Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Ez a hír annyira nem tetszik, mondjuk ha visszavesznek a klasszikus MW szintig és nem durvulnak el velük mint azután akkor még csak-csak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nagyon remek 😡 A BO4 multiját is a nyomorék OP scorestreak-ek miatt hanyagoltam. Ezt is televágják velük. Lehet mégsem lesz előrendelés 😒

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3) ribizly


ribizly
veterán

Akkor megint virágozni fog a cheat. :O

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) Plazmacucci válasza Xaels (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem már az első MW-ban is elég op volt. Ha megöltél pár embert már nyomtad is a bombázást, az meg megölt annyit, hogy hívtad be a helikoptert. Szerintem felesleges. Aki tud játszani annak ez nem segítség.

De jó is volt mikor azért bannoltak mert jól tudtam játszani, a dedikált szerver helyi hülyegyerekei meg egyből nyomták, hogy csaló. :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) Xaels válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Volt amikor elkapta az ember, de kis tapasztalat után azért tudta ha valami jönni fog, hogy mi a túlélés módja. Persze a noobok hullottak a kör elején. Ugyanez volt 1-1 térképen a GL egyből volt aki szórta a kezdőt, csak akkor volt szarban amikor visszakapta mert hiába szóltunk, hohy nem kéne. Mondjuk akkoriban SD volt a fő játékmódunk. Na meg volt PAM meg PROMOD amikkel ezektől meg lehetett szabadulni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) hombre[EU] válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha jól tudtál játszani akkor miért hc szervereken játszottál PAM és promod helyett ? :DDD az nooboknak volt,azért volt olyan lassú

Life, Uh, Finds A Way

(#7) ribizly válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


ribizly
veterán

MW2 nuke-ja volt az OP. A heli is kellemetlen volt, de kellett legyen olyan class-od, aminél volt ellene fegyver és kész. A gond az, hogy amikor random belép az ember, akkor is 99%-ban én lövöm le az összes UAV-t meg társait, mert mindenki eszetlenül rohan előre.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) oriic válasza ribizly (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

BO4-ben helikopter masodpercekig el csak, de meg a sniperes gepet is hamar leszedjuk. Egyedul az AI segitoket huzos kiszedni, kell oda raketa ezerrel. Szoval en nem felek,legtobb killstreaknek van counterje.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9) Plazmacucci válasza hombre[EU] (#6) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Csak hc szerveren játszottam, ahol nincs hud és mindenki két lövés. Promod szerintem gagyi.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) hombre[EU] válasza Plazmacucci (#9) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem mindenki bírja a tempót :) lassú a hc,ahogy a cod4 promod óta az összes cod. Ez egy világháborús quake-knek indult és milyen jó volt az elején

Life, Uh, Finds A Way

(#11) batman91 válasza ribizly (#7) üzenetére


batman91
őstag

Azért hányszor kaptam, hogy csaló vagyok. Már meg sem tudnám számolni.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.