Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) benjaminn


benjaminn
csendes tag

1,
60%:40% a kp javára.
Mert:
Sok helyen még mindig sokkal gyorsabban tudok fizetni kpval,a visszaadást is beleszámolva. (bár az aprókat utálom, otthon mindig kirakom egy befőttes üvegbe, nincs is aprótartó a tárcámba)
Csomó boltban ki van írva, hogy x Ft vásárlás alatt nem fogadják el, pedig ezeket fizetném a legszívesebben kártyával, pont az aprópara miatt.
Nem működik a paypass a kártyámon, és nincsen kedvem bemenni az otphez másik kártyát intézni.(ez nem lehet érv mondjuk (: )

2
Totál megértem a külföldi nyaralást, még akkor is, ha olyat csinál az ember fia amit itthon is megtehetne.
A kulturális különbségek felfedezése, más mentalitás megismerése,kiszakadás a magyar valóságból sokat tud dobni az ember lelkén.
Magyarország is tele van szebbnél szebb helyekkel,és magyar emberekkel.Ami egyszerre pozitív és negatív.
3x voltam még csak külföldön nyaralni (Francia/Horvát/Olasz), de egyiket sem cserélném el.
Többször voltam itthon nyaralni, ezeket se cserélném.
Belföldön 90% hogy olcsóbban jösz ki,de egyáltalán nem biztos, hogy ingerszegényebben.

3
A szabályok nem azért vannak, hogy megszegjük?:)
Próbálom betartani őket,minden tekintetben,de néha annyira agyatlan...
Szerintem az a baj, hogy én azt látom, hogy egyáltalán nem kötelező betartani, aki nem tartja be az általában jobban jön ki, ha bele is bukik, akkor sincsen nagy baj.
:R

Az ész tényleg igazságosan van elosztva. Még nem találkoztam senkivel, aki arról panaszkodott volna, hogy neki kevés jutott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.