Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zoleek


zoleek
tag

:Y Nem semmi micsoda "szörnyeket" álmodnak meg egyes gyártók...

Ha nem vagy képes egy értelmezhető privátot összehozni, (köszön-->nevezd meg a tárgyat-->kérdés róla-->elköszön) könnyítsük meg egymás dolgát! Kérlek inkább NE is írj nekem.

(#2) szuper-t


szuper-t
senior tag

Nem rossz bár szerintem elég bénán néz ki oldalt az a kijelző
Érdekes az üzemidő is nem akarok szarka lenni de Mazoista aki 1 ilyen gépel akar a városban wifizni 1 et
akkor már inkább sima EEEpc

(#3) Simi2000


Simi2000
tag

Érdekes elgondolás...de hogy ez kinek kell?

(#4) Magnum_


Magnum_
nagyúr

beszarok

I humbly and respectfully decline™

(#5) HXY


HXY
addikt

Minek bele 1,6GHz-es CPU??
Rakhattak volna bele 1GHz-es Z-s atomot, amivel többször ennyi ideig bírná...

(#6) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Hát, bizony ez a kialakítás használat szempontjából elég gáz...
Most vagy a kijelző pici és rossz helyen van, vagy pedig billentyűzethez mérten ki.@...tt sokat fogyaszt és még nehéz is. :DDD

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#7) Asador válasza Kendek (#6) üzenetére


Asador
tag

Faternak el tudnám képzelni netes gépnek, így legalább nem kéne folyton attól rettegnie, hogy anyám a következő takarításnál hány kábelt szaggat ki a most földön álló gépből.. :)

(#8) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Azért van rajta egy D-sub vagy ennyi a kijelző?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#9) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ez tök király, bár lövésem sincs mire lehet használni :)
Szükséges plusz kategória :U

...

(#10) nbg


nbg
senior tag

Kiraly, vegre lecserelhetem a Commodore-omat... :DDD

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#11) #81187072


#81187072
törölt tag

Egy ergonomikus billentyűzet közepén el tudom képzelni a kijelzőt, miért nem rakták oda, így a tulajok felárat fizetnek majd a gyógytornászoknál, látom előre, bár amúgy nem értem az egészet... Siker? Design-díj? Alul egy csomó hardver, így szétválasztani nyilván nem lehet őket, ez nem PDA, az ablak meg olyan aprócska a világra, mint amilyenen keresztül mutatták meg nekem annak idején Kazahsztánban, egy semmi közepére épített házban az üvegre bökve az ordító téli hidegben és szélben a puszta egy távoli pontján, úgy húsz méterre álldogáló faépítményt, amikor megkérdeztem, hogy hol végezhetném el a dolgom - komoly késztetés kellett, hogy végre nekivágjak, mert a házban volt legalább 13-14 fok is, de ez már nem tartozik ide...

[ Szerkesztve ]

(#12) waverider válasza Kendek (#6) üzenetére


waverider
senior tag

háttérvilágítása legalább van a billentyűknek? :F

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#13) brumesz


brumesz
aktív tag

ez nekem még mindig egy nagyon szimpi cucc. az ára meg...nos, ez van. végülis meg kell fizetni a tervezőket is(meg a miniatürizálást)

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#14) zsigus


zsigus
őstag

Úgy látom nem értitek a lényeget! Itt nem arról van szó, hogy csak a billentyűzet és kész hanem ott van a HDMI kimenet monitorhoz! Ez amolyan eeetop pc csak 1 billentyűzetben! A kijelző csak másodlagos kiegészítő!

(#15) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Szerintem nem látjátok a lényegét!

Gondolj bele, hogy a munkahelyi géped lenne ez. Mikor mész haza, fogod és viszed haza ezt is. Meg mindenhová. és mindig veled lesz a megszokott billentyűzet. A kis kijelző, esetleg csak funkcióbillentyűket jelenít meg, egy külső megjelenítő mellett. Vagy egy a tájékozódásra szolgál nagyobb képeknél, vagy dokumentumoknál.

Szerintem simán jó ötlet. még az akksi sem kellene bele.Minek? Ha van külső kijelző, akkor áramforrás is. Ha nincs, akkor meg a kicsivel szart se lehet kezdeni! :DDD

(= Zala =)

(#16) marked one94


marked one94
őstag

Hát elég hülyeség szerintem hogy a jobb oldalt van az a kis kijelzőre. :W Meg hogy rátudod kötni a HDMI keresztül monitora akkor is kell hozzá egy egér aminek Bluetooth-osnak kell hogy legyen mert ha jól olvastam nincs hozzá USB. Hát...

You'll Never Walk Alone

(#17) zsigus válasza marked one94 (#16) üzenetére


zsigus
őstag

sztem van rajta 3 USB is!!!! olvasd el

(#18) Jim Tonic válasza marked one94 (#16) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Olvasni-e tudsz-e? :P

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#19) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Bele tudom dugni az usbs billentyűzetemet? :DDD

(#20) zsigus válasza Silentfrog (#19) üzenetére


zsigus
őstag

:D

(#21) Cs_Laci válasza Silentfrog (#19) üzenetére


Cs_Laci
senior tag

Akár hármat is :DDD

(#22) Osibaa


Osibaa
senior tag

A gyártó részleg benézett valamit és Touchscreent rakott a Touchpad helyére? :F

[ Szerkesztve ]

"40 mikron? Kik gyártják ezt? Hangyák, hogy lássák?"

(#23) ^Clown válasza zsigus (#14) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

+1, rá kell dugni egy moncsira és jónapot.

(#24) fricz19


fricz19
őstag

érdekes elgondolás
igaz a célközönségét nem látom

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#25) littlelion21 válasza Zalaymate (#15) üzenetére


littlelion21
addikt

A munkahelyi gépekben jellemzően van processzor, rendszermemória, grafikus vezérlő és háttértár is.

Erre a célra baromira megfelel(ne) egy 1,5k-s usb-s bill.

Tehát tényleg nem látom a lényegét.

(#26) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Végre egy cucc, amivel jólesően fejbe lehet vágni az öcsémet, ha videóstreamet néz miközben játszok.

Kár, hogy már 3 éve nem játszok szinte semmit.

Skynet is real. It's called Google.

(#27) bocsika


bocsika
aktív tag

Ez így mi a ménykűre jó? :)

(#28) littlelion21 válasza bocsika (#27) üzenetére


littlelion21
addikt

Másodjára végiggondolva ez végülis egy eeetop, csak éppen a bill.-be építve.

(#29) .mf


.mf
veterán

"újszerű elgondolásra épülő termék"

Commodore64, 1982 (ill. Commodore VIC-20, 1980) :DDD

$599? Röhej... és ennyiért még csak a kétmagos Atom és Ion se fért bele... dupla-röhej...

Kalandor @ 2: ennek eredetileg az volt a célja (legalábbis én úgy értelmeztem a vázolásukból), hogy pl. ezt öledbe véve beülsz a nappaliban lévő HD vagy FullHD TV elé, és akkor azon netezel vagy nézel filmet. Ha Iont tettek volna bele, akkor úgy még valamelyest értelme is lett volna; na de így?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#30) zoo8800 válasza littlelion21 (#28) üzenetére


zoo8800
veterán

de a miniatűr kijelzője miatt önmagában nem sok mindenre jó :)

rip and tear, until it is done

(#31) Pulsar


Pulsar
veterán

iphone a billentyűbe...?! :D

(#32) littlelion21 válasza zoo8800 (#30) üzenetére


littlelion21
addikt

Valóban, de azért van rajta HDMI kimenet.
A hagyományos eeetop-ot sem tudnád sok mindenre használni bill. nélkül. :)

#301: végülis csak egy GSM modul kellene bele, és kész lenne a valódi, teljes értékű qwerty-s telefon... :D

[ Szerkesztve ]

(#33) zoo8800 válasza littlelion21 (#32) üzenetére


zoo8800
veterán

de az eeetop-ot nem is lehet bill nélkül használni. hacsak nem érintős a kijelzője.

tetszenek ezek az LCD PC-k :)

rip and tear, until it is done

(#34) kovy79


kovy79
őstag

Az ára "érdekes".
Az ötlet nem rossz, de ha hasonlóra lenne szükségem, vennék egy eee701-et 30K-ért, szépen leoperálnám róla a kijelzőt, eldolgoznám a helyét és dadadamm! Kész. Ha asztalnál használva zavarna a kicsi bill, -> USB-s bill. A mini kijelzője helyére tehettek volna tapipadot.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#35) zsirfecske


zsirfecske
addikt

vicces, de pl. kerületünkben az önkormányzatnál acer nettopokat használnak a monitorok hátára csavarva (más kérdés hogy azok ionos dual atomok!). na ilyen környezetbe ez még jobb, plusz a kis képernyőn mehet valami spéci kiegészítő alkalmazás stb.

(#36) Fáraó


Fáraó
őstag

Inkább egy laptop, mint ez. Ennek "csak" a billentyűzete teljes (majdnem), ennyi az innováció.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#37) toldy


toldy
őstag

Nem rossz, amikor először láttam is tetszet, de így egy év után igazán berakhatták volna az "új" atomot. Szerintem ideális netezős,letöltös gépnek, jobban tetszik mint a nettop.

Egyébként ennél a gépnél a kijelző elsősorban a multimédiára van kihegyezve nem pedig arra hogy azon netezzen az ember. Képnézegetés,alkalmazás indítás,rendszervisszajelző...

Az akku pedig csak egy extra, ami több vásárlót fog. Viszont kiváló szünetmentes tápnak.

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#38) zsigus válasza toldy (#37) üzenetére


zsigus
őstag

+1 szerintem is valami ilyesmire jó a kijelző olyan mint a billentyűzeteken az extra gombok play stop stb. csak érintő kijelzővel és így nem kell olyan sok gomb.

még egy valamit el tudnék képzeni én is TV-re kötve ahogy előttem is írták csak kellene rá valami wireless-es HDMI
mert úgy nem valami kényelmes, hogy kilóg a gépből egy 3m-es HDMI kábel :))

(#39) Ste válasza Zalaymate (#15) üzenetére


Ste
addikt

Akkor már inkább egy laptop :)

(#40) euchi válasza Ste (#39) üzenetére


euchi
aktív tag

Jól mondod.
Ez nem más, mint egy noti, kijelző és merevlemez nélkül. Ezért az árért már egy jobb laptopot is vehetünk.

[ Szerkesztve ]

(#41) Duree


Duree
veterán

Hát ennek mi az értelme?
Ennyi pénzért veszek a notebookot

duree54

(#42) #81187072 válasza Zalaymate (#15) üzenetére


#81187072
törölt tag

Próbáltál már billentyűzetet cipelni táskában? Több mint 40 centi széles. Ez is...
Ölben tartott géppel netezni kilógó kábelekkel?
Atomos netbookkal dolgozni a munkahelyen néhány kivételt leszámítva?
Asztali billentyűzetnél megszokott távolságból 5 collos kijelzőt olvasgatni?

A notebook és dokkoló kissé jobb megoldás.
Eh...

(#43) footy


footy
addikt

Hogy lehet ilyen drágán adni egy atomos cuccot :F

(#44) glutamin válasza #81187072 (#42) üzenetére


glutamin
őstag

Szerintem nem jó oldalról nézed ezt a gépet. Ez egy látványos billentyűzetbe zsúfolt kis szgép akar lenni, ami kevés helyet foglal az asztalon. A kijelző természetesen nem helyettesíti a monitort (nem is értem, hogy juthatott ez bárkinek is eszébe). A hordozhatóság is max a nappaliban belül értendő (íróasztal, kanapé stb). Ehhez asszisztál a hdmi transzmitter ami vezeték nélkül küldi ki a képet mondjuk egy LCD TV-re. A 4 órás akksi idő pedig bőven elég, ha a fenti szempontok szerint használja valaki.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#45) Integra


Integra
titán

mondjuk görögöket ütni jó lesz....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46) #81187072 válasza glutamin (#44) üzenetére


#81187072
törölt tag

OK, nagy nehezen találtunk neki helyet: ez egy set top box-szerűen használható HTPC. Ha két TV van, akkor át lehet vinni egyiktől a másikig, és közben nem kell kikapcsolni, mert van benne akkumulátor. :-)

(#47) FehérHolló válasza Integra (#45) üzenetére


FehérHolló
veterán

A ritka pillanat, amikor valaki osztja a véleményem. :)

Skynet is real. It's called Google.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.