Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

Árukészlettel praktikusabb lenne, mint rangos vezetőkkel. Ez is olyan zűrös lesz, mint a Xiaomi, vagy a Huawei?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) Narxis válasza Somatom (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Borítékolható, hogy még zűrösebb lesz.

Thanos was right.

(#3) Somatom válasza Narxis (#2) üzenetére


Somatom
veterán

Ezek a boltok inkább a józsefvárosi csájnapiacra valók. Még az Ázsia center is túlzás lenne. Márkaképviselet? Hagyjuk már!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4) Graphics válasza Somatom (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Készlet lesz, miért gond az, hogy a cég hivatalos képviselője is jelen lesz nyitáskor? Anélkül elég gyenge lenne egy megnyitó.

@Narxis: Miért lesz zűrösebb? Már jelen van a Realme itthon az áruházak polcain, most lesz egy üzlet.

Én várom, ár-ertek arányban jó készülékeket árulnak, a rendszer érdekel még.

Mostanában pedig a Realme termékek növekedése a legnagyobb szinte.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Somatom válasza Graphics (#4) üzenetére


Somatom
veterán

A gond akkor van, ha csak rangos képviselő van, készlet nélkül. A hazai Xiaomi story -t majd megírja más (ha jól emlékszem, akkor van PH -s vonatkozása is).
Az előbb rákerestem az itthoni Huawei -nél a Talkband -re. Voltam náluk személyesen is érdeklődni. Náluk a legfrissebb a B3, ami 2016 körül jött ki. A babona miatt a 4 kimaradt, a B5 van a csuklómon, de az aktuális a B6, amit az árukereső ÍGY listáz. De jó, hogy van hivatalos Huawei bót Budapesten!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6) Graphics válasza Somatom (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De mint tudjuk a két cég nem azonos.

A Xiaomi esete szomorú, köszönjük meg a Sony volt vezetőjének...

Én a megnyitón mindenképp ott leszek, van bennem kíváncsiság egy új márka hazai megjelenése kapcsan.

Huawei már elúszott sajnos.

Fókuszáljunk a Realme-re, a többi márka itt annyira nem releváns.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Somatom válasza Graphics (#6) üzenetére


Somatom
veterán

Áhhh... Némelyik kínai mind egyforma.
Jó minőség, jó ár, jó szolgáltatás. Szerencsés esetben
Ön ebből kettőt választhat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) Graphics válasza Somatom (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha kínai mobil ellenes vagy, azzal nem fogok vitatkozni🧐, régen felültem erre a vonatra, de nem vezet sehova.

:R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Somatom válasza Graphics (#8) üzenetére


Somatom
veterán

Szar minőség és szoftveres hibaellenes vagyok, függetlenül attól, hogy az echte kínai, félkínai (tajvani), koreai, amerikai, stb.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#10) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Molinó már kint van a Lurdy homlokzatán. Kíváncsi leszek rájuk, egy darabig most ők lesznek az új Xiaomi.

B.Cs.

(#11) novinyul válasza Somatom (#9) üzenetére


novinyul
veterán

Hála istennek ezek a Realme esetén elég csekély mértékben vannak jelen. De mondjuk téged annyira ez úgy sem érdekel :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#12) kbyte1024 válasza novinyul (#11) üzenetére


kbyte1024
addikt

Főnök mi a helyzet vowifi fronton a Realme-nel?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) Luck Dragon

Személy szerint örülök .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) Somatom válasza novinyul (#11) üzenetére


Somatom
veterán

Miért ne érdekelne? Telót vszínűleg nem vennék tőlük, de a Huawei -től sem telót szerettem volna venni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15) Forest48 válasza Somatom (#9) üzenetére


Forest48
aktív tag

A világért sem akarok belemenni egy veszekedésbe, ugye ilyenkor mindig jön egy de. Az az érzésem h negatív vagy a márkával kapcsolatban, de nem néztél utána. Azt tudod h a BBK-hoz tartozik?
Nyilván inkább többé, mint kevésbé osztoznak mindenen. Nem hiába lehet felfedezni sok hasonlóságot Oneplus-realme között, minden téren, szerencsére szoftveresen is.
Egy one ui vagy miui után nekem felüdülés volt, bár hozzáteszem a Oneplus One cyanogenOS-e után semmivel sem vagyok maradéktalanul elégedett. (De akkoriban azért mások voltak az elvárások is).
Várjuk ki a végét, de még ne temesd a márkát.

(#16) Somatom válasza Forest48 (#15) üzenetére


Somatom
veterán

Engem nem érdekel a MIUI, OneUI, KiskutyafüleUI. Kb. tíz éve ugyanúgy néz ki minden telóm felülete, ugyanazok az ikonok ugyanott vannak és ugyanaz a funkciójuk. Rögtön rakom fel a bevált szoftvercsomagomat, benne a Nova -val.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Ki fogja az üzletet üzemeltetni? A Wayteq? Azért gondolom, mert:
- A realme készülékeket ők forgalmazzák.
- a Lurdy-ban már van egy boltjuk az mStore.
- Legendd lett a realme magyarországi YouTube csatornájának az arca a konkurens márkával párhuzamosan.

(#18) blueye


blueye
veterán

Hurrá! :)
Kíváncsi vagyok rá hogy mivel villantanak nyitaskor.

(#19) Somatom válasza Forest48 (#15) üzenetére


Somatom
veterán

Pedig, temetem. Utánanéztem abból a szempontból, hogy mi lenne, ha lecserélném a telót és a tabot is. Néztem a GT2 pro tesztjeit. Kamera, vízállóság kompromisszum nem érdekel. DE! Nincs vezeték nélküli töltés, amit én használok az autóban. Ami ettől is fájóbb, hogy csak 2.0 az USB -je. Innentől a HDMI kimenet bukta. Nekem a tab otthon a PC -m és tévét is a tabról nézek, HDMI -n. Azt nem sikerült kiderítenem, hogy a Realme tabról lehetne-e kezelni a Realme telót. A Samsungnál ez elvileg lehetséges. Gyakorlatilag szoftveresen jól el van cseszve, mert csak külön routeres Wifi hálón működik, közvetlenül a teló és a tab között nem. Szóval, úgy tűnik, hogy ez a Realme nem az én szintem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#20) NoMagix


NoMagix
addikt

A napokban beszélgettem egy telemaxos emberrel, náluk lesznek szervízelve a Realme-k, azt mondta hogy valamit nagyon eltaláltak a Realme-nél mert 1% alatti a meghibásodási arányuk, ők még ilyet nem lâttak. :)
Nálam már egy ideje tervben van a csere és erősen esélyes hogy innen fogok választani.

(#21) mjani1172 válasza NoMagix (#20) üzenetére


mjani1172
addikt

Bár nem vagyom szakmabeli, de az 1 % alatti meghibásodás szvsz nem nagy dolog, évek óta Huawei vonalon mozgok és hibára nem igazán emlékszem.

(#22) novinyul válasza kbyte1024 (#12) üzenetére


novinyul
veterán

Jelenleg a Volte szolgáltatás beüzemelése fut.
mjani1172: Itt a teljes eladott mennyiségre értendő az 1% alatti hiba arány. Xiaomi telefonok ennél jóval nagyobb hiba aránnyal rendelkeznek.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#23) icp1970


icp1970
senior tag

Up neki.Ez jó hír. :K

(#24) Plug Life


Plug Life
senior tag

Kitűnő hír.

(#25) Graphics válasza mjani1172 (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Zöld kijelző?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) NoMagix válasza mjani1172 (#21) üzenetére


NoMagix
addikt

Én sem ezen a területen dolgozom, de amikor egy szakmabeli vezető ezt mondja és meg van lepve az jelent valamit.
A nagy márkák sokkal rosszabbul teljesítenek ahogy ő mondta.

(#27) Atus85 válasza Somatom (#16) üzenetére


Atus85
aktív tag

Minket meg nem érdekel , hogy téged nem érdekel. És az sem , hogy mit használsz. Érdekes én nem szoktam olyan teló topikjába írogatni ami nem érdekel, de elég vicces ilyen embereket olvasni.

(#28) Somatom válasza Atus85 (#27) üzenetére


Somatom
veterán

Ez nem egy teló topikja és én sem csak egy telóról írtam. :U
De, ha már a termékeket említed, nézd meg a Pad Minit (meg a cikkre írt véleményeket)! Ez is csak egy tucatkacat. Biztos neked szánták ... viccből. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#29) Graphics válasza Somatom (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az nem is jön hozzank. Ne told túl.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) Somatom válasza Graphics (#29) üzenetére


Somatom
veterán

Kíváncsi vagyok arra, hogy mi jön hozzánk, ami ennyire lelkesítő. A csúcskészülékükben 300 -ért nincs vezeték nélküli töltés, vízállóság, e-SIM támogatás és csak USB2.0 -ás a csatlakozója. Nincs jack, mikroSD bővíthetőség, szóval semmi extra, ami kiemelné a tucat kategóriából..

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#31) Graphics válasza Somatom (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem valószínű, hogy célcsoportja leszel. Ezzel nincs is baj.

De nem értem, hogy miért a csúcstermék a lényeg. Nagyon jó középkategóriás termékeik vannak.

Realme 8i/9i , 8/9
Realme GT Master Edition.

100-150 ezres sávban is jó cuccokat kínálnak.

Micro SD bővíthetőség nagyon szuper, csak bekerül egy lassú, 100/90-es microSD és oda is a sebesség

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) Ryoo válasza Somatom (#30) üzenetére


Ryoo
senior tag

Nyilván nem fogja ezeket belerakni, mert akkor nem tudna versenyezni az ismertebb márkákkal, mivel ugyanakkora áron tudná csak adni, mint a többiek. Mivel fullos csúcstelefont 450e Ft alatt már nem kapsz, így 300e-ért kis kompromisszumokat lehet vállalni. Ha Te a korábban említett funkciók nélkül nem tudsz élni, akkor tovább kell haladni, és nem leszólni, hogy ez egy szar.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#33) Somatom válasza Ryoo (#32) üzenetére


Somatom
veterán

Nem azt írtam, hogy szar, hanem azt, hogy tucat, amihez képest drága. Középkategóriás szolgáltatásokhoz társítottak egy csúcslapkát, ami persze feltolta az árat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#34) Graphics válasza Somatom (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A tucatnak itt van egy erős áthallása.

Lapozz, nem lesz senkinek sincs igaza. Feleslegesen diskurálunk arról, hogy neked tucat, es hogy nem leszel célcsoportja, mivel van millió más márka, és valószínűleg nem is tervezel készülékcserét, ha elégedett vagy a mostanival.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) hallerlaller válasza Cranberries (#17) üzenetére


hallerlaller
addikt

vagy átnevezik az mstore-t?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#36) janeszgol válasza NoMagix (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Kevesen veszik nálunk, plusz azért 2020-ból én emlékszem hibára.
Realme C3, 5i, 5 például érintésérzékelés hibával jött ki. De ha visszalvasol, nem csak ezek szenvedtek benne. Igaz ez előfordul a Samsungnál is (A7 2018, A41).

hallerlaller ez nekem is eszembe jutott [link]

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#37) Graphics válasza hallerlaller (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem ott lesz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) <Adamsky> válasza Somatom (#30) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"A csúcskészülékükben 300 -ért nincs vezeték nélküli töltés ... "
Ezt én sem értem. Mondjuk ez nem csak a Realme-nél hiányosság. Filléres dolog, de mégis sokszor kimarad. Én lassan kezdem ezt úgy megélni, hogy mintha a gyártó direkt bosszantaná ezzel a "kedves vevőt".

(#39) Legendd válasza <Adamsky> (#38) üzenetére


Legendd
senior tag

Én nagy fanatikusa vagyok a vezetékmentes töltésnek. De inkább töltsön gyorsabban vezetékesen és ne legyen wireless, mint hogy legyen mindkettő, de egyik se legyen gyors.

Alea iacta est!

(#40) Somatom válasza <Adamsky> (#38) üzenetére


Somatom
veterán

Autós használatnál bosszantó a kábeldugdosás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#41) janeszgol válasza Legendd (#39) üzenetére


janeszgol
félisten

Ma már mindkettőnek alapnak kellene lennie 100k huf felett. Legyen vezetékes gyorstöltés és vezetékmentes lassú. Így küszöbölhető ki a kisebb akku, többet fogyasztó kijelző/antennák helyzete.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#42) <Adamsky> válasza Legendd (#39) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... inkább töltsön gyorsabban vezetékesen és ne legyen wireless ... "
Egyrészt - tudtommal - a kettő nem zárja ki egymást, másfelől, ahogy Somatom is írta, azért aki autóban is szeretné használni a készülékét - és mondjuk van annyira szerencsés, hogy az autója mondjuk tud wireless Android Auto-t - annak nagyon nem mindegy.
Szóval az, hogy nincs én csak két dologgal tudom magyarázni: fillérb@**ás és/vagy a vásárló arcon köpése (Nem a legdrágább telefonunkat vetted? Nesze, neked ennyi jár).
Nagyszerű példa az előbbire a Xiaomi 12 vs. 12X. Na, jó, itt bejöhet a képbe egy harmadik tényező: "kannibalizmus". Ki a tököm venné a 12-t (mondjuk szvsz. így sem sokan fogják), ha a 12X is tudná a vezetékmentes töltést?

#40 Somatom
+11

(#43) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Nekem is vannak fenntartásaim az árukészlettel kapcsolatban.

Egy ideje akciózzák nálunk a GT2/GT2Pro telefonokat (de csak fehér és zöld színben, hajrá Ferencváros, ott van a Lurdy ház, ugye :C ), de ha bemegy az ember egy MediaMarkt üzletbe, akkor nem tudja megnézni a telefont, egyszerűen nincs, és kész :O

Hasonló a helyzet a Realme 9 Pro+ telefonnal, beharangozott akció van, de telefon nincs.

ALZA már árulja, de cseh készletből van nekik telefonjuk :U Szóval nálunk lesz bolt, a cseheknél meg van telefon :O

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#44) Somatom válasza <Adamsky> (#42) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem nincs AA -m az autóban és nem is szeretem. Viszont, van egy ilyenem a Note -hoz, meg a tabhoz. Eddig a legjobb autós megoldást a Moto Z sorozathoz találtam. Incipio Vehicle Dock Mod. Sajnos, ilyen rendszerű telót már nem gyárt a Lenovo. A szervízes kétszer újraélesztette a Moto Z Playemet, de ha megint odalesz az akku, akkor vége.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#45) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Boltnyitás után átvaltottunk készülékajánlóba.

Akar amúgy valaki új telefont venni a hamarosan nyíló üzletben ? :DDD
Csak mert elég sok nyitasi akció lesz.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) hallerlaller válasza Graphics (#45) üzenetére


hallerlaller
addikt

Attól függ, milyen infóid vannak? :D

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#47) Graphics válasza hallerlaller (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha többet megtudok, hozom.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) Legendd válasza <Adamsky> (#42) üzenetére


Legendd
senior tag

Egyetértek, hogy a kettő nem zárja ki egymást és jó, ha mindkettő van, de egyelőre kevés készüléknél adott, miszerint van villámgyors töltés és még vezetékmentes is.

És én aztán sok autót tesztelek, sok tudja a wireless Carplayt vagy Android Autót, de akkor is kábellel dugom össze, mert rárakod a Qi pad részre, aztán kell valami, leveszed, majd vissza, a töltés pedig elindul, leáll, újra elindul stb. Persze egyéni preferencia, de én erre hárklis vagyok.

Alea iacta est!

(#49) Donki Hóte válasza Graphics (#45) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha lesz az üzletben akciós fekete színű GT2Pro, vagy 9 Pro+, akkor igen, akarok ott venni telefont :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#50) <Adamsky> válasza Legendd (#48) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... egyelőre kevés készüléknél adott ... "
OK, de miért? Ezt legközelebb nyugodtan meg lehetne kérdezni az adott márka képviselőjétől, hogy milyen indok(ok) mentén hagyják ki.

" ... mert rárakod a Qi pad részre, aztán kell valami, leveszed ... "
Miért veszed le? :F

#44 Somatom
Ilyen Baseus bt. vevőm nekem is van.
Autós tartók: na ez az, amivel megint kb. egyik gyártó sem foglalkozik, pedig szvsz. igény volna rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.