Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Basszus, ez mekkora volt már régen :D
Én speciel nem Amigán, hanem PC-n és SNES-en találkoztam anno az ágyútöltelékekkel, de haláli jó játék volt.
Ha hasonló hangulatot meg tudnak ütni, akkor mindenképpen érdemes lesz odafigyelni rá :)

Sectumsempra - For Enemies

(#2) Invadrr_Zim válasza Morden24 (#1) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

kivéve ha rebootolják vagy modernizálják a franchise-t, és kapunk egy FPS-t vagy egy Gears klónt :DDD

viszont ha meg akarják hagyni a régi hangulatot, stílust meg mindent, akkor egyértelműen arcade lesz. én meg lassan már nem is nyúlok dobozos játékokhoz, csak ilyenekhez :D

(#3) madstunt


madstunt
addikt

Eddig az év játékhíre :)
Meg ne feledkezzünk a készítők szereplésével készült zenei videoról ami a játék népszerűsítésére csináltak :D
[link]

(#4) 7


7
addikt

Ha már klasszikusok, érdemes megemlíteni, hogy az Archont is új köntösbe bújtatta egy csapat nemrég, és a klasszikus játémenet mellett egy rakat továbbgondolást is beleépítettek. Archon Classic néven elérhető és megvásárolható. :K

[ Szerkesztve ]

(#5) Gomez86


Gomez86
őstag

A név nem mondott semmit így meg sem néztem a vidit, de aztán mégis ééés TÉNYLEG :D

Valszeg eléggé gyerek voltam még ahhoz hogy a címét ne jegyezzem meg, de amikor elkezdtem nézni akkor elfogott a nosztalgia érzés :)

(De én is PC-n találkoztam vele)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6) wolfman


wolfman
veterán

Na ez egy nagyon jó játék is lehet!
Annó sokat játszottunk vele, igaz 8-10 éves fejjel inkább haltam mint öltem! :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) HummeRC válasza 7 (#4) üzenetére


HummeRC
senior tag

Na, ez végre várós nagyon részemről.

#4: Külön köszönet az Archon remake linkért. Ez is nagy kedvenc volt akkoriban. :K

Személy szerint tudnék örülni neki, hogyha a régi nagy címeket felélesztenék és kiadnák mai grafikával, hogy játszható legyen. És itt nem a full 3d-s élményről beszélek, teljesen átszabott játékmenettel. Csak nagyon sok olyan régi játék van, ami trükközve sem indítható el egy mai gépen, a mai megfelelőik pedig nem hozzák ugyanazt a hangulatot. Jó példa Street Rod, ahol újságból válogattad össze az autó alkatrészeket, amiket utána magadnak kellett beszerelni a garázsodban. Hol tud ilyet egy mai játék? :N

(#8) 7 válasza HummeRC (#7) üzenetére


7
addikt

Good old games :P

Vannak itt újradolgozott darabok is, de már az is nagy szám, hogy a régi címeket egy next-next-finish jellegű telepítési folyamat után minden további nélkül játszhatod. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) HummeRC válasza 7 (#8) üzenetére


HummeRC
senior tag

Köszönöm, találtam közte érdekeset. :R (Bár olyan is van, ami itt 10$, de galaxisban 990Ft vagy olcsóbb. :Y )

(#10) maláj


maláj
őstag

régi jó kis játékok :B

(#11) Sonja


Sonja
veterán

Trailer! - Demó letöltése (orosz)! :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#12) Sonja válasza Sonja (#11) üzenetére


Sonja
veterán

Szvsz rémes lesz, a demó alapján. :( Inkább játszom most is az eredetivel! :P :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#13) Ilsyde válasza Sonja (#12) üzenetére


Ilsyde
őstag

Pineapple Smash Crewt probaltad? Elvileg hasonlo.

(#14) ollie


ollie
MODERÁTOR

Megjelent az angol nyelvű változat, 20 GBP.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.