Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

Én épp ezért töröltettem magam a myvipröl kb egy éve. Besokalltam. :( Az iwiwen legalább nem kapok ilyesmit. Egy picit nagyobb a színvonal. bár nem sokkal.

Ami jelen bejegyzésben is szerepel az annak a következménye, hogy sok helyre hamarabb elér az adsl mint a kultúra.

(#2) KrAt válasza cizoe (#1) üzenetére


KrAt
veterán

Dettó :)

(#3) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hogy tudtok ti ilyenekbe belefutni?! :DDD Engem az ilyenek totál elkerülnek. (Igaz, se iwiwen, se mmyvipen nincs sok ismerősöm, ugyanis szinte alapelvem, hogy én senkit nem jelölök be. :) )

(#4) Vladi


Vladi
nagyúr

Öcséémmm... észkombájn pasik.. a kiscsaj jön egy kósza numerára, te meg elhajtod... szegény... :)) :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#5) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

OMG:Y Én aszittem ilyen igazából nem létezik, csak urban legend:D Naiv voltam... Milyen "szinvonalak" vannak, te jó ég!:Y

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#6) joey04


joey04
titán

Ez a nem semmi!Idióta! :DD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Téged legalább nem néztek nőnek férfi névvel. :DDD

(#8) Crystalheart válasza juliabrilke (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Téged is? :DDD

(#9) erubik


erubik
újonc

[link] nézzétek meg, elég gáz

(#10) Pukkancs


Pukkancs
tag

pont ezért nincs myvipem :D

[ Szerkesztve ]

(#11) juliabrilke válasza Crystalheart (#8) üzenetére


juliabrilke
addikt

Neeem... :) Én Henrikre gondoltam. :K

(#12) Gambit válasza erubik (#9) üzenetére


Gambit
őstag

Ez a videó már másodszor tűnik fel a fórumon, és akkor nem volt lehetőségem reagálni. Szóval észre kéne venni, hogy ez valszeg valami fókusz csoportos felmérés, és enyhén szólva sem természetes közegben történik. Azon sem csodálkoznék, ha egyik-másik feleség "beépített" lenne. De az eléggé nyilvánvaló, hogy mivel a kérdések elég provokatívak, ezért azoknak próbálnak megfelelni, egymásra licitálnak. (Ez az első részben jobban megfigyelhető.) Itt már bejátszik a csoportnyomás is. Szóval tök felesleges foglalkozni ezekkel a videókkal szvsz.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#13) Kareszovics válasza cizoe (#1) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Az iwiwen legalább nem kapok ilyesmit."

Igen, az iwiw-re nem jellemző azért az ilyen. Bár myvipem nincs, de a hallottak (és látottak) alapján elég hírhedt oldal. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#14) Thunderzolee válasza Gambit (#12) üzenetére

Az elsőn miért nincs hang?
Vagy csak nálam nincs?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#15) Thunderzolee válasza juliabrilke (#11) üzenetére

Nekem is egyből Henrik jutott eszembe.. :))

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16) cizoe válasza Thunderzolee (#15) üzenetére


cizoe
őstag

vagyis Henike? :DDD

(#17) juliabrilke válasza Thunderzolee (#15) üzenetére


juliabrilke
addikt

Én nagyon nem értettem, hogy a legtöbb ember minek olvasta a nevét, de ettől még szánalmas volt az egész. :DDD Ez van. Pál25 néven kell feljelentkezni, azt nem olvassál félre. :K

(#18) Thunderzolee válasza juliabrilke (#17) üzenetére

jajj mááá, de az nem oylan izgalmas... hmmm? ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#19) juliabrilke válasza Thunderzolee (#18) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ja hogy arra ment, hogy izgalmasan teljenek a chateléssel töltött estéi? :D :DDD
De valam "őrültszűrőt" azért nem ártana kifejleszetni. :DDD

(#20) cizoe válasza juliabrilke (#19) üzenetére


cizoe
őstag

falun ezeket régen vízbefojtották :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) juliabrilke válasza cizoe (#20) üzenetére


juliabrilke
addikt

Én kevésbé drasztikus megoldásra gondoltam. :U
Álmom, hogy az internet security programomban a vírus protection, firewall alatt legyen egy idiot filter felirat, ami a kiszűri az összes chates, iwiw-es, myvipes, franctudjamégmis őrültet. kép

(#22) Gambit válasza Thunderzolee (#14) üzenetére


Gambit
őstag

Nálam sincs, de tessék.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#23) God Vazzeg válasza erubik (#9) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Erre csak annyit tudok mondani, hogy rohadt mód igénytelen sz@r nők lehetnek, ha ilyen igénytelen férfiakkal együtt tudnak élni. Magukat is minősítik ezzel, és még csak fel se tűnik a barmoknak :W Azt hiszem mindent elmondtam :U

(#24) Thunderzolee válasza Gambit (#22) üzenetére

Kössz! :R

Eszembe sem jutott, h rákeressek, milyen egyszerű vagyok..
Mondjuk nem értem, ennek a beszélgetésnek mi értelme?
Alap, h mindíg tiszta legyen az ember.
Akinek meg ilyen balf×sz/igénytelen férje van az magára vessen..

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#25) Gambit válasza Thunderzolee (#24) üzenetére


Gambit
őstag

Mondom, szerintem ez egy úgynevezett fókusz csoport felmérés. Valszeg valamelyik tusfürdőket gyártó cég szervezte. Azt nem tudom, mit akartak belőle kihozni, mert elég durván irányítottnak tűnik az egész. Optimális esetben az ilyen beszélgetések arra jók, hogy felmérjék a célcsoport igényeit, véleményüket a termékekről, stb.

Persze lehet, hogy tévedek, és másfajta kísérletről van szó, de az biztos, hogy valamiféle kísérlet. A tükrös fal valszeg átlátszó, és a kérdező is jegyzetel. Szóval ez valamilyen szinten meg van rendezve, és irányítva van, csak azt nem lehet tudni, hogy milyen szinten.

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#26) Zolaash válasza God Vazzeg (#23) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Leírtad, amit akartam... :R

Rip and tear

(#27) Bonyi96 válasza Vladi (#4) üzenetére


Bonyi96
csendes tag

Hát elnézve az adatlapját, te is elhajtottad volna :DDD

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#28) Rhino666


Rhino666
őstag

A myVIP egyébként is veszélyes. :((

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.