Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

No! Ha majd külön is meg lehet venni a Remastered-et, akkor egy-66%-os akcióban majd elgondolkodok a megvételén.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) GAbre


GAbre
veterán

Birom,hangulatos kis video lett.
Remèlem az rpg is ugy celoz,mint a videóba.
Èn vagy 100ból 1x ha igy eltaláltam a helit... :)))

Avatar

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Eeej, az emlékek. Imádtam a 4. részt :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Loresz


Loresz
tag

A legújabb rész maximumra tekerve több mint 60 Fps! Ez a remastered meg össze vissza akad i5@4,6 GHz GTX 1060@2,2 Ghz, 16Gb 2400Mhz CL10 en! Vicc az egész! Pedig nagyon szerettem, az egyik leghangulatosabb CoD!

[ Szerkesztve ]

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#5) Keni21


Keni21
tag

Winter Crash kimarad.

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#6) KaitouP válasza Keni21 (#5) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem, Winter Crash is jön, ott a videó végén.

+Az IW Genesis (avagy Strikezone, Ghosts-ban) pályája és karácsonyi stílusba öltözik:

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7) wjbhbdux válasza AxBattler (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Minél később ennyire se lesz érdemes, mert teljesen elnéptelenedett már. A jó öreg CoD4-el 8* annyian játszanak éppen PC-n, és ez még zuhan lefelé.

/s

(#8) GAbre válasza wjbhbdux (#7) üzenetére


GAbre
veterán

Sajna igaz,de azt hozzá kell tenni,jelenleg csak új coddal 1ütt veheted meg.Már minusz % ember.
Illetve cod 4et törten is lehet/-ett játszani,ha jól emlékszem elején én is még virágboltival toltam.
És itt is - ...

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#9) SyMbioTe válasza GAbre (#2) üzenetére

Kicsit mindig a heli mellé kellett célozni, akkor talált be nekem az rpg :D

Ha lesz különállóként a Remastered, akkor én is elgondolkodok rajta.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#10) Sub-ZeRo válasza wjbhbdux (#7) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én akkor hagytam ott a multit a 4-ben, mikor a magyar szerverről kibannoltak, mert beszóltam az adminnak, hogy a pisztolyon, a gépfegyveren kívül mást azon a szerveren nem lehet használni és akkor menjen mindenki késsel... Banned by server.... Oké jó... Game uninstal... :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11) ribizly válasza wjbhbdux (#7) üzenetére


ribizly
veterán

Pont ma néztem, hogy gyakorlatilag szinte senki sem játszik vele PC-n... :(
Így pedig hiába az egész hype, meg content, mert a jelek szerint eljött az idő a változásra. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) Dave567 válasza wjbhbdux (#7) üzenetére


Dave567
addikt

(#11) ribizly:

Talán azért mert nem lehet külön megvásárolni, amúgy mindenki csak a 4-el játszana.

Még régebben olvastam, valaki azt írta, nem tudom miért hypolták annyira a 4-et, mert kevés eladott példányvolt belőle, Persze, mivel lelehetett anno torrentezni és senki nem volt képes megvenni.

(#13) Sirandrish válasza Dave567 (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

2009ben már 13millió eladott példány volt belőle...ez akkoriban több mint kiemelkedő volt.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) Dave567 válasza Sirandrish (#13) üzenetére


Dave567
addikt

Igen, de ha nem lett volna lehetőség le torrentezni a duplája lett volna.

A másik, engem nagyon aggaszt ez a bedobálós szerver kereső, ha ugyan az lett volna mint a régi, jobb lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#15) ribizly válasza Dave567 (#14) üzenetére


ribizly
veterán

Na igen. Ezt a részét nem is értem. Ez volt a legjobb az egészben, ráadásul ha a Black Ops 3-ban "meg bírták oldani", akkor nem kicsit fura, hogy ebben meg nem... :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) #20655360 válasza Sub-ZeRo (#10) üzenetére


#20655360
törölt tag

Engem perceken belül bannoltak mindig szinte. Nem szerették a rakétavetőt. Viszont ha benne van a játékban... moddolják akk ki... :DD

(#17) Gergello válasza Dave567 (#12) üzenetére


Gergello
addikt

Ez volt az utolsó cod, amiben volt még valamennyi lassúbb, taktikai elem, nem egy ugrálós, falonfutós b*ziság volt, mint a mostaniak pl. overwatch és klónjai.
Kár hogy a cod1-hez vagy uo-hoz nem készült még ilyen.

(#18) Gergello


Gergello
addikt

Ezt külön meg lehet venni ?

80 euróért látom, hogy benne egy legacy csomagban, de engem a másik játék nem érdekelne.

(#19) Sirandrish válasza Gergello (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem lehet külön megvenni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) ribizly válasza Gergello (#18) üzenetére


ribizly
veterán

Ez a problémája szinte mindenkinek! :W
Lehet amúgy még feszegetni a témát:
- Miért nem lehet külön megvenni?
- Miért nem lehet upgrade-elni a meglévő MW4-et jelképes összegért (esetleg ingyen!) a Remastered-re?
- Miért nem került bele az összes pálya eleve?
- stb.

Szóval van itt kérdés, amiket lehet feszegetni, csak nem érdemes.
Amúgy is kihalt a multi mind az IW, mind az MWR esetében.
Megvenni nem érdemes, főleg nem a jelenlegi árán! :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) holyseat válasza Gergello (#17) üzenetére


holyseat
csendes tag

Nem igaz.. Ott a World at War es a Black Ops I is.

Szvsz a BO I a legjobb ha a Cod1-et es az UO-t nem nezzuk

[ Szerkesztve ]

(#22) wolfman válasza Loresz (#4) üzenetére


wolfman
veterán

Ez az én problémám is. Ennek a játéknak emellett a pálya DLC mellett jönnie kéne még egy istenverte foltozós patchnek is, mert ez így borzalmas. Nekem ha felcsavarom a grafikát kifagy 390X-en is, valamint a játék betöltése valami borzalmas lassú! Ezeket kéne javítsák első körben, de még mindig nem jött rá patch!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#23) ribizly válasza holyseat (#21) üzenetére


ribizly
veterán

Nálam is a Black Ops első része a number 1. Azzal már csak az a gond, hogy nagyon kevés a játékos rajta, de így van ez az összes nem új CoD-al. Kivéve a régi dedikált szerveres (2, 4, 5) epizódokat. Azokon még sokan tolják. Sőt! Ami durva, hogy amikor legutóbb néztem, akkor több ezer szervert találtam valamelyik részhez, ami több, mint ahány játékos van a régebbi p2p rendszerű részeken. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#24) Gergello válasza Sirandrish (#19) üzenetére


Gergello
addikt

Én hirtelen felindulásból most megvettem g2a kersztül elfogadható áron, de nem vagyok hasraesve tőle. Főleg, hogy alig fut a a laptopomon. :(

(#25) FullGas


FullGas
aktív tag

Pc-re már nem érdemes újabb Cod-ot venni, kidobott pénz. Ahogy fentebb is írták a régi dedikált szerveres részekkel még sokan játszanak, de az újabb részek BO3, IW-nek a kb 3 ezres játékos számai elég nevetségesek.
Az meg sok mindent elárul hogy a BO3-al még mindig többen játszanak

(#26) JossZombie


JossZombie
csendes tag

Sziasztok !

Játccik valaki a call of duty modern warfare remastered-el ?
A megvételén gondolkodom, mik az tapasztalatok, észrevételek ?
Válaszokat előre is köszi !
:R :C :R

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#27) ribizly válasza JossZombie (#26) üzenetére


ribizly
veterán

Ezt szerintem gondold át 2x is mielőtt pénzt adsz ki érte.
A jelenlegi pár százas játékosszám miatt én tuti messzire elkerülném.
A Titanfall 2-vel többen játszanak jelenleg PC-n, mint a BO3+IW+MWR-el együtt.
Ha valamit szeretnél megvenni, akkor inkább a régi MW-t vedd meg (most néhány helyen újra feltűnt) és rengeteg szerver van telis tele... ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#28) KaitouP válasza JossZombie (#26) üzenetére


KaitouP
veterán

Ha viszont PS4 -re érdekel, akkor: minden rendben van vele, igazi klasszikus móka, szebb külsőben. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#29) Plazmacucci válasza Dave567 (#12) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ezt nem értem, pár hónapja vettem meg a MW-t. Igaz valóban alig multiznak.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#30) Polllen


Polllen
nagyúr

Hangulatos videó! :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#31) Dave567 válasza ribizly (#15) üzenetére


Dave567
addikt

Nehezebb így feltörni szerintem.

(#17) Gergello: Nekem csak az Mw széria volt meg eredetiben, a többit csak single be vittem végig, de egyik rész se jöttbe, kivéve 1-2+ a WAW, de a lényeg az mw széria, nagyon eltalálták, számomra egy Dice -os játék fel se veszi vele a versenyt, bf3 van meg, azóta is azt nyomom, de kikészít, pedig ha foglalkoztak volna vele remek játék lett volna belőle.

(#29) Plazmacucci:[/B Mit nem értesz? :R És a régit vetted meg? Jöhetsz velünk játszani ha gondolod..

(#32) Plazmacucci válasza Dave567 (#31) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Régit hát, steam-en. Miért ne lehetne kapni. Még mindig rohadtul drága.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33) Dave567 válasza Plazmacucci (#32) üzenetére


Dave567
addikt

Én nem mondtam, hogy nem lehet, csak annyit hogy kevesen vették meg akkoriban, mert törtön is lehetett játszani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.