Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) puttputt


puttputt
őstag

"Nembeszélő sofőr"... igen, kitalálhatnák ezt a kategóriát :)) Vagy sofőrmentes taxi... erre is gondoltam... kiszáll, majd visszamegy a telephelyre busszal/gyalog. Hogyan kerül vissza a taxi "tőlünk"? Nos, ezen még gondolkozni kell... még kezdeti stádiumban van a projekt :DD

(Igaz, a múltkor pont szükség lett volna arra, hogy némileg kommunikatívabb legyen a "drága"... Egy kínai ismerőst furikáztattam nem kis távolságra, s mivel ő ragaszkodott a taxihoz, ő is fizette. 1850 Ft. Jó, lefordítva, kifizetve. Viszont, kellett volna neki számla is az útról. Persze, mire megértettük vele, hogy mit is ért a kínai "paper" alatt, addig eltelt pár "pillanat"... Végül, kirántott idegesen valami cetlifélét (számlának nem nevezném), miután ötször lekorholt minket, hogy; "Mi?!" Majd hozzátette: "Számla nincs, blokk van." Mondom: "Köszönjük. Célállomás, utas kiszáll." Elég furán nézett a tag :D

/Bár, olyannal is találkoztam - taxis -, aki azt ecsetelte, hogy azért megy most "ilyen lassan" - 80km/h -, mert előttünk épp a helyi maffiavezér kocsija van, nem meri leelőzni... Mondom, jól van..., csak érjünk oda egészben a pályaudvarra, más nem érdekel :DDD /
Mellesleg, legutóbb a buszon sem volt semmi... Egy lány hátul "finoman ócsárolta" hangosan a busz szigetelését, - mivel esett, ugyebár... Erre a buszos: "B*meg te kis r*banc, ha még egyszer szólsz, ideültetlek a helyemre, aztán meglátod, itt nemcsak csöpög a víz, hanem egyenesen zuhog, befolyik. Kilógatom a fejed az ablakon, kilógatom, ha még egyszer megszólalsz te kis... stb. - tényleg rinyált a csaj és erősen idegesítő volt, de azért...

Zárásként annyit; hogy tegnap, mikor bevittem az optikushoz a rég vásárolt (Tesco-s) napszemüvegemet javíttatni (csavar...papucs, egyéb...), a következővel találkoztam... A fickó (kigyúrt állat :DDD ) röhögött, majd hátraesett. Aztán elnézést kért, elkezdett ügyködni a szemüvegemmel... Közben mesélte, hogy valami kövér nőn röhögött (utólag), mert a haverja beszólt neki az utcán, hogy "kicsi a pólója" (értsd. haspóló volt rajta)... :U Ilyen és hasonló sztorikkal "szórakoztatott", s piszkerált párhuzamosan, hogy ugyan miért
nem veszek egy többfunkciós (20e Ft.) szemüveg-napszemüveg kombót, mert ugye nekem dioptriás napsz. kéne... Nyilván vennék, hiszen azért hoztam be a kb. 1000 Ft.-os lestrapált n.szemüvegem (400 Ft.-os) javításra, mert annyi pénzem van :U Többet nem követek el ilyen hibát :DDD (ld. "felár") Elhiszem, hogy magányos volt szegény, de akkor is... okoskodó, ledorongoló megjegyzéseket pont itt nem vártam...

Mi lesz legközelebb? A Tescoban, kiszámlázás helyett a pénztáros fog kiselőadást tartani? :Y :R

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.