Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) baliizu


baliizu
csendes tag

Ezt egy kiváló írásnak tartom. Amikor megkapom a PS3-am ezt a játékot szeretném megvenni hozzá, így még többet megtudtam róla és még jobban tetszik.
Gratulálok!

(#2) OliApa


OliApa
aktív tag

Alapos volt, THX! Megyek is egy kört!

http://velemmivan.blogspot.com/

(#3) feka007


feka007
nagyúr

Igen, tényleg jó játék lett, bár annak idején a Most Wantedben jobban élveztem a versenyzést, de azon kívül tagadhatatlanul jobb az újabb NFS-eknél, játékélményben lekörözi őket.

(#4) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Tényleg nagyon szuper lett a teszt.....
Nekem is a lista élén van ez a játék, amit végig kell játszani...

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#5) mad1 válasza Mr.Grincs (#4) üzenetére


mad1
veterán

traffic attackot hianyolom ...de nagyoooon :O

Ne szemetelj ! = Steam

(#6) Steven


Steven
addikt

Teszt tényleg jó én már a vége fele járok ... valaki tud valami ifot arrol hogy mia alapján kapjuk meg a verdákat ... pl egy verseny alatt kiütjük az autokat vagy jobb eredmény vagy bizonyos versenyek után??

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#7) attavanti


attavanti
tag

van ps3-as burnoutos? nyomjuk mar egyutt :) jelentkezzetek es osszehozunk egy tarsasagot akivel lehet normalisan online jatszani, nem pedig vadulni mint a nyilt jatekokban

(#8) Taker1


Taker1
csendes tag

Verseny közben úgy tudsz kilépni a versenyből, hogy megállsz teljesen egy rövid időre az autóval, és akkor vége lesz, nem kell beérned a célba. Az a szar a játékban, hogy persze nyilvánvaló, hogy mindent nem darálhat le az elején, de így meg mindent akkor mond el, amikor megcsináltad:D...szal ha kiléptél így egy versenyből, akkor készségesen közli, hogy ezt így kell csinálni, épp csak addig nem tudod:) (Így én a showtime-ról sem tudtam, úgyhogy hasznosnak bizonyult ez az írás...persze miután megnyomtam a két gombot egyszerre, elmondta, hogy meg kell nyomni hozzá a két gombot egyszerre :D :W )

http://www.instagram.com/takeronegraffiti

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.