Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicze


vicze
félisten

Annyit megjegyeznék, hogy a The Headphones hangzása nagyon drasztikusan tud változni, az illeszték hatására. Tudok erős V-től enyhe V-ig több hangzást is produkálni vele az illeszték függvényében, ez valószínűleg igaz lesz a Dash Pro-ra is.
Viszont sokkal kevesebbé problémás az illeszték megtalálása mivel a 5mm-es(Sony, Sennheiser, stb.) illesztékek jók rá, max, csak túl hosszúak, szerintem ez így van a Dash Pro-nál is mivel a kialakítás egyforma.

Azért az megemlíteném, hogy Dash Pro belsejét erősen frissítették és átalakították az eredetihez képest főleg az antenna került más helyre és az egész kapcsolat kezelés más, ami miatt tényleg 100x stabilabb és jobb a vétel.

Az AptX kihagyása viszont nagyon sajnálatos, mivel nagyban hozzájárulna, hogy a dual BA-ból kihozza a legtöbbet és ne a codec legyen a korlátozó tényező.

[ Szerkesztve ]

(#2) dud998


dud998
őstag

Ennyi pénzért B&O E8-at is lehet venni, ami szerintem lényegesen jobb és prémiumabb ennél.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#3) vicze válasza dud998 (#2) üzenetére


vicze
félisten

Ööö, ezt azért gondold át még egyszer...
Az E8-ban semmilyen fitnesz funkció nincs, nincs belső tárhely, nincs FW frissítés, kisebb üzemidő, fele akkor a töltő tartó, nincs IP védelem, és DD van BA helyett.
Hogy mi a "prémium" benne azt nem tudom, de az biztos, hogy ez lett a piac legtúlárazottabb készüléke.

(#4) dud998 válasza vicze (#3) üzenetére


dud998
őstag

Teljesen igazad van. :R
Igazság szerint a hangminőség alapján írtam amit írtam. :)
Azért a B&O-nak van egy kis fogalma róla.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#5) vicze válasza dud998 (#4) üzenetére


vicze
félisten

Tehát csak a nevet akarsz vásárolni és nem pedig hangminőséget. (BEOPlay 2012-es almárka, kínai beszállítókkal, a divat vonalat megcélozva.)
Mind a két terméket az AAC vagy SBC fogja korlátolni, különben a dual BA-s Bragi szignifikánsan jobb hangminőséget produkálna.
Az E8 is mélyorientált V karakteres mint minden BT füles kivétel nélkül, ez velejárója a felhasználási módnak, egyetlen gyártó se fogja nem V-re csinálni, mert a felhasználási esetek 1/10-ben lenne értelme.

A legjobb hangminőséget a Earin M1 nyújtja jelenleg a kategóriában.

(#6) Fryskitt


Fryskitt
addikt

100e feletti sávban ennyi hiba sem engedhető meg. Szerintem.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#7) dud998 válasza vicze (#5) üzenetére


dud998
őstag

Igazság szerint nem volt alkalmam meghallgatni, mert nemrég mutatták be.
Tesztek alapján jónak tűnt, illetve ott naturál hangzást írtak.
Magam is ezt preferálom, nem szeretem a V karaktert.
Én nem gondoltam, hogy divatmárka lett a B&O, ez most csalódás kicsit.
Szeretnék valami komolyabb bluetooth fülest, de teljesen kábel nélkülit, mint a tesztben is.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#8) vicze válasza dud998 (#7) üzenetére


vicze
félisten

Röviden tömören, olyan ami kompromisszum mentes nincs.
Idén a 2. generációs termékek jelentek meg, amik már jóval használhatóbbak mint a tavalyiak, mint üzemidőben mint BT vételben sok előrelépés történt minden gyártónál.
Mivel az alap platformok szinte azonosak, a különbségek is minimálisak igázásból. Vannak differenciáló tényezők, de az nem a hangminőség vagy az üzemidő.
Még legalább 2év mire elérünk egy olyan szintet, ami teljesen probléma mentes lesz a legtöbb esetben.

Jelenleg a legkiegyenlítettebb a Earin M1 ez biztos.

(#9) dud998 válasza vicze (#8) üzenetére


dud998
őstag

Nagyon szépen köszönöm, utána olvasok. :R

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#10) Soybex válasza Fryskitt (#6) üzenetére


Soybex
őstag

Szerintem sem, ebben már azért úgy van vele az ember hogy egy korrekt minden szempontból tökèletes fülest kap

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#11) csongi


csongi
veterán

Köszi a tesztet!
Ha emészthető árban lesznek ezek a cuccok, beruházok egyre.

(#12) zeg


zeg
senior tag

Ha már annyira fitnesz, akkor inkább egy kékfogas mellkaspánt. Pl egy Wahoo Tickr tizenötezerért (és még a futópaddal is kommunikál), a cserélhető gombelemével kibír jósok tíz órát.
A Garmin vagy épp a Polar cuccai sem éppen a fitnesz köreivel ismerkedő elnagyolt próbatermékek...
Kékfogas fülessel(AptX) Dunát lehet rekeszteni, a gagyitól a csúcsig.
Jó dolog ez az egybeintegrálás, de majd ha nem kell néhány óránként tölteni, és nem kerül első próbálkozásként százakárhányezerbe, akár még sikertörténet is lehet az efféle kütyü(bár pl. a fenti gyártók egyikét sem kell féletni attól, hogy igény esetén ne tudnának legalább ilyen minőségű cuccost kiadni magukból, 'kicsit' komolyabb sporttapasztalattal a hátuk mögött...

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#13) #16820480 válasza zeg (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk attól, hogy egy gyártónak sporteszközöknél tapasztalata van, még nem fognak jó fülhallgatót csinálni. Az ilyesmi termékeket leginkább bérgyártással csinálják a nagyok, szóval akár egy ilyen cég is jót hozhatna ki belőle.

(#14) VS461 válasza #16820480 (#13) üzenetére


VS461
tag

Egyelőre viszont inkább valami kiforrott sportcucc. Fej-/fülhallgatóból meg egy másik, kiforrott darab, vezetékkel vagy anélkül. A cél ugyanúgy teljesítve, és minden kütyüt egy ahhoz értő gyártó tervezett/gyártott.

[ Szerkesztve ]

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#15) #16820480 válasza VS461 (#14) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez így van, de hozzáteszem, hogy nekem csak a fülhallgatóm került 100 ezerbe, pedig áron alul vettem :) Szóval azt sem feltétlen lehet megúszni 10-15 ezerből. :N

(#16) blúmen


blúmen
tag

Ez egy rettentően egészségtelen motyó...

(#17) D1Rect


D1Rect
félisten

Én csak a csaj miatt kattintottam, erre egy csúnya pasi van a cikkben.
Clickbait!

(#18) #74018560 válasza D1Rect (#17) üzenetére


#74018560
törölt tag

Énis! :((

(#19) #56474624 válasza D1Rect (#17) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ez tényleg aljas dolog volt. :W :D

(#20) Eastman válasza D1Rect (#17) üzenetére


Eastman
őstag

+1

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#21) KaoszTom válasza D1Rect (#17) üzenetére


KaoszTom
aktív tag

(#22) #74018560 válasza KaoszTom (#21) üzenetére


#74018560
törölt tag

Kicsiben jobb volt :-/

(#23) CharlieDrop válasza vicze (#8) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Ha ilyen jól benne van iPhone-hoz milyen BT headsetet ajánlanál, ami sportoláshoz jó (és itthon megvehető)? Ugye az iPhone-ok nem tundak Apt-X-et

köszi a választ :)

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#24) D1Rect válasza KaoszTom (#21) üzenetére


D1Rect
félisten

=*

(#25) vicze válasza CharlieDrop (#23) üzenetére


vicze
félisten

Amennyiben, teljesen vezeték nélküli kell, és mondjuk az AirPods megfelel akkor azt.
Egyéb esetben elég pénztárca függő.

(#26) CharlieDrop válasza vicze (#25) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Köszi, az AirPodstól félek, hogy elhagyom

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#27) vicze válasza CharlieDrop (#26) üzenetére


vicze
félisten

Ez ugyan úgy megeshet minden más teljesen vezeték nélküli fülessel kivétel nélkül.
Szóval inkább azt kell eldönti, hogy mit szeretnél pontosan, leginkább ez határozza meg, hogy mit érdemes venned.

(#28) CharlieDrop válasza vicze (#27) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Értem, valami ilyesmit, kb. bár passz, hogy ez jó-e

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#29) vicze válasza CharlieDrop (#28) üzenetére


vicze
félisten

Akkor iPhonehoz Beats X.

(#30) CharlieDrop válasza vicze (#29) üzenetére


CharlieDrop
veterán

köszi :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#31) Tulku


Tulku
veterán

APT-X hiánya szerintem elég rossz ötlet ebben a szegmensben...

Én mindenképp rámennék egy 3-5 armatúrás APT-X-HD-s vezeték nélküli IEM tervezésére...de ez szerintem még várat 1-2 évet...addig marad a csekély vezetékes kis hancúr cuccom :)

(#32) vicze válasza Tulku (#31) üzenetére


vicze
félisten

"kis hancúr"
Annyiért több nagyobb hancúrt is lehet kapni. ;]

(#33) Tulku válasza vicze (#32) üzenetére


Tulku
veterán

Legalább nem gond, hogy a BT átvitel minőségét teszteljem a cuccossal... ;]

De azért tényleg hiányos egy ilyen cucc APT-X nélkül.... :(

(#34) vicze válasza Tulku (#33) üzenetére


vicze
félisten

A eredeti Kickstarteres kampányban még szerepelt az AptX. Valószínűleg az első verzióba a Near-Field Magnetic Induction alacsony átviteli sávszélessége miatt nem került be, illetve így is nagyon erős kapcsolódási problémáik voltak.

A Pro-ba már igazán belehetetlenülhetett volna igazán, bár lehet továbbra is van valamilyen technikai korlátja, összesen 3db vezeték nélküli van, ami tudja az AptX-et.

(#35) Tulku válasza vicze (#34) üzenetére


Tulku
veterán

Át kell lőni a másiknak a fél sávot...szerintem az lesz a hunyó....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.