Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saiyajin


saiyajin
senior tag

Helyes, akkor jól alakulnak a dolgok. Alig várom már a rengeteg posztot! :DDD

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#2) djmuki13


djmuki13
csendes tag

Jò utat kìvànok nektek kevès lègikatasztròfàval!! :)

(#3) gzbotii


gzbotii
veterán

Jo utat es varjuk a bejelentkezeseket :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4) lindermen


lindermen
aktív tag

Jó utat ;)

(#5) gybazsi


gybazsi
senior tag

Jó utat!

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#6) Segal


Segal
veterán

A fene most néztem utánna és mobilról nézve az oldalt nem elérhető a blog rész.... Én meg majdnem minden nap melózok az mwc alatt. Nem jó ez így sietni kell majd hazafelé vagy ideiglenesen feltelepíteni egy másik böngészőt amibe teljes nézetet állítok.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) joey04


joey04
titán

Hajrá! :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) gzbotii válasza Segal (#6) üzenetére


gzbotii
veterán

Szinte minden bongeszobe van ojan lehetoseg, h a teljes oldalt mutassa, nem :F

Meg a Mobilarena.hu oldla aljan is van egy ojan opcio, hogy: Teljes oldal.

Mas, hogy szerintem a cikkek kikerulnek fooldalra is majd :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9) Segal válasza gzbotii (#8) üzenetére


Segal
veterán

Persze hogy van azzal nincs is baj csak utánna akkor mindig a teljes verziót nyitná azt meg nem szeretném. Ezt már egyszer a prohardver hardverapró része miatt eljátszottam (azóta rájöttem hogy külön a hardveraprót is meg lehet nyitni :DD ) de a lényeg hogy utánna akármikor mentem kerestem rá a próhardverre a teljes verziót adta be csak úgy tudtam a mobil verzióra menni ha mobilarenáról átkattintottam vagy ha eleve m.prohardverként kezdtem beütni...
Azóta már többször is újra lett pakolva a rom a telefonomon (legutoljára tegnap :) ) de csak az mwc végett nem szereték utánna ezzel bajlódni. Mindegy megnézem mi kerül ki és mi nem aztán ha sokminden nem (szerintem sokminden nem fog) akkor max feldobok ideiglenesen egy másik böngészőt.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10) djpety válasza Segal (#9) üzenetére


djpety
tag

Szerintem csak egy cookie űrítés lenne az egész utána.

[ Szerkesztve ]

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#11) Segal válasza djpety (#10) üzenetére


Segal
veterán

ez is biztos de van vagy 50 oldal aminek tárolja a felhasználónevem+jelszó párosát. Mindegy a lényeg marad a másik böngésző.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#12) djpety válasza Segal (#11) üzenetére


djpety
tag

Dehát a cookie != jelszó tároló. Azt külön tárolja minden böngésző. Én legalábbis eddig így tudtam, és nem hiszem hogy másképp lenne :) Maximum a remember me opciót tárolja ott.

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#13) saiyajin


saiyajin
senior tag

Én is hiányolom a blog részt a mobilos verzióból, de nem nagy érvágás, hogy nincs. Operát használok és az egyik gyorstárcsázóra rátettem az mwc blog linkjét, igy megteszi.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#14) Segal válasza saiyajin (#13) üzenetére


Segal
veterán

hoppá feltaláltad a spanyolviaszt ez nekem is tökéletes megoldás lesz köszi :R

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#15) saiyajin válasza Segal (#14) üzenetére


saiyajin
senior tag

És ha a link elé beteszed a ´m.´-ot akkor a mobilos verzió is meg van, ha az jobb. :D

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#16) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Hajrá srácok, remélem innen már minden ok lesz, várjuk a fejleményeket!

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#17) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Megjottunk. Nincs net, lent állunk az utcasarkon egy bezárt bár előtt és lopjuk a wifit. Holnap intézunk netet is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#20) Inarus válasza Bog (#19) üzenetére


Inarus
addikt

Hűűű, látom, az is minőségi net. :P Sok kalappal! :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Qukac


Qukac
tag

Legalább KAS van?:D

(#22) jacis válasza Bog (#17) üzenetére


jacis
nagyúr

:)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#23) Psytech


Psytech
senior tag

Akkor hamarosan minden feltétel meg lesz, hogy minőségi tájékoztatást kapjunk :) Alig várjuk!

(#24) djmuki13


djmuki13
csendes tag

Szerencse ,hogy nem Franciaországban van az MWC :)

(#25) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Csak én vagyok béna (ha igen, akkor egy linket valaki adjon, köszi), vagy tényleg nincs RSS ehhez a bloghoz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.