Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Chaser válasza nevemfel (#21) üzenetére


Chaser
titán

ebből látszik mennyire tévúton vagy
nem kell lenyugodnom ( :
mit kell indokolni ombre? jártál iskolába?
nehéz felffogni hogy globális járvány van? és kijárási korlátozás? úgy lesz leghamarabb vége, hogy aki teheti ül otthon a nemesebbik felén
azt is nehéz felfogni hogy a panel vasbetonból van? a mi tömbünkben 168 lakással, egy idióta miatt 30 család menjen az utcára lézengeni, vagy ahova akar?
engem nem idegesít semmi, de ha véletlen kettérúgom az egyik szomszédot az csak azért van, mert valahogy nem szeretem a nettó idiótákat, akik úgy gondolják ők a világ közepe, a többi ember meg dögöjjön' meg
és az nem érv, hogy az erőszak nem old meg semmit, van az a szint sajnos hogy csak az oldja meg, szerencsére most nem volt rá szükség és egyébként is szökőévente van, amikor négyszemközt társalgok alakivel gyorsan leesik a lovacskáról
továbbra is ajánlom a kuglit', olyan dologról beszélünk amiről két szót nem kellene, mert _értelmes_ ember felfogja, hogy most nem úgy ugrál ahogy 3 hónapja tehette
nekem is lenne mit furkálni, nyilván majd opatom' az értelmesebb embereket akik azért maradnak otthon h minél hamarabb vége legyen a cirkusznak, jah nem, nem opatom'

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.