cuccokba, hogy csak páran alkalmazzák őket? Nem azért, de egy játék se akasztotta meg eddig a nyolcas Memo Padomat, pedig nem Angry Birdsöt játszottam rajta, hanem GTA Vice City-t meg Dead Trigger 2-t, mindet fullon. Maga telefon pedig kifejezetten szép lett, csak a kijelző lett kissé elnagyolva. :)

(#5) Peet91


Peet91
aktív tag

Anyaghasználatról mit lehet tudni?

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#6) Straw válasza rudi (#1) üzenetére


Straw
senior tag

Ha jól tudom eddig nem nagyon volt értelme a 64bitnek, mert a Lolipop az első android verzió ami ki is tudja használni. És még az sem túl elterjedt, sajnos.

42

(#7) tjb007 válasza rudi (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mivel eddig nem volt mit, ezért nem is nagyon tudtak volna telefonba 64 bites Intelt rakni.
Mondjuk a Merrifield (ami direkt telefonokba lett szánva) mehetett volna, de az valamiért a Dellen kívül eddig a kutyának sem kellett. Biztos úgy vannak vele a gyártók, hogy már snassz lenne telefonba kétmagos processzort rakni.
A Moorefield meg csak a nyár végén-ősz elején vált elérthetővé, akkora meg már gondolom úgy voltak vele a gyártók, hogy majd inkább jövőre. Az ASUS azért a biztonság kedvéért novemberben kipréselt magából két ilyen tabletet.

„Tényleg a 2013-as fejlesztést (2xxx Atomok) rakták a 2014-es telefonokba?”

Pontosan, ahogy mondod (vagyis kérdezed).
Mondjuk összesen öt darab ilyen telefon volt, mindegyik az ASUS Zenfone széria tagja.

(#8) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Nagyon belehuztak a Lenovónál, jónak tűnik ez a készülék is (a kijelzőméretet leszámítva). Remélem az árazást sem rontják el nagyon. :N

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#9) babkukta


babkukta
senior tag

Ez nagyon jól néz ki! Ahogy látom, matt a hátulja. Igaz, picit nagy a kijelző, de nem rossz. Kíváncsi leszek, hányan vetnek be még Intel chipet a nagyok közül :) Asus, Lenovo pipa. Egyéb?

Üdvözlettel, Tibi

(#11) babkukta válasza #32839680 (#10) üzenetére


babkukta
senior tag

nem mondtam, h csúcskategória :)

Üdvözlettel, Tibi

(#12) Sinesol


Sinesol
veterán

Nem hinném hogy barmi megakasztaná, szerintem a cpu erő már igy is bőven sok, általában már csak a ram mennyiségen és a gpu-n múlik az, hogy laggol-e a droid vagy sem. :K

(#13) andris1602


andris1602
aktív tag

Nagyon helyes :) Jöjjön hozzánk is, majd lenyomja még jobban a középkategória árszínvonalát. :))

(#14) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Fehérben nagyon szép.

(#15) Blyan válasza tjb007 (#7) üzenetére


Blyan
félisten

Amúgy hogy áll majd teljesítményben a cikkben említett SoC?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16) BeastMode válasza #32839680 (#10) üzenetére


BeastMode
őstag

Mire nem elég a Snapdragon 800? A QHD meghajtásán kívül (de az amúgy is teljesen értelmetlen dolog).

(#17) Crytek


Crytek
veterán

" de nyilván sok függ a szoftveres optimalizációtól is. "

Sajnos, pont ez az hogy mindenhol csak a sírás megy hogy inteles telefonoknál ilyen nem igen létezik.

Next PC Upgrade: 2022

(#18) Sinesol válasza Crytek (#17) üzenetére


Sinesol
veterán

Szerintem Androidon alapból nem is létezik olyan hogy optimalizáció, szóval semmi gond.
Eddig is az volt a megoldás a problémákra hogy tegyél bele több ramot, erösebb Soc-ot stb.

(#19) dlaj


dlaj
őstag

Ez is balkezeseknek készült, a bal oldalra rakott bekapcs gombbal. :W

(#20) berek21


berek21
senior tag

Ez lenne a P780 utódja?

LG Velvet eladó!

(#21) boeing


boeing
senior tag

Szép egy telcsi lett. :K

(#22) tjb007 válasza Blyan (#15) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jól áll, Snapdragon 801 szint (legalábbis GPU oldalon, a CPU már egy más kategória, abban jobb).
Ha egy évvel korábban hozzák ki az erre épülő készülékeket simán elmentek volna a felsőkategóriában is, idén viszont már csak a felső-középkategóriába elég.

(#23) szabi820 válasza dlaj (#19) üzenetére


szabi820
tag

Baloldalra???!!!!!! :Y

(#24) Chiller válasza dlaj (#19) üzenetére


Chiller
őstag

Ööööö, hogy mondod? :DD
Nem mindegy melyik oldalon van a bekapcs gomb? Nem hiszem, hogy azt nyomogatod félpercenként...

(#25) G4bi89


G4bi89
senior tag

Na ha már gombok... Aki kitalálta, hogy fel kell cserélni a vissza és a task váltó gombokat azt fejbe kellene csapni. :DDD Még Bog is mellényúl (0:53) a videóban. Ez valami Samu majmolás lehet mert ők kezdték el annak idején.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#26) Blyan válasza tjb007 (#22) üzenetére


Blyan
félisten

Ez már elég korrekt, kiváncsi vagyok meddig kullognak és mikor érik el a mindenkori aktuális generációt.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#27) hdanit610


hdanit610
aktív tag

Eléggé bejön nekem ez a teló, eddig a CES-en bemutatottak közül mindenképpen. No de még nincs vége, várjuk a többi újdonságot! :))

(#28) dlaj válasza Chiller (#24) üzenetére


dlaj
őstag

Jobbkezes vagyok. A jobb oldalon (kb. középen, vagy kicsit feljebb) lévő gombot sokkal kényelmesebben elérem, mintha bal oldalon lenne. Ha egy nap egyszer kapcsolom be, akkor egyszer kényelmesebb/kényelmetlenebb.

(#29) Sinesol válasza dlaj (#28) üzenetére


Sinesol
veterán

Naponta ki-be kapcs? Az miert? Én olyan max 2-3 havonta ha hasznalom ha neha kifutok az akksibol. Mondjuk epp ezert tulsagosan nem is erdekel hol az a gomb :)

(#30) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Ez nagyon jó így ahogy van és ahogy olvasom a teljesítmény is jó.

Vajon nálunk mennyire sikerül elszállni az árazással :F

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#31) dlaj válasza Sinesol (#29) üzenetére


dlaj
őstag

Én sem kapcsolom ki sűrűbben.
A kijelző bekapcsolására/felélesztésére gondoltam. Ha mondjuk dupla koppintással, vagy a képernyőn való simítással fel lehet éleszteni a kijelzőt (mint Doogee D310), akkor nekem is mindegy, hogy hol van a bekapcsoló gomb.

(#32) Luck Dragon

4000 mAh-s akkumulátor azért nem semmi, régen mindig csak a Philips készülékeiben lehetett olvasni ilyen nagyságrendbeli akkukat, de most már a nagy akku egyenlő a lenovoval.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) Emtra


Emtra
tag

intel még csak a snapi 800-at súrolja

(#34) rudi válasza Emtra (#33) üzenetére


rudi
nagyúr

És mellette 14 nm-en tömeggyárt 1,3 milliárd tranzisztoros chipet. Más téma, de ez a gyártástechnológiai előny megenged némi teljesítménybeli késlekedést. Aztán hogy mennyit, az a jövő zenéje, szerintem úgy 2016-ra válik tisztává az Intel vs ARM-os többség valódi erőviszonya.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#35) andris1602 válasza rudi (#34) üzenetére


andris1602
aktív tag

Arról nem is beszélve, hogy ekkora teljesítmény - szerintem - bármire elég.

Mondjuk lehet, hogy azért mondom ezt, mert még nem volt snapi 801-el szerelt eszköz a kezemben, csak egy mtk6589-es ;] de én ezt is elégnek érzem...

[ Szerkesztve ]

(#37) Blyan válasza #32839680 (#36) üzenetére


Blyan
félisten

Nem mintha túl nagy rétegigény kellene legyen a QHD.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#38) WOT-H-A-C válasza #32839680 (#36) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A Lenovo k920 döccenés mentessen viszi a 6" os QHD kijelzőt Snapi 801-el! ;)

# 26) Blyan

nem kell sokáig várnod. Nemsokára jön a Vibe max és a vibe z3 pro Ami a jelenlegi generációnak megfeleő csúcs hardver lesz :K

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#39) Joe1987


Joe1987
újonc

Van valakinek felhasználói tapasztalata ezzel a telefonnal?

(#40) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

Az utolsó hozzászólást nézve, nem nagyon pörög a topik ...

:(

Van / volt valakinek ilyen telefonja?

Az edigital honlapján találtam a készüléket, 64.990.- Ft-ért még most is megvehető lenne. A leírása alapján elég jónak tűnik, de azért jó lenne valami megerősítés, hogy érdemes-e ebben gondolkodni, vagy nem?

Press any key to continue ...

(#41) marsu válasza marsu (#40) üzenetére


marsu
addikt

No, mégis csak megvettük ...

Ár / érték arányban tökéletesen jó választás!

Nekem kicsit nagynak tűnik az 5,5" kijelző, de hozzá lehet szokni.

A 4000 mAh -s akksi miatt elvileg jó hosszú a készenléti ideje, de majd kiderül mennyit bír.

Utolsó darabot hoztuk el a Mammut-ból, de a vidéki boltokban még akad egy-egy darab ...

Press any key to continue ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.