Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Ahogy látom az ukrajnai helyzetet, úgy érzem az idei epizódra sem lesz igazán szükség.

Eléggé abszurd, hogy élőben tapasztalhatjuk meg, amit a videojátékok vizionáltak pusztán agyszülemények alapján. Ugyanígy a GTA6-ra sem érdemes várni, mert a(z amerikai) társadalom lesüllyedt arra a szintre, hogy a R* nem tudna újat kitalálni a kiparodizálására.

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#2) homerhamm válasza vm93hun (#1) üzenetére


homerhamm
addikt

Amilyen lett a Vanguard, nem is baj ha nem jön több.

Egyébként is, az emberek elvannak a Warzone-al.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#3) Deck válasza homerhamm (#2) üzenetére


Deck
titán

A Vanguard-al semmi baj ellenben a Warzone egy szemét.

PS5

(#4) k-adi


k-adi
nagyúr

Na végre talán eljön ez az idő is? Eddig se értettem az évenkénti cod kifosást, lehet látták a bf6 mekkorát hasalt, meg a Vanguard se lett az igazi így átgondolják, plusz "a döntés állítólag a Microsofttól függetlenül történt" -- na persze :) :F kitudja

(#5) Wesder válasza k-adi (#4) üzenetére


Wesder
félisten

3 csapat volt, tehàt 1 CoD 3 évig készülhetett. Most 3 év helyett 4 lesz. Olyan nagy megújulàsra nem kell szàmìtani szerintem. Csapattól is függ hogy milyen az ép aktuàlis CoD. A Vanguard-ot nem tudom melyik csinàlta. A döntés pedig biztos hogy az MS nélkül született meg, mivel még nem az övék az ABK. Legkésöbb 23 júliusàig fog lezàrulni az üzlet, ha minden rendben megy, addig az MS-nek nincs beleszólása a dolgokba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) k-adi válasza Wesder (#5) üzenetére


k-adi
nagyúr

Tudom, hogy rotálva készülnek a cod részek, de ahogy említetted is a 3 studió közül kb. csak 1 tud értelmes részeket lerakni (MW), míg a másik 2 töltelék részeket gyárt. Az is egy opció lehetne, hogy a 3 studióból mergelnek egyet vagy kettőt és a 4 év már talán elég lesz.

(#7) ridiculous


ridiculous
aktív tag

A 2019 - es MW óta úgyse sikerült egy korrekt részt se készíteniük.. a Warzone meg BO beolvadása óta hulladék minden szempontból.

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.