Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) bepe79


bepe79
addikt

Ahogy ígértem, pár tapasztalat:
eddig betonstabil a készülék, rebootnak, kifagyásnak, jelvesztésnek, hálóeldobásnak nyoma nincsen.
A gyár által előre felrakott kijelzővédő fólia nagyon pontosan illeszkedik, sehol alatta egy porszem, szélei mind tapadnak, tehát 100%-osan van felrakva. Az USB csati tényleg nem ül mélyen, mint az összes többi strapatelónál, tehát bármelyik otthoni, régebbi töltővel, USB kábellel, vagy powerbankkal lehet tölteni. A push üzenetek pontosan, és jól megérkeznek, amit írnak nekem messengeren, az egyből csipog is, és villódzik a telefonon kék színnel az értesítési led. A b20-at ismeri, tehát nekem a SIM berakástól 4G-n (LTE) van folyamatosan, stabil, gyors, twitch nézéssel is leteszteltem már. A rendszer pörgős, nem akadozik (na persze nem egy S9-hez vagy P20 Pro-hoz viszonyítva), a 3 GB RAM és a 8 magos Helio P20 jó hatással van a teljesítményre, nekem amúgyis jó tapasztalataim vannak eddig az MTK-val kapcsolatban. És akkor jöjjön pár negatívum: ujjlenyomatolvasó ugyebár nincsen, bár nem tudom, hogy egy strapatelóra kell-e egyáltalán. A bal oldali "okosgomb" nagyon könnyen benyomódik, úgyhogy arra nem konfigoltam semmit, és azt sem értem, miért van egyáltalán ott. Az S41 kb 2-3 mm-el vastagabb csak, mint az A5 2017-esem tokkal együtt, tehát nem is mondható bumszlinak vagy vastagnak, de azért aki a vékony telókhoz van szokva, az megérzi a zsebében. Fájdalmam, hogy eddig nem találtam a bekapcsolható kékfényszűrőhöz (MiraVision segítségével) ütemezőt, pedig az nagyon megkönnyítené a használatát. Hosszabb használat után visszatérek még tapasztalatokkal.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#52) BxL


BxL
csendes tag

Üdv, szintén friss tulaj vagyok, keresgélek beállításokat az S41 8.0-s androidhoz.

Egyből felajánlotta a 8.0 rendszerfrissítést. Meg is van.
Masszív, nehéz, de azért vettem. Első töltéssel 5 nap rendszeridő :)
Beletettem egy 128as sdxc-t, így kényelmes, elég hely van rajta.
Kezdőképernyőn nekem zavaró a google search bar, nem tudom eltávolítani, külön jelzi az ikonok áthelyezésénél, hogy oda nem tehetsz semmit, nem mozdíthatod azt az 1x5 ös csíkot :(

Középső gomb nekem is nagyon könnyen nyomódik, de használom.

Kamera nem tűnik túl jónak, tesztelem egy Manual Cam nevű szoftverrel, hátha kihozok belőle egy kis extrát...

A google search zavar és az aránylag gyenge testreszabhatósága. Tud valaki fórumot, ahol lelkes tulajok belenyúltak a szoftverébe/beállításaiba?

||

(#53) szabz


szabz
tag

Sziasztok!

Valami frissítési lehetőségről tudtok esetleg 8.0 ról....?

:R

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#54) szabz


szabz
tag

ismét a segítségeteket kérem, van arra valami megoldás leírás, hogy újabb androidot rakjak az s41re mint a 8.0? ha igen pls link

thx :R

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#55) bepe79 válasza BxL (#52) üzenetére


bepe79
addikt

Másik launcherrel meg lehet csinálni. Én az S9 launchert raktam rá, és egyből engedi a google search bart törölni. Meg minden más is megoldható vele. Nagyon jól testreszabható így.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.