Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sidaries


Sidaries
őstag

Linkek a teljesebb megértéshez:

Julius Caesar

Alesia ostroma

A Gyűrűk Urát meg remélem mindenki ismeri. :)

Valamint a szokásos. Ez egy sorozat. Ha ez tetszett, akkor lehet, hogy az előzmények is tetszeni fognak. Valamint ha valakinek valami helyesírási gebasz böki a szemét, akkor szóljon nyugodtan. Ja és tudom, hogy sokszor nem korrekt és sok a sztereotípia. Direkt van. Az írás célja elsősorban a szórakoztatás és néha az elgondolkodtatás.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#2) Gordiann válasza Sidaries (#1) üzenetére


Gordiann
őstag

Köszi megint csak! :R
Nagyon tetszett!

(#3) Pukkancs


Pukkancs
tag

Nemrég tartottam Gyűrűk Urá-s másfél napot, mind a 3 rész rendezői változat, ezért rögtön beugrott, hogy kiket kaptak el :D .

(#4) Lenry


Lenry
félisten

amint megláttam a címet RSS-ben, rögtön tudtam, hogy a te írásod... ez is jó lett, köszönjük :R

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Nagyon tetszett!
Rég olvastam ennyire jót.
Köszönöm :R :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#6) 7


7
addikt

Belekevered majd Asterixéket is? :P

(#7) Sidaries válasza 7 (#6) üzenetére


Sidaries
őstag

Nem hiszem. :) Ez volt Caesar 2. része, szóval emiatt biztos nem. Talán később, de nem tartom valószínűnek. A köv. részben majd a hobbitok lesznek.

A többieknek köszönöm a hozzászólásokat.

[ Szerkesztve ]

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#8) 7 válasza Sidaries (#7) üzenetére


7
addikt

Azért kérdeztem, mert attól még, hogy Caesarnak ez volt a leköszönője, attól még találkozhatnak Frodóék a gallokkal, maximum beszédtémaként lesz jelen a császár. :P

(#9) Sidaries válasza 7 (#8) üzenetére


Sidaries
őstag

Igazából már megvan a következő rész alapja és abba Asterixék nem férnek bele.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#10) Tim82 válasza Sidaries (#9) üzenetére


Tim82
nagyúr

Vizuális típusként elképzeltem ezt a jelenetet a Rómából ismert Ciarán Hinds-szel, meg hát Elijah Wood-dal és Sean Astin-nal... :))

Tudom, ez már nem fér bele a sorozatba és mellékág, de bevillant, hogy mi lesz, ha a kísérőül adott római altiszt el akarja marni az Egy Gyűrűt? :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11) Thunderzolee

hehe.. ez jó volt. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.