Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) .DLL válasza Bodz (#199) üzenetére


.DLL
veterán

Ez a "Bekerült." egy konkrét helyet jelent, ahol megtekinthető az előzetes, pl. gogli docs vagy ilyesmi? :)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#202) Bodz válasza .DLL (#201) üzenetére


Bodz
nagyúr

Naaaa... Ne már. ;] :O :D Azt hittem egyértelmű.
Jobb felső sarok. :)

[ Szerkesztve ]

(#203) .DLL válasza Bodz (#202) üzenetére


.DLL
veterán

Jaj! bocs, bennem ezek a logout cikkek és a fórum nemigen kapcsolódik össze :D mintha két külön oldal lenne. Igyekszem figyelni. :P

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#204) Bodz


Bodz
nagyúr

Ideiglenesen bedobom összefoglalónak a jelenlegi változatot. Valami durva hibát, elírást lát valaki?

(#205) .DLL válasza Bodz (#204) üzenetére


.DLL
veterán

Semmi durvát. Első bekezdésben "összefoglóban", a többit max a szleng és az egyszerűsítés miatt kifogásolta a hejesírás ellenőrző. :)

(P.H.)

(#206) Dorien válasza Bodz (#204) üzenetére


Dorien
veterán

A hamisított fejesek közé szerintem első helyre tedd be a Sennheiser HD598-at, a net csak úgy hemzseg a hamisítványoktól.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#207) Dorien válasza Bodz (#204) üzenetére


Dorien
veterán

Meg talán a Shure SRH440-hez az "enyhe V" mellé beírnám, hogy "inkább magasba húzó hangkép", mert sok embernek mélyszegényes volt ez a fejes. Nekem mondjuk saját tapasztalatom nincs vele, így a döntést rád bízom. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#208) .DLL válasza Dorien (#207) üzenetére


.DLL
veterán

Szerintem is világosabb a karaktere, mint az átlag V. De régen úgy emlékszem, hogy középorientált volt mellé írva.

(P.H.)

(#209) Dorien válasza Bodz (#204) üzenetére


Dorien
veterán

Itt 5:20-nál van egy jó kis összegzés arról, hogy mekkora parasztvakítás a 5.1 / 7.1 gaming fejes:
What makes Good Gaming Headphones? (Z Review)
Ennek a csókának egyébként bírom a review-it, jó a stílusa és elég intelligensen áll a témához.

Meg ezt is bele kellene tenni, mert nagy klasszikus: :)
Headphone Test - Virtual Barber Shop

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#210) Bodz


Bodz
nagyúr

Hibák javítva, 598 bekerült a hamisításhoz, összefoglaló élesítve.

A 440. Hát igen. Érdekes dolog. Eredetileg is V volt oda írva, ugye csoportosan követtük el anno is az ajánlott listát. Én biztos nem ezt írtam volna, de na... Akkor legyen középorinetált enyhe magasba húzással, nekem mindegy.
Szerintem egy alul-felül dögunalmas, élvezhetetlen hangú füles, de ezt csak nem írhatjuk. :D

(#209) Dorien: Az összefoglalóba hová? :) Vagy jó lesz az ajánlott lista végére érdekességnek?

[ Szerkesztve ]

(#211) .DLL válasza Bodz (#210) üzenetére


.DLL
veterán

Jól néz ki! :D
440-hez elég annyi szerintem, hogy középorientált, slussz.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#212) Dorien válasza Bodz (#210) üzenetére


Dorien
veterán

Jaja, a végére szerintem jó lesz. :)
Ez a Z Review-s fazon nálam most nagy favorit, nagyon szórakoztatóak a videói. Eddig az Innerfidelitys Tyll videóit találtam egyedül értékelhetőnek a sok fos youtube-os review közül, szóval most örülök neki. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#213) Bodz


Bodz
nagyúr

Kész minden.
Ha valaminek a linkjét még szívesen látnátok az ajánlott lista végén a jövőben, akkor jöhet privátban. Hamarabb észreveszem majd.

(#214) Bodz válasza Bodz (#213) üzenetére


Bodz
nagyúr

Egyébként se ártana bővíteni ezt a részt, csak régi dolgok vannak ott, el lett hanyagolva.

(#215) .DLL


.DLL
veterán

Egy jogos felvetés érkezett a topikba, a fejhallgató ajánló kicsit elvész a szövegben, és nics nagyon elválasztva a Mikrofonos fejhallgatók bekezdéstől. Indulhatna így, hogy

Ajánló

Ha nem szeretsz olvasgatni, nem akarsz elmerülni túlzottan a témában, csak szeretnél egy jó fejhallgatót, akkor egy rövid, nem teljes listáért az ajánlott, 30 000,-Ft körüli és az alatti fejhallgatókról, kattints

------>IDE<------

Kíváncsi vagy, remek! :R Akkor az alábbi 9 kérdésre adj választ hozzászólásodban! Mindegyik fontos, tehát egyet se hagyj ki!
.
.
.
Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#216) Bodz válasza .DLL (#215) üzenetére


Bodz
nagyúr

Kész. Bár ha valaki vette a fáradtságot, el is olvasta az összefoglalót, akkor simán megtalálta. De mindent a lustákért... :)

(#217) Dorien válasza Bodz (#216) üzenetére


Dorien
veterán

A "hülyebiztos" program a jó program. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#218) Tomacko válasza Dorien (#217) üzenetére


Tomacko
senior tag

:C :R Bizony a tuti megoldás a hülyéket is kiszolgáló program :)

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#219) Bodz


Bodz
nagyúr

Hozzákezdtem az ajánlott lista módosításához. DTX 710, HD 229 kikerült, nem gyártják gyártják már őket, Digitech Pro Monitor a beszerezhetetlensége miatt (ha találok más néven, értelmes áron, könnyű beszerezhetőséggel, akkor az bekerül). K518 is kuka, elég ideig rontotta a levegőt.
Marshall Monitoron gondolkozom, bár ugrál az ára állandóan, az akciós 32-t megéri, többet nem igazán.

[ Szerkesztve ]

(#220) s4tch válasza Bodz (#219) üzenetére


s4tch
veterán

Esetleg ki lehetne terjeszteni az árkategóriákat 40e fölé is. Mostanában többen is írtak a topikba úgy, hogy 60, illetve 100 körüli összeget is szánnának egy fejesre. 2-3 ajánlás kategóriánként bőven elég lenne, kiindulási alapnak ugyanúgy tökéletes, mint az eddigi lista.

(#221) Sonja válasza Bodz (#219) üzenetére


Sonja
veterán

10-20e közötti részbe nem fér bele a JVC HA-RX900?

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#222) Spíler válasza Bodz (#219) üzenetére


Spíler
őstag

A 0-10-ig kategóriába bőven beférne a Soundmagic P21S.Kicsi,könnyű,összecsukható,jól izolál,kezelőegységgel ellátott mikrofonos. 1 kivételével az összesnél jobb,legalábbis nem rosszabb mint ami az ajánlóban van.1 hónap után vettem elő,3napig hajtottam az Isotek CD-vel,első osztályú hangja van.Mobilhoz kimondottan ajánlott,Presenterről is öröm hallgatni.Tudom,nem ezt írtam róla 1 napos korában,de lassan megtanulom,hogy nem kell rögtön véleményt nyilvánítani egy fejesről,tipikus "kezdők"hibája. :B (Bocs,Tim82)
A Slx HD662 EVO is jobb mint pár ott megemlített Őskövület :D
Köszi :)

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#223) pengwin


pengwin
addikt

Az SHL 5605-ös Philips Citiscape Downtown-t szeretném javasolni az ajánlott listára!

Én annak idején 15-ért vettem, ma 9-10 ezer forintért is lehet kapni.

Nagyon jól szigetel és egy eszméletlenül kényelmes zárt supra fejhallgató (összehasonlítási alap: Beyer 1350 és Sennheiser PX100-II). A kábele lapos, nem gubancolódik.
Hangja is kellemes a zárt supra kialakítás ellenére, divatos, könnyen hallgatható, de azért nem vágják agyon a mélyek a középtartományt (öszehasonlítási alap: ATH-M40X, Sennheiser Momentum Over-Ear, és egy jobb Westone IEM).
A Momentum Over-Earnél kényelmesebb és szerintem jobban is szólt.
A Philips után vettem az M40X-et, visszanézve nagyon jó vétel volt a Philips.

Ráadásként egy nagyon szép fejhallgató.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#224) Spíler válasza Bodz (#219) üzenetére


Spíler
őstag

Én ezt az egész topikot belinkelném az összefoglalóba,mert sokkal nagyobb választék lenne ezáltal az ajánlottakból,aztán ha valamelyik fejes érdekel valakit,konkrétan rátud kérdezni a fejes topikban.Csak egy ötlet. :) Amit itt ajánlgatunk úgyse megy mind az ajánlóba,de lehet,hogy ott lenne a helye(Pl.AVA 400,csak nem ismeritek),csak nem lehet végtelen listát írni.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#225) Dorien válasza s4tch (#220) üzenetére


Dorien
veterán

Támogatom! :K
Bodz-nak bőven van elég tapasztalata, hogy 100k-ig tegyen értelmes ajánlatokat. Ha meg valakinek valami nem tetszik, akkor lehet rá mutogatni... :))

Szerk. Lecsaptam a DT770 Edition-re, mert látom senkinek sem kellett. :) Mondjuk nekem sem, de a Beyerek elég keresettek AVX-en. :)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#226) Spíler válasza Dorien (#225) üzenetére


Spíler
őstag

Ja,azt'még én vagyok a Spíler :D

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#227) Bodz válasza s4tch (#220) üzenetére


Bodz
nagyúr

OK. :) Akkor 100-ig bővítem.

(#221) Sonja: Milyen igaz, ideje betenni.

(#222) Spíler: A 662 rendben. A P21S-t nem is tudom. Nem hallottam még. Nem túl dörmögős?

(#223) pengwin: Hm... Ezt lehet hallottam. Hm... Legyen.

(#224) Spíler: Ez csak azért nem jó ötlet, mert ide fognak járni kérdezni.

Akkor kérem mindenkitől az ajánlónak megfelelő formátumban a fejesek leírását! Ne csak én dolgozzak! ;] :)
Fő karakterisztika:
Kialakítás:
Előnyök:
Hátrányok:
Ajánlott:

[ Szerkesztve ]

(#228) Spíler válasza Bodz (#227) üzenetére


Spíler
őstag

Ha valaki utálja a dörmögős,brummogós hangot az én vagyok.Dorien a magasakat szokta levágni,én a mélyeket,itt nem kellett hozzá nyúlni semmihez,tök jó,3 napja ez van a fejemen.Ez egy jó hangú kis fejes,teljes mellszélességgel kiállok mellette,főleg ilyen áron (8750-):K

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#229) Dorien válasza Spíler (#228) üzenetére


Dorien
veterán

Én sem vagyok oda a túltolt mélyekért, nekem a DT990 Pro már sok volt ilyen téren (is). Kíváncsi vagyok, hogy a DT770 Edition 32 ohm zártként mit produkál majd.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#230) Dorien válasza Bodz (#227) üzenetére


Dorien
veterán

Na, mivel volt már mindhárom Beyer DT-hez szerencsém, így bátorkodom: :)

Beyerdynamic DT 770 Pro (32/80/250 ohm) / Edition (32/250/600 ohm) (utóbbit már nem gyártják)
Fő karakterisztika: enyhe V
Kialakítás: zárt
Előnyök: jó izoláció, kényelmes, nagy felbontás, határozott mélyek, zárthoz képest jó tér
Hátrányok: a Pro verziók erősebben szorítanak, de a fém fejpánt hajlítható
Ajánlott: otthonra, a Pro 32 ohmos verzió hordozható is (1.6m kábel)

Beyerdynamic DT 880 Pro (250 ohm) / Edition (32/250/600 ohm)
Fő karakterisztika: kiegyensúlyozott, enyhe V
Kialakítás: félnyitott
Előnyök: kényelmes, nagy felbontás, jó térábrázolás
Hátrányok: a Pro verzió erősebben szorít, de a fém fejpánt hajlítható, egyeseknek kevés mély
Ajánlott: otthonra

Beyerdynamic DT 990 Pro (250 ohm) / Edition (32/250/600 ohm)
Fő karakterisztika: erős V
Kialakítás: nyitott
Előnyök: kényelmes, nagy felbontás, jó térábrázolás
Hátrányok: a Pro verzió erősebben szorít, de a fém fejpánt hajlítható, sok mély és magas
Ajánlott: otthonra

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#231) Dorien


Dorien
veterán

Meg még kettő:

AKG K612 Pro
Fő karakterisztika: kiegyensúlyozott
Kialakítás: nyitott
Előnyök: könnyű, kényelmes, nagy felbontás, jó térábrázolás
Hátrányok: nehezen hajtható, egyeseknek kevés mély, meleg hangú forrás ajánlott hozzá
Ajánlott: otthonra, fejhallgató erősítőhöz

Audio-Technica ATH-AD900X
Fő karakterisztika: kiegyensúlyozott
Kialakítás: nyitott
Előnyök: könnyű, kényelmes, nagy felbontás, jó térábrázolás, nagyon könnyen hajtható
Hátrányok: egyeseknek kevés mély, meleg hangú forrás ajánlott hozzá
Ajánlott: otthonra, ha nem gond a nyitottság, akkor bármilyen mobil forráshoz is

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#232) Bodz


Bodz
nagyúr

Kösz mindenkinek, majd akkor megcsinálom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.