Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) UnA


UnA
Korrektor

Azért az milyen béna rendszer már, ahol még egyedi IP-re is szűrve van a bejelentkezés... :N

(#2) Carlytoo válasza UnA (#1) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

kormányzati :U

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#3) DiamondBack válasza UnA (#1) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Cöhh.. ha az itteni kolléganőktől kérdeznék az ip címüket... Van amelyik a felhasználónevét se tudja megmondani, egyszer bejelentkeztek neki azóta csak belép és kész, a jelszót megtanulta észre sem veszi hogy ott van a név fölötte...

(#4) vince


vince
őstag

Hova állt ki a kollegina a helpdeskes kollégáért? ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5) Diabolis válasza DiamondBack (#3) üzenetére


Diabolis
tag

És engem zár ki a rendszerből, mert utoljára én léptem be a rendszergazda jogú fiókommal a gépére. Kijelentkezek, ott hagyom, mire visszaérek kitiltott a rendszer mert a saját jelszavával az én fiókomba próbál belépni :D :D Irány vissza user, ( "Épp hívtalak, nem tudok belépni!!! "), Ő AD felhasználója beüt, irány a másik rendszergazda, fiókomról tiltás felold, és utána tudok én is belépni :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#6) UnA válasza DiamondBack (#3) üzenetére


UnA
Korrektor

"ha az itteni kolléganőktől kérdeznék az ip címüket..."

Szerintem ott ez egyszerűen rá van ragasztva a gépre vagy a monitorra... :)

(#7) tope válasza Carlytoo (#2) üzenetére


tope
addikt

Azért az milyen már, hogy a saját nem bekapcsolt IP címét tudja mondani, de azt nem veszi észre hogy rossz helyen ül? :C

(#8) snecy20 válasza tope (#7) üzenetére


snecy20
veterán

Nem túl életszerű a történet, maradjunk annyiban. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#9) Carlytoo válasza snecy20 (#8) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Pedig az, hiszen a kollégáknak tudni kell, ahhoz, hogy a rendszergazda, tudjon távvezérelni. Ezt a gépházra Times New Roman 72-es betűvel történő kiragasztással oldjuk meg. :)

Jó a 72-es betűméret túlzás. ;]

UnA meg is válaszolta előttem. :)

Többségünk már rég megjegyezte ez okán az ip-t. Volt olyan, hogy napi szinten 3-4-szer kellett különböző nem automatizált frissítések miatt.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.