Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) bul07 válasza #20749568 (#19) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát pedig a fagyizás is luxus

Én itt a román Határ mellet vagyok elviekben nem is a legszegényebb megyében, de megesett hogy hétfőn kidőlt a gyerek a padból mert hétvégén nem igazán evett semmit, és nem ám nagyon nagyon régen múlt tanévben volt

Akkor szerinted lesz pénzük fagyira, 3-4 gyerek van, ha mindnek vesznek 3gombócot meg maguknak is 1-et az már 2000Ft magasságában van
Persze én is szoktam mondani hogy akinek nincs pénze minek csinál gyereket
Mondjuk a faluban nem is lehet kapni fagyit, max ha nyáron erre vetődik egy motoros kocsis fagyis

Van szegénység az biztos
Itt 100 gyerek körül járnak az iskolába, úgy hogy vannak több faluból ilyen olyan indokkal, és állítom hogy van olyan felső tagozatos, nem is egy, hogy Debrecenig nem jutott el ha nem az iskola vitte
Budapestre meg nagyon sokan
Moziba elvétve a tényleg gazdag családok mennek

Itt falun nagyon sokan azt se tudják mi a 3D mozi nemhogy van Debrecenbe 4DX,
De amúgy se engedhetnék meg maguknak hogy autózzanak 140Km +16e Ft a jegy(4fős család) és akkor mondjuk valami kaja

Én is meggondolom a mozit, mert nekem többe van elmenni mint a mozi jegy, azt a 1400Ft nem sajnálom a jegyre de azt már igen hogy ezért 2000Ft-nyi üzemanyagot autózok el, és sok esetben a film is felejthető

----------------------------------------------------------------------

Amúgy nagyon elment a téma ha lehet térjünk vissza

Bár az is igaz hogy most a bezártság miatt feszültebbek az emberek így társas létformába, panel rengetegbe nagyobb odafigyelést igényel most az élet

Lehet hogy a felújítást már régen eltervezte leszervezte hogy nem lehet halasztani, de azért nem sokba telik nyomtatni pár cetlit és legalább a emeleten meg a felette alatta lévő emeleteken bedobálni hogy
Elnézést felújítás lesz ettől eddig naponta és hogy hány nap ha minden jól megy

Tudom milyen panelba lakni, nem egy rokonom lakik Budapesten panelba, volt hogy egy nyarat én is voltam fent(Szigony utca) (na meg amire nem emlékszek mert 3éves koromig Békásmegyeren laktak a szüleim)
Az is jó mikkor Kínai költözik a szomszédba és az erős fűszerszag amit főzéshez használnak mindent átjár
Vagy valakinek a kutyája beletojik a liftbe

Kis tolerancia kell most

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.