Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cellpeti


cellpeti
veterán

Nem kéne erőltetni az egeret és a billentyűzetet ennyire :(

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2) Amacs


Amacs
aktív tag

A K95 bejön, elfogadnám.

(#3) Pug válasza Amacs (#2) üzenetére


Pug
veterán

Helyes a rágcsáló és a bill, jöhetne mindkettő, egy kicsit olcsóbban. :DDD

(#4) Angel1981


Angel1981
veterán

A Flash Voyager GT Turbo igencsak bejövős - még ha a neve kicsit idétlen is. :)

(#5) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A pen drive külsőleg illene az 550 d házukhoz.
Menne hozzá még a bill is, hm jó is lenne.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#6) PPatrik válasza Ł-IceRocK-Ł (#5) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Igen. Nekem is nagyon tetszik, orultem is hogy vegre egy gyors, kupakmentes, kicsi pendrive, de erre meglattam, hogy a sebesseg ertekek, amik csak a 128gb-os adatai. A 32Gb-os 250/105, a 64gb-os pedig 260/220 ertekekkel rendelkezik a gyarto oldala szerint. Persze azert durva, hogy a gyartonal is ezt az erteket irjak oda a szoveges leirasban es csak a tulajdonsagoknal van odairva, hogy lassabbak valojaban. Hat ez tul szep volt hogy igaz legyen.

(#7) bladegery


bladegery
senior tag

Jó márka ez a Corsair majdnem minden termékük ízléses és jó minőségű, grat nekik!:D

gergely-szabo.com

(#8) Chp


Chp
őstag

Szimpatikusak ezek a kalózék, nemrég volt egy Corsair memóriám, nagyon szerettem és nem is volt drága.

(#9) Kashim


Kashim
őstag

Nem tűnnek rossznak, de ha már ilyen komoly perifériát vennék, inkább a nagyobb múltú klasszikus gyártóktól néznék valamit. (pl. Logitech) Valahogy megbízhatóbbnak tűnnek, a driveres oldalt nem is említve.

Egyébként ennyire megy most ez az üzletág, hogy lassan már mindenki gyárt egeret meg billentyűzetet, vagy ilyen látványosan nem tudnak mit kezdeni magukkal?

(#10) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Jó cuccok ezek. A pendrive nálam elég esélyes. :K

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#11) zazahoho


zazahoho
őstag

Memória díszítő elem :U, sok corsair termékem van illetve volt, de ez már a hülyeség netovábbja.

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#12) Jhonny06 válasza cellpeti (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

És ez még vonatkozik pár gyártóra, ma már boldog-boldogtalan ontja magából őket és egyik szarabb, mint a másik.

(#13) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A Corsair Voyager Air 1 TB-os változata felkeltette érdeklődésem, lehet benevezek egyre.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14) ViZion


ViZion
félisten

Jónak tűnik a bill, de az ilyen semilyen makrógombok nekem nem valók. Ki a franc jegyzi meg, h mire mit programozott? Miért nem lehet kicsit nagyobb, hogy ne 3-asával nyomjam le, és miért nem lehet "dedikált" gomb: talk team, say all, map, stat, ilyesmik...? Minden játékban arra állítanám, kész.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15) jocek91 válasza zazahoho (#11) üzenetére


jocek91
aktív tag

Én is mondom mi ez. Gyakorlatilag egy darab műanyag ami színezve van és ezt tudod cserélgetni. Ezt bárki megcsinálja otthon elég olcsón. :U

(#16) Zodicus


Zodicus
senior tag

Az M95 fehérben elég vadul néz ki, kellene.

Szerk.: -

[ Szerkesztve ]

(#17) Pug válasza Ł-IceRocK-Ł (#5) üzenetére


Pug
veterán

Haz megvan, mar csak a tobbire kell kuporgatnom :DDD

(#18) Cooley18


Cooley18
aktív tag

Megvan a következő billentyűzetem. :))

(#19) lujo10


lujo10
aktív tag

Azok az egerek nagyon bejönnek :)

[ Szerkesztve ]

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#20) kromatika


kromatika
veterán

"Corsair Voyager Air 500 GB-os és 1 TB-os változata rendre 180 és 220 dollárért lesz" elég húzós ár.

(#21) Ste


Ste
addikt

"A vállalat megfigyelte, hogy a legtöbb játékos heves akció közben magas felbontással játszik, de ez nem feltétlen ideális a precíz célzáshoz, így a Sniper gomb megnyomásával, a lézeres szenzor egy magas precizitású módba vált" - most mi van? Az a magas felbontàs rossz ami a user hasznàl, de ha àtvàlt a cèg àltal definiàlt magas felbontàsra akkor màr minden rendben?

(#22) vinibali


vinibali
őstag

jópofa a világítós memória. ha valaki szereti fogdosni, hogy megállapítsa izzad-e rendesen(én szoktam :D ) akkor jó lehet, ha nem egy ventibe nyúlsz bele :)
közben találtam még pár képet, elég komoly kis modul ez amire feltolják Dominator Platinum DDR3 2133: KÉP1 KÉP2...

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#23) Malanrion


Malanrion
tag

a billentyűzet nagyon jó.. most vettem tőlük, házat, ramot, kíváncsi vagyok.., nekem szimpatikusak, szép, letisztult, minimalista.

(#24) Cooley18 válasza Malanrion (#23) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Minimalistának azért nem mondanám. :D

Ste: Van rajta egy gomb, amihez alapból hozzá van rendelve egy 800dpi felbontású "Sniper" profil. Nekem M90-em van, itt magamnak kell beállítani, de ez 10 másodpercnyi időt vesz igénybe, szóval ez a "megfigyelték", és csináltak neki egy gombot duma csak bullshit a hülyébbeknek, viszont tényleg érdemes használni. :)
Az M95 gyakorlatilag egy új, nagyobb felbontású szenzoros, fehérbe öltöztetett M90. Viszont MMO/RTS patkány mivolta révén totál felesleges a 8200dpi, még az M90 5700-a is felesleges.

(#25) Malanrion válasza Cooley18 (#24) üzenetére


Malanrion
tag

nem tudásra gondoltam :N hanem kinézetre.... nincs kobra,sárkány,kutya,8led háttérvilágítás, + a számomra felesleges extrák :DDD

(#26) Zé777


Zé777
tag

Szép kis cuccok ezek, van pár kiszemelt köztük, ami ha nem eltúlzott áron lép be a piaci életbe esélyes nálam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.