Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Most komolyan, arról csináltatok hírt, hogy egy szerepjátékban lesz kovácsolás, alkímia (stb) ?

(#2) saelin válasza mentoloshypo (#1) üzenetére


saelin
veterán

:C

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) hommeros


hommeros
őstag

Nem tűnik rossznak ez a kis RPG. Kíváncsian várom.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) roommate válasza hommeros (#3) üzenetére


roommate
csendes tag

a Demonicon sem tűnt rossznak...
a Spiders Games az rpg -k City Interactive -ja az eddigi munkájuk alapján

(#5) Ellia válasza roommate (#4) üzenetére


Ellia
addikt

Azért a Demonicont nem a Spider game-esek csinálták hanem a Noumena Studios fejlesztő brigádja.

Lehet az RPG-ék "CI"-je de sok nagy csapattal szemben képesek folyamatos fejlődést felmutatni, Én bizakodó vagyok (ja igen, nekem tetszett a Mars és az Orcs is :) )

(#6) hommeros válasza roommate (#4) üzenetére


hommeros
őstag

A jelek lehet negatív irányba mutatnak, de emberek készítik, így könnyen lehet, hogy lesz is valami ígéretes produktum belőle. Majd átmegyünk a hídon, ha odaértünk.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.