Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Csak én nem látom értelmét? :F
Legalább olan lenne mint a CS-ben a gungame (vagy mi a neve) akkor azt mondanám hogy okés. De ez?! :F

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) oriic válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez is csak egy mod a sok kozul, bar talan nem ezzel kellett volna kezdeni. (bar a random fegyverek miatt erdekes lehet)

Rendes multiplayer bemutato augusztus 1. napjan jon.

A Gungame a CS-ben is az, hogy kill utan jobb fegyvert kapsz? (Mert az van a COD-okban is regota)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, itt leírod te is, hogy nem ezzel kellene reklámozni. De az, hogy egyszer igazat adjál nekem, az smafu.. :D

Az a Gungame igen.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Sub-ZeRo válasza oriic (#2) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen, arra gondoltam. De ott a végén késsel kellett menni, és akkor volt vége a menetnek ha valakit levágtál, ami nem volt könnyű. Itt meg lősz kettőt és új mecs?! Érdekes.
Nekem nem jön be így. Mondjuk nem tudom, hogy van e a codokban ilyet, mert az mw3-al játszom maximum, mikor hullámokban jönnek az emberek. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) oriic válasza .LnB (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Afenebe. ;]

Sub-Zero (#4):

COD-okban is ugyanez a Gungame, a vegen kessel kell olni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) .LnB válasza oriic (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Figyelek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) Zolik válasza oriic (#5) üzenetére


Zolik
senior tag

Ez vicc. Már eleve úgy céloz hogy tudja hol lesz az ellenfél, ez mi már??

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#8) oriic válasza Zolik (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fix spawnok vannak, a 2v2 palyak meg kicsik, siman raceloznek en is. Persze az is lehet h megrendezett volt az egesz a bemutato miatt. Elofordul.

Live-Die-Respawn

(#9) .LnB válasza oriic (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vagy lehet, hogy PC-n már alapból lesznek benne cheatek. :D Ott úgy is mindig rózsás a helyzet ilyen szempontból. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) Dizson válasza Zolik (#7) üzenetére


Dizson
tag

Bemutató összevágva.

Egyébként elég pofás talán ez az első CoD MW1 után ami tetszik.

(#11) haxiboy


haxiboy
veterán

Mekkora költségvetéssel dolgoznak? A videó alapján minden egyes COD-ban egyre kissebbek a mapok, bár az MW1 viszi a prímet az mp_shipmenttel, de ez sem tűnt sokkal nagyobbnak.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#12) oriic válasza haxiboy (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mekkora palyat szeretnel ehhez a modhoz?:D

Live-Die-Respawn

(#13) haxiboy válasza oriic (#12) üzenetére


haxiboy
veterán

Legalább akkorát amivel nincs vége egy meccsnek max 1.5 perc alatt ha mindenki campel :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#14) Domaximus


Domaximus
tag

Ahogy látom én, a grafikát megint takargatják, a chromatic aberration, depth of field, motion blur ördögi hármassal. De nem értem, enginet fejlesztettek akkor mi a pi.csának homályosítják a grafikát ezekkel a szar effektekkel. Valszeg ez is tele lesz lowres texturaval. Egyébként ezek a gunplay animációk futás közben, gugolásnál tetszenek. A health beszúrása tiszta Cyberpunk 2077 animáció. Ez a 2v2 nem az én játékmódom , a hagyományos multi jobban érdekel meg persze a kampány. Eddig amit észrevettem az innen onnan összelopkodott elemek: BF5, R6S, Cyberpunk. Ami persze nem baj ha jó az összhatás.

(#15) Zolik válasza oriic (#8) üzenetére


Zolik
senior tag

Én is inkább erre gondolok, hogy 2 dev játszott egymással úgy hogy fejből tudták hol lesz a másik mert pontosan oda célzott/zoomolt egyből ahol a másik kb fél sec múlva megjelent.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.