Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-25 11:43:36

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek játékunkon!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) brd


brd
nagyúr

Végre, játék, már hiányzott! :)

Hogy ennek az Endgame Gear-nek mekkora hulladék egy vakokésgyengénlátók oldala van! :( 67%-ra csökkentve néz ki úgy-ahogy normálisan. De legalább a háttér normális.

The only real valuable thing is intuition.

(#52) vince


vince
őstag

SUPREME7 kollégával egyeztetve megpróbálok átmenteni valamit a kalaptipp játékból, hátha bejön a közösségnek. Jelentősen egyszerűbb formában, egy google űrlap segítségével tudod megadni a nickneved (légyszi a sajátodat! :DDD ) és a tipped. Ezt követően láthatod majd az eddigi tippeket is. Az eredmény linket értelemszerűen ne oszd meg itt a fórumon, elrontja a játékot.
Tippelni a játék lezárásáig (2020-06-01 14:00) lehet. A google a válaszokat egy táblázatban gyűjti, ennek az első oszlopa egy időbélyeg, ez lesz a mérvadó. A játék végén a táblázat linkjét közzéteszem, illetve az eredményeket is összesítem, ahogy SUPREME7 kolléga is szokta, a dobogósok kapnak majd virtuális vállveregetést.

Itt tudjátok leadni a kalaptippeteket: https://cutt.ly/caseking-ph-jatek

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#53) Vakegérke válasza vince (#52) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi, tippeltem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#54) hamizoli


hamizoli
tag

+1 Köszönöm SUPREME7-nek az eddigi munkáját :R . vince-nek pedig az újabb tipp játékot, és nem utolsó sorban PH-nak a nyereményjátékért!

régi név:hammer1

(#55) Joci10 válasza SUPREME7 (#47) üzenetére


Joci10
őstag

Nem 25, csak 20. :)

Egyébként én is köszönöm a munkád! Sajnos pont lemaradtam a top10-ről, de hát ez van. :)

Illetve... bár látom, hogy Vince félig-meddig átveszi, és viszi tovább a tippjátékot, de az eredeti oldalt és az ott közzétett dolgokat nem akarod/tudod átadni valakinek (akár Vincének is)? Hogy a megkezdett munka (projekt) ne vesszel el a net süllyesztőjében; esetleg akár még fejlődhessen is. Vagy annyi minden elveszett, hogy már nem éri meg vele vesződni?

(#56) Saccco válasza SUPREME7 (#47) üzenetére


Saccco
nagyúr

Na igen, csak kullogunk. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#57) vince válasza Joci10 (#55) üzenetére


vince
őstag

Ha meglennének is az adatok, olyan apparátust nem fogok építeni köré, mint SUPREME7 kolléga.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#58) Joci10 válasza vince (#57) üzenetére


Joci10
őstag

Én csak arra gondoltam, hogy ha megvan a tárhely, megvan a 'keret'-rész, meg az apróság, akkor csak üzemeltetni kell másnak. Nem kell mindenáron továbbfejleszteni (bár ... :) ), csak az eddig működő infrastruktúrát tovább vinni. Már ha megoldható minden részről.

(#59) Killer01 válasza vince (#52) üzenetére


Killer01
őstag

öö...megoldódott :D

[ Szerkesztve ]

(#60) boken válasza TaylorPro (#33) üzenetére


boken
senior tag

Ne kapkodj Főni :DD

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#61) Yofej75 válasza SUPREME7 (#39) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Köszi az eddig befektetett energiád és időd. j Jó kis móka volt a játék mellett a kalaptipp vetélkedő :R
Azért remélem, hogy lesz még Budán kutyavásár ...azaz... SUPREME7-féle kalaptipp játék.

(#52) vince köszi a folytatást, így nem maradunk "játékmelléki izgalmak" nélkül :C

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#62) vince


vince
őstag

25 kalaptipp futott be eddig, köztük eszterencsé is :C :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#63) koko52


koko52
veterán

Eddigi kalapjáték eredmények hol találhatóak?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#64) vince válasza koko52 (#63) üzenetére


vince
őstag

Ami jelenleg elérhető ebből számunkra, az az, amit SUPREME7 kolléga #47-ben megosztott.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#65) koko52 válasza vince (#64) üzenetére


koko52
veterán

Ez megvan, csak a régi nyerő tippeket akartam megnézni ;]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#66) vince válasza koko52 (#65) üzenetére


vince
őstag

Abban sajnos nem tudunk segíteni :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#67) macilacus válasza SUPREME7 (#39) üzenetére


macilacus
senior tag

Küszi az eddigi fáradozásaidat :)) A kalaptipp külön csemege volt a játékhoz :K
Nélküle olyan lesz a játék mint a torta hab nélkül :O jó jó, de mintha valami hiányozna

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#68) eszterencs válasza vince (#62) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Lebuktam! :B Csak teszteltem a rendszert, mert kíváncsi voltam, hogy működik. :)

(#69) csendes


csendes
őstag

Pont egy ilyen szék kellett volna a Home Office (alias hómofisz)-ba. De lehet, hogy még pár hónapig marad heti 2-3 nap itthon, úgyhogy megpróbáljuk. :R

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#70) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Nézegetem ezt a caseking oldalt, de vagy én nem látok a szememtől vagy sehol nincs egy kóbor ár sem kiírva a termékekhez.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#71) Top cat válasza AlexWolf (#70) üzenetére


Top cat
őstag

Az ÁSZF-ben ott a válasz. ;)

Regisztrációt követően lesznek elérhetőek áraink és a vásárlási funkciók.

(#72) vince válasza AlexWolf (#70) üzenetére


vince
őstag

Az ászf-ig sem kell elmenni, a főoldalon kicsit lejjebb görgetve olvasható, hogy "Cégünk nagykereskedelmi tevékenységet folytat. Partneri viszony létesítéséhez regisztrációra van szükség, melyet a lenti gombra kattintva tud elvégezni."

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#73) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Ismét idetaláltam. :) Jó játékot mindenkinek, és köszönjük a játékot a rendezőnek, SUPREME-nek pedig az eddigi munkáját. :R :R :R :R

Ja, tippeltem is gyorsan :B

(#74) vince


vince
őstag

37 kalaptipp érkezett eddig.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#75) Rayyy


Rayyy
senior tag

A nyeremény átvétele után azonnal felrakom a széket féláron apróra, szóval ne búsuljatok!

Minden a legnagyobb render!

(#76) Top cat válasza Rayyy (#75) üzenetére


Top cat
őstag

Akkor is ha egérpadot vagy tollat nyersz? :DDD

(#77) Rayyy válasza Top cat (#76) üzenetére


Rayyy
senior tag

Khm... jogos :DDD

Minden a legnagyobb render!

(#78) SyMbioTe válasza Top cat (#76) üzenetére

Azt nem mondta, hogy azt a széket amit nyer. Lehet azt amit most hasznal. :D
Pech, ha csak egy tollat fog nyerni :P ;]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#79) makro válasza SUPREME7 (#47) üzenetére


makro
aktív tag

Köszönjük az eddigi kalaptipp játékokat :R

Pár napja kezdett el fájni a hátam a sok üléstől és el is gondolkoztam egy szék cserén. Erre most jön egy ilyen nyereményjáték :C

(#80) Out válasza Top cat (#76) üzenetére


Out
addikt

Az aláírását is el kellett volna olvasnod, akkor nem kérdezted volna meg :DD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#81) Rayyy


Rayyy
senior tag

Jó, hibáztam, ok.
Pontosítok: ha bárki nyer bármilyen nyereményjátékon a PH! 2020 májusi nyereményjátékának időtartama alatt, amit az én tudomásomra hoz, és én ezután kapok valakitől ingyen egy széket, akkor azt a kapott széket felrakom ide az apróra az aktuális bolti átlagár 50%-os kedvezménnyel csökkentett összegéért, hogy "ilyet keresek megvételre".
Így okék vagyunk? :DD

Minden a legnagyobb render!

(#82) csako


csako
veterán

Na nézzük akkor :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#83) gyimger


gyimger
őstag

"Gamer asztal", jóságos Isten.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#84) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

hűű ez aztán a nyereményjáték :Y :C :R
Mindenkinek sok sikert kívánok ;)

(#85) Piftuka


Piftuka
veterán

A számítógépházak közül a középső nevéről másnak is eszébe jutott a "Brian élete"? :)

"Aquila non captat muscas."

(#86) vince válasza Piftuka (#85) üzenetére


vince
őstag

Nekem nem, de egy római barátomnak, akit Fikusz Kukisznak Biggus Dickusnak hívnak, neki abszolút :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#87) F.E.K.. válasza gyimger (#83) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Hát.... megnézve az asztalt maradjunk annyiban hogy úgy vélem: nem én vagyok a célcsoportja...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#88) gyimger válasza F.E.K.. (#87) üzenetére


gyimger
őstag

Először a biciklis zoknin voltam leülve a Lidl-ben, de értem, nem izzad, nem viszket... de ez egy asztal. "Gamer asztal"! Én gamer ágyat akarok, vagy alsógatyát! :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#89) Rayyy válasza gyimger (#88) üzenetére


Rayyy
senior tag

Biztos vagyok benne, hogy léteznek ilyen termékek. Az ágy még necces, de alsógatya tuti van... nem állhatsz fel sz*rni, ha egyszer tímdetmecs van és vezet a csapat!

Minden a legnagyobb render!

(#90) SyMbioTe válasza gyimger (#88) üzenetére

Kérésed parancs: link :DDD
Alga ugyan nem biztos hogy van, de zokni igen. :D: [link]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#91) l.skywalker válasza gyimger (#88) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én 8 éve itthon dolgozok, íróasztalnál, számítógéppel. Értem, hogy ez gamereknek van, de megnézve minden olyan tulajdonsággal rendelkezik, amire szükségem lenne az itthoni gépe előtt üléshez. Az állíthatóság, az oldalsó akasztó, a 3 kábel levezető, az álló/ülő mód, a felületborítás stb. stb. stb. ezeknek tudnék örülni. Ha az ára miatt mondtad amit mondtál, akkor egyetértek, de funkciójában hasznos annak, aki ilyen környezetben sok időt tölt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#92) Piftuka válasza vince (#86) üzenetére


Piftuka
veterán

:R

"Aquila non captat muscas."

(#93) Piftuka válasza gyimger (#88) üzenetére


Piftuka
veterán

"vagy alsógatyát!"

Íme....

[kép]

[kép]

:DDD

"Aquila non captat muscas."

(#94) gyimger válasza Piftuka (#93) üzenetére


gyimger
őstag

Tetszik az RGB, csak biztos meleg :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#95) Csabex válasza gyimger (#94) üzenetére


Csabex
őstag

Annyian letámadtuk a caseking.hu-t, hogy befagyott szerencsétlen weboldal :D
Legalábbis most per pillanat nem elérhető...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#96) l.skywalker válasza Csabex (#95) üzenetére


l.skywalker
félisten

Valami egyéb gond lesz, több weboldal nem jön be most nálam.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#97) Csabex válasza l.skywalker (#96) üzenetére


Csabex
őstag

UPC-s vagy? Mi nem jön be még? Nálam minden ok...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#98) Top cat válasza Csabex (#97) üzenetére


Top cat
őstag

Nekem is van más is ami nem töltődik be, T-m van.

pl. hwsw bejön nálad?

(#99) Csabex válasza Top cat (#98) üzenetére


Csabex
őstag

nem töltődik be sajna :(

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#100) csako válasza Top cat (#98) üzenetére


csako
veterán

Nekem se (Telekom)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.