Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60) lolller válasza Jhonny06 (#24) üzenetére


lolller
tag

Ahogy a legelső hsz-ben írtam, nem erre a konkrét esetre írtam.
Nem értelek Titeket, itt a PH-n egy tök értelmes közösség van még se olvassa el senki a kommentet. Komolyan mondom mintha ez is FB kommentszekcióbá kezdene alakulni.

Akkor erre a konkrét esetre reagálva: Én se csináltam volna máshogy, pláne, ha rabolja az időmet. Teljesen megértem a felháborodást. Szerintem sincs rendben ez a hozzáállás.

Az utolsó bekezdésed nem is értem. Szerinte, erősen félre értettük egymást.

Chaser: Neked nem tudom mi bajod van, de ha te ilyen arcon csapkodós típus vagy akkor Szegeden megdumálhatjuk, mert most már kezdem unni a megnyilvánulásaid meg a beszólogatásokat. Itt akkor elmondhatod, aztán majd jutunk valamire. :)

Egon: Teljesen igazad van, nem is értem kinek éri ez meg. Hiszen gondolom a másik fél is utazott érte, nem értem mire számított mi lesz a válasz. Az ilyen egyszerűen nem normális. Erre még a másik idejét is rabolja.

pető bá': Mi is egyre gondolunk, csak én nem fejtettem így ki. :)

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.